Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben yatarsam uyandırıyorum onu 8de kalktım 1 saattir yanındayım sıkıldım az önce yanındaydım kaldırdım :KK39:

evet sen uyanık olursan döner durursun o da uyanır:) neyse iyi yaptın kaldırdın canım biraz beraber zaman geçirin, sizin orda sadece pazartesi günleri mi tatil canım yoksa eşinin mi öyle

evet sen uyanık olursan döner durursun o da uyanır:) neyse iyi yaptın kaldırdın canım biraz beraber zaman geçirin, sizin orda sadece pazartesi günleri mi tatil canım yoksa eşinin mi öyle

bugun burda cadılar bayramı normalde calısıyon ama cumartesi pazar yok eşimin zaten burda pazar heryer kapalı cumarteside belli saatden sonra heryer kapanıyor suanda kahvaltı hazırlıyor bende ütü yapıom

bugun burda cadılar bayramı normalde calısıyon ama cumartesi pazar yok eşimin zaten burda pazar heryer kapalı cumarteside belli saatden sonra heryer kapanıyor suanda kahvaltı hazırlıyor bende ütü yapıom

aa ne güzel cadılar bayramı:KK53: ben ütüyü eşim yokken yapıyorum zaman kaybetmeyelim diye:) hadi size afiyet olsun tatlım ben de öğlen yemeğimizi hazırladım 10 dk sonra eşim gelir. görüşürüz canım kendine iyi bak:KK16:

aa ne güzel cadılar bayramı:KK53: ben ütüyü eşim yokken yapıyorum zaman kaybetmeyelim diye:) hadi size afiyet olsun tatlım ben de öğlen yemeğimizi hazırladım 10 dk sonra eşim gelir. görüşürüz canım kendine iyi bak:KK16:

normalde bende o yokken yaparım ama bugun evde salıdan sonrada fazlada vaktim yok saol canım sizede afiyet olsun

iyiyim canım bende şimdi geldim

evet sen bu saatlerde yoksun senin oldugun zmanlardada ben yokum :KK70:

olsun da yinede görüşüyoz biz terketmioz topiciği :KK71:

evet canım benim sadece ikimiz kaldık valla burda seninle sohbet edince kendimi yalnız hissetmiyorum sanki en ufak bir şey olsa söyleyecek biri varmış gibi oluyor:KK19:

evet canım benim sadece ikimiz kaldık valla burda seninle sohbet edince kendimi yalnız hissetmiyorum sanki en ufak bir şey olsa söyleyecek biri varmış gibi oluyor:KK19:

tesekkürler canım benim :98:
bende aynı senin gibiyim
bazen gec saatlerde giriyorum acaba oradamısın diye ama yakalamıyorum

tesekkürler canım benim :98:
bende aynı senin gibiyim
bazen gec saatlerde giriyorum acaba oradamısın diye ama yakalamıyorum

geç saatlerde giriyorum canım ama çok duramıyorum akşamları zaten gözümü açık tutamıyorum yorgun oluyorum, dün akşam 9'da uyumuşum babam aradı eşimle konuştu şok olmuş uyuduğumu duyunca:KK1: önceden gece 2 den önce uyumuyordum

geç saatlerde giriyorum canım ama çok duramıyorum akşamları zaten gözümü açık tutamıyorum yorgun oluyorum, dün akşam 9'da uyumuşum babam aradı eşimle konuştu şok olmuş uyuduğumu duyunca:KK1: önceden gece 2 den önce uyumuyordum

biliyorum canım sebnemle az muhabet etmiyordunuz burda :82:

şimdi ev iş dersane yoruluyorsun

yakaladım sseni :KK8:

biliyorum canım sebnemle az muhabet etmiyordunuz burda :82:

şimdi ev iş dersane yoruluyorsun

yakaladım sseni :KK8:

evet canım yaa valla bazen o günleri çok özlüyorum, boşuna dememişler bekarlık sultanlıktır diye:) maalesef beni yakalayamamışsın canım:KK25: mesajını görmeden çıkmışım

evet canım yaa valla bazen o günleri çok özlüyorum, boşuna dememişler bekarlık sultanlıktır diye:) maalesef beni yakalayamamışsın canım:KK25: mesajını görmeden çıkmışım

zor gerçektende evlilik ki suan bana herkes söylüyor en rahat günlerin birde cocuk olursa dahada zor olcak senin için diyorlar artık kısmet :KK8:

olsun cnaım önemli değil

zor gerçektende evlilik ki suan bana herkes söylüyor en rahat günlerin birde cocuk olursa dahada zor olcak senin için diyorlar artık kısmet :KK8:

olsun cnaım önemli değil

evet ya çocuk olunca çok daha zor olur, daha kendime bakamıyorum bir de o gelirse ne olur bilmem:KK9:

bizim önceliklerimiz var tabi :KK9: sonra cocuk

gerçi herkes soruyor yapmıonuz mu diye

bana daha yapmyor musun diye soran olmadı çünkü halimi bildikleri için sadece acıyorlar bana:KK9:
neyse tatlım nasılsın kaç gündür görüşemedik neler yaptın

bana daha yapmyor musun diye soran olmadı çünkü halimi bildikleri için sadece acıyorlar bana:KK9:
neyse tatlım nasılsın kaç gündür görüşemedik neler yaptın

ben oturuyorum ya herkes soruyo :84: neden yapmıyorsunuz falan filan

nasıl olayım canım ya aynı işte hafta sonu dinlendik eşimle evdeydik yarın yine hafta baslıyor

sen neler yapıyorsun canım

Son düzenleyen: Moderatör:
X