Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet cnm bizde de bereket paralrı oluyo eltim yapıck sağolsun paralrı biriktrmiş bile :) el öpme düğün oldukdan sonra kayınpeder kayınvalideye hm bohca götrülüyo hemde elleri öpülüyo ama bazı adetlerde düğünün ertesi günü el öpülmesi lazım ondan sordum cnmm :)

yarenka cnm baktım fotografçının fotograflarına çok güzel çekmiş. bende bursadan inşallah iyi bir fotografçı bulurum

heracım bizde bohça yapılmıyor diye biliyorum düğünden sonra
artık biz balyından sonra gideriz kaydirigubbakcemile3

günaydınn kılzarr günler ne kadr cabuk gecıyo hoppp carsamba gününe geldikkk güzellll bi gün diliyorum kızlarr :) bizde damat bohcası goturulurken işde kaynanaya kayınvalideye eltiye faln hediye götürülür gelin düğünden sonra el öpmeye gidincede kayın..... lara bohca götürülür :KK70:

gunydın mucizecim evet güzel sorunsuz bigün geçiririz inşallh :) keyifler nasıl :)

evet çogunluk hazirannn :) aynı zamn diliminde aynı heyecanları yasarken birbirimizle bun ları paylasmamız beni cok mutlu ediyooo :KK70::KK70:

Kesinlikle öyle..
Haziranın ilk gelinlerinden biri olacağım sanırım ben:)
5 Haziran düğünüm..

esrant canım hayırlı olsun benden bir gün önce evleniyosun ne güzel

heracıım geldim yine işe vallahi siz olmasanız geçmez bu günler zemuszemus

şebnemmm cim çok çok geçmiş o lsun dün seni aradı gözlerimiz

kızlar düğünden sonra bohça verme adeti bizde de yok zaten Allah izin verirse nikahtan 2 gün sonra balayına uçucazzz kızlar kaydirigubbakcemile2

ben bohca işini nişanda hallettim kızlar eltilrime kaynanama kayınpedere ve nişanlıma bohca hazırladım düğünden sonra uğraşmıcam :KK70:

günaydın kızlar...

bohça işi bizde de var kayınvalideme kayınpederime eltime keynıma görümceme yapıcaz bohça.bir de nişanlımın hala amca teyze dayısına yapıcaz.onlara ufak ama yazma patik havlu çorap olacak.

ayy bnde ole isityordum ama komsular dedi el öpmeye gidince ne götrcen diye bizde nişanda hazrlamısıdk ne güzel damat bohcasın ı götrrken onlarıda götürücekdik :sinifsinif: hatta hain planlarım vardı kırmızı tülle üstüne kaplıyım bohca kıme aitse onun resmini koyacakdım üstüne gri boncuklla serpme seklınde işlicekdim ama şimdi düğünden sonra gotrulunce bolede yapılmazki abrtı olur pufff :KK43: esracım sne nire gidion bayına bizmde pazr düğün pazrtesi 5 de ucuyoz balyına :KK70: evet kzolar aynen siz olmasınz gecmez bugunler otur otur :KK70::KK70:

X