Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kıslar nasılsınız 2 haftadır girmiyorum siteye evlilik nasıl gidiyo ben hala evdeyim iş bulamadım daha kıslar bugün benim doğum günüm 24 bitiyo
yarenkacım hayırlısı olsun inş istediğin gibi iş bulabilirsin en kısa zamanda

günaydın kıslar nasılsınız 2 haftadır girmiyorum siteye evlilik nasıl gidiyo ben hala evdeyim iş bulamadım daha kıslar bugün benim doğum günüm 24 bitiyo
yarenkacım hayırlısı olsun inş istediğin gibi iş bulabilirsin en kısa zamanda

Dogum günün kutlu olsun canım nice mutlu yıllar eşinle cocuklarınla ailenle saglıklı bir yasam diliyorum sana

bende iyiyim cok şükür umarım istediğin işi bulabilirsin

Dogum günün kutlu olsun canım nice mutlu yıllar eşinle cocuklarınla ailenle saglıklı bir yasam diliyorum sana

bende iyiyim cok şükür umarım istediğin işi bulabilirsin

saol cnm amin cümlemize inş
eltimin kızı anaokuluna başladı onu getirdik hemen siteye geldim

evet okullarda basladı...acaba esin sana ne süpriz yapcak boshayallersmile

canım face kullanıyormusun

süpriz yapamıcak büyük ihtimalle eniştemin yanında çalışıyo bu akşam toplantıları varmış eşimin haberi bugün olmuştur toplantıdan ablamdan öğrendim şimdi

evet cnm kullanıyorum hatta şimdi açıcam doğum günü mesajları yazmışlar

süpriz yapamıcak büyük ihtimalle eniştemin yanında çalışıyo bu akşam toplantıları varmış eşimin haberi bugün olmuştur toplantıdan ablamdan öğrendim şimdi

evet cnm kullanıyorum hatta şimdi açıcam doğum günü mesajları yazmışlar

http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...rumu-bitirdi-skandal-serisi-devam-ediyor.html

madem face sayfanı acıcaksın ozaman buraya bi oy at canım gerekli acıklamayı zaten kazen bey yapmıs hırs yaptık bu yarısmada

ya benm de eşimin bidahaki ay dogum günüsü ben ne yapsam diye düşünüyorum önceden bulusurduk şimdi aynı evdeyiz delikafadulden

evet okullarda basladı...acaba esin sana ne süpriz yapcak boshayallersmile

canım face kullanıyormusun

merhaba kızlar benim de pazartesi doğum günüm ama eşim dün bana telefon aldı sürpriz falan olmadı yani:) 1-2 aydır almayı düşünüyordum bilerek almamış doğum gününe denk gelsin diye hem hediye derdinden de kurtulmuş oldu ama kabul etmiyorum bunu hediye olarakkaydirigubbakcemile3

günaydın canım dün bitti yarısma oyuzden o sayfayıda kapatmıslar nasılsın neler yapıyrsun

merhaba kızlar nasılsınız. bugün okulda sınıflar belli oldu bana 2. sınıfları vermişler bakalım ne yapacağım çocuklarla:)

merhaba kızlar nasılsınız. bugün okulda sınıflar belli oldu bana 2. sınıfları vermişler bakalım ne yapacağım çocuklarla:)

süper canım işin hayırlı olsun sabahcımısın öğlencimi yoksa haftaya baslıyorsun işe ne güzel cok sevindim senn adına güzel geçer eminim

süper canım işin hayırlı olsun sabahcımısın öğlencimi yoksa haftaya baslıyorsun işe ne güzel cok sevindim senn adına güzel geçer eminim

çok sağol canımopuyorumnanaktan öğlenci oldum ders 12.30'da başlayıp 17.30'da bitiyor zaten eve de çok yakın yürüyerek 7-8 dakika sürüyor inşallah rahat olur

çok sağol canımopuyorumnanaktan öğlenci oldum ders 12.30'da başlayıp 17.30'da bitiyor zaten eve de çok yakın yürüyerek 7-8 dakika sürüyor inşallah rahat olur

cok iyi olcak emin ol zaten bi bayan için en iyi meslek öğretmenlikdir evede yakınsa sorun yok sabahdan herseyini ayarlarsın ve okula gidersin

cok iyi olcak emin ol zaten bi bayan için en iyi meslek öğretmenlikdir evede yakınsa sorun yok sabahdan herseyini ayarlarsın ve okula gidersin

evet canım öğlen eşimle yemek yiyip çıkacağım akşam da ondan yarım saat sonra geleceğim yani yarım gün çalışmış gibi oluyorum

X