Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

göç edenler de bir umut diyerek geliyor ama sonu hüsran oluyor neyse tatlım sana da iyi geceler iyi çalışmalar kendine iyi bak öpüyorumopuyorumnanaktan

günüm iyi geçti canım akşam da eşimle sinemaya gittik "çoğunluk" filmine çok beğendik sen nasılsın

nasıl olayım bende yeni geldim işte ders ders yoruldum biraz dinleniyorum hımm biz burda gidemiyoruz yeni filmlerden de haberim yok ohaoldumsmile

çok yorgunum başım cok agrıyor canım ya sıkıldım artık arkadasım hiç yok halime şükrediyorum bu aralar bunalımdayım sanırım senağlama

sen ne yapıorsun nasıl geçiyor günler

ne oldu canım ya sakin ol bir de beni düşün:) pazar günü kpss var hiç hazır değilim, pazartesiye kadar okul için gerekli evraklar var onları hazırlıyorum müdür teftişe çıkacakmış ama isimlerini bile ilk defa duyuyorum çok zorlanıyorum hazırlarken. bir yandan da yarınki dersaneyi düşünüyorum sabah erkenden kalkıp gitmek çok zor oluyor. çarşamba günü annem geldi ilk defa gece bizde kaldı, zayıflamışsın diyor sürekli gelmem lazım:)
ben de bu durumdayım işte canım kimsenin hayatı güllük gülistanlık geçmiyor maalesef, sen de dili öğrenince iyice alışırsın merak etmeolumunekankayizsmile

ah canım ah senide cok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun sanada sabır versin biliyorum kmsenin hayatı kolay değil hepimiz iyi bir gelecek için çalısıyoruz kolay değil hiçbirşey biz neden burdayız biraz para biriktirelimde ev alalım türkiyeden sıkıldım arkadasım yok hiç gerçi türkiyede olsam sanki hep görüşcem bide reglimde olmadım iyice bunaldım kafamçokkarıştı
sınavında basarılar canım umarım istedğin gibi olur:1hug:

evet tatlım maalesef gelecek için çalışıyoruz. kız sen her ay regl stresi yaşıyorsun belki o yüzden geç oluyordur

evet tatlım maalesef gelecek için çalışıyoruz. kız sen her ay regl stresi yaşıyorsun belki o yüzden geç oluyordur

canım sınav nasıl geçti

her ay gecikiyo bazen iyi zamanında oluyor buaralar gecikiyor nedeni bilmiyorum doktorlar normal diyo yumurtalıklarda bişey yok diyo anlamıyorumkisempatiksalakcinni stress yapmasamda olmuyorum

canım sınav nasıl geçti

her ay gecikiyo bazen iyi zamanında oluyor buaralar gecikiyor nedeni bilmiyorum doktorlar normal diyo yumurtalıklarda bişey yok diyo anlamıyorumkisempatiksalakcinni stress yapmasamda olmuyorum

aman boşver o zaman kafasın göre takılsınkaydirigubbakcemile3 sınav yarın 9.30'da canım. bugün de dersaneden gelip yemek yedik ben bir koltukta eşim bir koltukta uyuyup kalmışız:)

aman boşver o zaman kafasın göre takılsınkaydirigubbakcemile3 sınav yarın 9.30'da canım. bugün de dersaneden gelip yemek yedik ben bir koltukta eşim bir koltukta uyuyup kalmışız:)

zor oluyoorya sinirlerim tepemde duygusal oluyorum yazık eşime kaydirigubbakcemile2

dogru ya ben bugun pazar sandım

günaydın canım nasılsın sınav nasıldı bayagı olaylı idi istanbul

günaydın canım iyiyim sen nasılsın, sınav temmuzdakine göre kolaydı ama sanırım yeterli puanı alamayacağım. evet dün istanbul kötüydü biz de sınav sonrası eşimle taksime gidip ordan tüyap kitap fuarına gidecektik bomba olunca yolumuzu bayağı uzattık avcılardan gittik. sen neler yaptın canım

bende evdeyim bugun tatil burası eşim yatıyor hala gerçi öğleden sonra gidecek az biraz işi var

belli olmaz belki istediğin bi puan alırsın ucuz atlatmıssınız ozman

bende evdeyim bugun tatil burası eşim yatıyor hala gerçi öğleden sonra gidecek az biraz işi var

belli olmaz belki istediğin bi puan alırsın ucuz atlatmıssınız ozman

ohh ne güzel yatın valla ayrıca sen niye eşinin yanında değilsin kız ne işin var burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…