Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bu arada pazar günü biz bütün eşyalarımız aldık sayılır.
halılar ve perdeler kaldı.
onlarda ev belli olunca alıcaz

bu arada pazar günü biz bütün eşyalarımız aldık sayılır.
halılar ve perdeler kaldı.
onlarda ev belli olunca alıcaz

ooohh hayırlı olsun canım benim ben de o halılardan almayı düşünüyorum bütün halılar toz topluyo bence temizleriz olur biter yaakaydirigubbakcemile2

baktım canım bende senin gelinlikçiye bayıldım değişik modeller var

heracım genelde hep acık gelinlikler var ama gözüme çarparsa tesettürlü yollarım sana canım fikir olsun

kesin kararlıydım kafamı karıştırdılar ya onlar çok spor duruo ki ben eşyalarımı hep öyle aldım. şimdi diğer halılar hiç yakışmazki bilmiyorumkismile

ayyy bnde yükleidm ama göremiyorummm yükleyemedim omuyo tesk ederim mucizem tesettürlü yada tesettür uygulanbilecek modelelr gözünüze carprsa paylasrsanz sevindrk olurum kuzu hayrlı olsun canımm ohh ne güzel insan evine bişeyler alındıkca daha cok benmsiyo :)

hemde nasıl.. 2 gündür kafamda aldıklarımı yerleştirip duruyorum olmayan evde kaydirigubbakcemile3

brezep tesk :) kızlarr etek bolumune bayıldımm sizce nasıl eğer göremiyorsanız resim kucuk ya özden gelinlik var nosu faln yok ama

canım sanırım buraya link koyamıyorum ama nosunu yazıyım en iyisi;

02124332000
02124355011-12

kızlar merhaba nasılsınız ?
o kadar çok kaynatmışsınız ki anca okudum hepsini :)

heraaaacım iki odamda boyanabilir duvar kağıdı

m_ucizem cnm biraz boğazlarım şişmiş o yüzden geç girdim nete

kızlar

resim işini ne yaptınız dış çekim yaptırıcak olan varmı aranızda ?

fiyat konusunda bilgilendirme yaparmısnız

canım biz dış mekan çekimi yaptırıcaz kısmetseee :) ( umarım bi aksilik çıkmaz)

esra pozan la anlaştık bence kendisi bu konuda süpperrr :)) buraya internet sitesinin linkini eklyemiyorum sanırım ama google dan esra pozan diye aratırsan hemen sitesi çıkıyor ordan kendisi ile iletişime geçip fiyat isteyebilirsin hem çekmiş olduğu fotoları da görmüş olursunn :)) dış mekan çekimi isteyenlere şiddetle tavsiye edilirr :)))

bn geldim oklavayla beklıo beni sebnemm yandım
yaa migrenim tutu yineee fenalrdayım :s hmen akay gelinlike bakıorum :) ayy bizmkilerde rahat anacım neyse hallolur

geçmiş olsunn canımm migren ağrısı fenadır bende de var tuttu mu çok kötü yapıyo insanı, temiz hava almaya bak ve bol bol su içmeye çalış iyi geliyo.. ben de migren tedavisi görüyorumm :s

sebnemcim gecmiş olsun canım
brezepcim o gfelinliklerin nosunu ben göremıyorum o yuzdn bakamdım bide migren gercekdne kotu migren tedavisi derken nasıl bi tedavi yontemı uyguluyorsun canım sanada gecmiş olsunn
esra pozan gercekden süper resimler cekmiş facede grubu vardı ordan bakmısıdm daha önce:) ama fiyatı bana baya tuzludur gibi gelıyo :S

kızlarr bence bindallı yerine kaftan alabilirsinizz böylece elbisey giy çıkar derdinden kurtulmuş olursunuzz. kına elbisenizin üstüne kına yakılacağı zaman kaftanınızı giyersiniz sonra tekrar çıkarırsınız olur biter :)) ben öle düşünüyorumm

sebnemcim bişi yapmıorum ole vakit gecirmeye calısorum 7 olsun cıkım die aklinialirimsmile sne ne yapıyorsun canım :) ayyy bi forum var oraya bakınıyordum birde evlendıkden sonra el öpme muhabbeti :) siz ne yapcaksınz bakım

heraaa cımm evden çıkarken yukardann balonların atılması fikrine bayıldımm :teytey:

jeep kiralama bence de çok yii bi fikir jeep olmasa da büyük araba gelinlikle inip binmesi çok daha rahat olur diye ben de tavsiye almıştımm

iyim cnm aynı bir değişilik yok şimdilik :)
evlendikten sonra el öpme muhabbeti nasıl oluyor?

bu arada tabii ki beni evden almaya geliğinde davul zurna olmazsa çıkmam söyledim nişanlıma bizde de uğur parası atılır ben onlardan yapıcam kısmetse

gelin arabasınıda kendi arabamız yapıcaz inşallah

kızlar şimdi esra pozandan randevu almanız imkansız. arkadaşım 31 temmuzda evleniyor ama taa 4 ay önce randevu aldı ve ancak 2 ağustosa verdi yani düğünden sonra çektirecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…