Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kızlarr..iyiyim ben ne yapayım ev arıyorum.Dershaneden istifa ettim çalışmaya yeni başlayacağım dil kursu ekimde açılacak. evdeyim ev arıyorum,diyete ve spora başladım.benden bu kadar.yarenkacım hayırlı olsun cnmm

günaydın canım ev neden arıyorsun anlamadım umarım istediğin gibi olur hersey bende aynıyım evde oturuyorum calısmıyorumda

canım daha önce bahsetmiştim yakınlarda 2 ocakbaşı 1 fırın var ve evimin içi is oluyo sürekli bayramdan önce 2 aylık halılarımı ve perdelerimi yıkamak zorunda kaldım.Gerekli yerlere başvurduk ama sonuç yok.o yüzden

anladım canım ev sahibiyle görüştünüzmü peki nekadar zor ya sen alıs evine şimdi böle bi sorun cıkıyor Allah yardımcın olsun

evsahibiyle görüşmedik yapabileceği bişi yok cnm bu durumla ilgili bi kanun da yokmuş zaten...sorma valla ev de bulamıoruz çıldırıyorum

evsahibiyle görüşmedik yapabileceği bişi yok cnm bu durumla ilgili bi kanun da yokmuş zaten...sorma valla ev de bulamıoruz çıldırıyorum

antalyda oturuyorsun galiba istanbul olsaydı daha rahat bulabilirdin hayırlısı olsun cok zor gerçekten umrım istedğin gibi bi ev bulursun inş kendi evin olur

günaydın kızlar nasılsınız çoktandır giremiyorum artık işe başladım çocuklar çok yaramaz 2 günde boğazımı mahvettilerakannehir siz neler yapıyorsunuz hayat nasıl geçiyor

günaydın kızlar nasılsınız çoktandır giremiyorum artık işe başladım çocuklar çok yaramaz 2 günde boğazımı mahvettilerakannehir siz neler yapıyorsunuz hayat nasıl geçiyor

günaydın canım ben iyiyim hayırlı olsun işin...kpssye yine gircekmisin iptal edildi sınav sen galiba iyi değilsin ufaklar bide yeni öğretmenlerisin sımarıyorlardır benm hayatım güzel geçiyor

günaydın canım ben iyiyim hayırlı olsun işin...kpssye yine gircekmisin iptal edildi sınav sen galiba iyi değilsin ufaklar bide yeni öğretmenlerisin sımarıyorlardır benm hayatım güzel geçiyor

evet canım kpssye yine gireceğim. çocuklar çok yaramaz okulun en haylaz sınıfı bana düşmüz ama alışırım mecbur, onlar da bir süre sonra bana alışınca rahat ederiz, havalar da soğumaya başladı şimdi çok kapalı bir hava var insanın uykusu geliyor

inş bu sefer olur canım istediğin yer...cocuklar bide ufak nasıl basa cıkıyorsun öğretmenliği hep merak etmişimdir aranız en kısa zaman da düzelir umarım...burdada sisli bir hava vardı sabah artık sogusun oralarda ben üşüyom hep

merhabalarrr tekrradan :)
işin hayrlı olsun yarenkacım :)
inşallah istedğin gibi bi ev bulursunnnn :)
bndee işsiz evdeee cıldırmak üzereyım ramazandan once ayrıldım işden ücret yetrsizliğinden ama bulamadmmm arayıslara devamm : soru üzerine cevab bnde bebiş durumları yok hayrlısıyla 2 sene falan düşünmüyoruz bakalım :)

iyi akşamlar kıslar nasılsınız eşim bu akşam geç gelicek bende sıkıldım siteye geliyim dedim

iyi akşamlar kıslar nasılsınız eşim bu akşam geç gelicek bende sıkıldım siteye geliyim dedim

bende öleyim hera gerçi iş bulmam zor benim burda bizde 2 sene düşünmüyoz ay gecen ay geciktim test yaptık cok korktum ama bilmiyorumkismile

osgeldin esracım yemekler hazırmı

selam kızlar nasılsınız... okulda 1 haftayı devirdim bile:) çocuklarla boğuşup duruyoruzkaydirigubbakcemile3 sesim hala düzelmedi bu sene düzeleceğini de zannetmiyorum:) siz ne yapıyorsunuz

selam kızlar nasılsınız... okulda 1 haftayı devirdim bile:) çocuklarla boğuşup duruyoruzkaydirigubbakcemile3 sesim hala düzelmedi bu sene düzeleceğini de zannetmiyorum:) siz ne yapıyorsunuz

slm canım ben iyiyim sesin için ilaç alsana alısırsın zmanla canım ben aynıyım bişey yaptıgım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…