Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet canım yaa zaman gittikçe azalıyor artık her şeyin son rötuşları yapılıyor, inşallah o günü hiç sorunsuz atlatırız da canımız sıkılmaz

tatlım evleniyormuyuz biz şimdi sempatiksalakcinni
uamarım canıım umarım sorunsuz hallederiz hersey istediğimiz gibi olur :Saruboceq:

tatlım evleniyormuyuz biz şimdi sempatiksalakcinni
uamarım canıım umarım sorunsuz hallederiz hersey istediğimiz gibi olur :Saruboceq:

iveet kaydirigubbakcemile3 beklediğimiz gün geldi artık başrolde biz olacağız esas kız ve esas oğlankaydirigubbakcemile2

canım ben cıkıyorum yarından sonra yogun günler beni bekliyor ii geceler öpüyorum seni

iveet kaydirigubbakcemile3 beklediğimiz gün geldi artık başrolde biz olacağız esas kız ve esas oğlankaydirigubbakcemile2

garip duygular içerisindeyim ben opuyorumnanaktan 1 ay sonra buzmanlarda evli olcaz kadın olmus olcaz :umursamaz:sırnaşık şey

canım ben cıkıyorum yarından sonra yogun günler beni bekliyor ii geceler öpüyorum seni
tamam canım sana da iyi geceler ben de çıkıyorum boshayallersmile
garip duygular içerisindeyim ben opuyorumnanaktan 1 ay sonra buzmanlarda evli olcaz kadın olmus olcaz :umursamaz:sırnaşık şey

1 ay da kalmadı kız bana 16 sana 23:)

Günaydın herkese...
Ben çok stresliyim yaaa...
Sanki benim düğünüm olmıcak gibi geliyor.
Çok zor yorucu geliyor.. Bir dese vazgeç vazgeçicem eyvahedigeldismile

Günaydın herkese...
Ben çok stresliyim yaaa...
Sanki benim düğünüm olmıcak gibi geliyor.
Çok zor yorucu geliyor.. Bir dese vazgeç vazgeçicem eyvahedigeldismile

allah korusun de ya... yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. allah içine sindirsin, hayatının en güzel günü olsun inşallah olumunekankayizsmile

aynı canım gün saymaya devam ediyoruz işte bişeyler olsada anlatsam evde yok kur kuru bekliyoruz gerçi evi baslıcaz temzlemeye :1no2:

evet canım ya artık yapacak bir şey kalmadı. biz de pazartesi çeyiz götüreceğiz bakalım evimin son hali nasıl olacak:)

evet canım ya artık yapacak bir şey kalmadı. biz de pazartesi çeyiz götüreceğiz bakalım evimin son hali nasıl olacak:)

sizin daha cok işiniz vardır pazartesi esyalar yerleşecek hayırlı olsun oh masaallahhh Allah mutlulukla oturmayı nasip etsin nisanlın artık o evde kalcak ceyizden sonra

sizin daha cok işiniz vardır pazartesi esyalar yerleşecek hayırlı olsun oh masaallahhh Allah mutlulukla oturmayı nasip etsin nisanlın artık o evde kalcak ceyizden sonra

nişanlım zaten şimdi de orda kalıyor canım:) ailesi istanbulda olmadığı için tek başına yaşıyordu doğal olarak oturduğu evde oturmaya devam edeceğizkaydirigubbakcemile3
ya onun kalması değil de anne babası kalırsa sinirlerim çok bozulur. çünkü onlar bu cumartesi gelecek pazartesi eşya gidecek. eşya gitmeden orda kalamayacakları için çeyizden birkaç gün sonra gidip 1-2 gün kalalım derlerse çok bozulurum:sinifsinif:

evet şimdi hatırladım canım peki ceyizi geç geitirin yada bunu nisanlınla konustunmu CADIARZU

evet şimdi hatırladım canım peki ceyizi geç geitirin yada bunu nisanlınla konustunmu CADIARZU

canım çeyizi götürecek olan araç sadece pazartesi günleri uygun olduğu için 7 haziran çok geç olur o yüzden 31 mayısta gidecek yani erken götürebilme imkanımız yok. nişanlıma söyledim ama gelirlerse ne diyebilirim ki diyor. o da haklı ben de haklıyım:bbo: artık bekleyip göreceğiz

geç olayı olsaydı nekadar geç okadar iyi olurdu enazından kayınvalidenler kalmazdı...bence sadece sen haklısın otelde kalsınlar yada akrabalarında kalsınlar ev kiralıkmı yoksa sizinmi umarım kaynanan akıl ederde gelmez :Saruboceq:

evet bence de sadece ben haklıyım:) ev de kiralık canım. umarım kalmazlar ama kalırlarsa da onlara söyleyecek iki çift sözüm varkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…