Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

oh süper demek gelinlikte tam :1hug:

beni sorcak olursan benden rahatı yok :1rolleyes:ekime daha çok var ama annem yavaştan başladı kafamçokkarıştı

hı hı bende okudum geçmişi yarenkanın gelinliğinide gördüm süper:dance:

bi görümcem bi kaynım var hihoyyyt

benimde 3 görümce :gitme: 1 kaynım var

günaydın kızlar,

nasılsınız?nasıl gidiyor hazırlıklar?

ben dün saçlarımı boyattım,yarın cilt bakımına gidiyorum.sonra gelin ağdası menikür pediküre gideceğim son hafta.komple bakıma sokuyorum kendimi.gelin ayakkabım ayağımı vurur falan diye ne olur olmaz babet alacagım,nihak elbisesi alacagım.off eksik bitmiyor :)

iyiyim cnm sen nasılsın benim hazırlıklar sallantıda bu ara :KK66: düğüne var daha ondan sanırım
saçlarını ne renge boyattın cnmm Ohh bi güzel bakıma gir tabii herşey çok güzel olsun...nikah elbiseni nasıl düşünüyosun cnm.

ben de iyiym cnm sağol düğün önü hastalıgı atlattım.saçlarımı açık kahve yaptrdım içine biraz da kızıl koydu kuaförüm parlak dursun diye.

nikah elbisemi siyah dğüz bir elbise üzerine kısa kolu beyaz ceket tarzı elbiseler var bu sene her yerde gördüm onlardan düşünüyorum.başka zamanlarda da kullanayım diye.

iyi düşünmüşsün cnm her zaman kullanırsın..bende saçımı boyatıcam ama düğüne 4 ay var ve düğünde koyu renk istiyorum şuan röfleli en iyisi dip boyasını yaptırıp düğünden 1 ay öncede koyu yaptırmak sanırım.zaten kapalıyım ama yinede rahatsız ediyoo çıkan dipler :KK66:

merhaba gelinler opuyorumnanaktan
ben dün biraz stresli bi gün yaşadım. kına gecesi için ayarladığımız orkestra kaza geçirmiş ve maalesef 3 ay çalışamayacaklarmış. bütün günüm orkestra aramakla geçti :KK43: hala netleşmiş değil ama en azından birkaç yerle konuştuk. videolarını bekliyorum. ona göre karar vercem. dün kuaförü de ayarladım randevumu aldım nihayet. en çok düşündüğüm konulardan biriydi. porselen makyaj ve saç provalı olarak anlaştım böylece nikah günü strese girmicem nasıl olacak diye. bu arada izmir bornovada olup kuaför arayan varsa yönlendirebilirim. süre azaldıkça heyecan artıyo. hala inanamıyorum bu kadar zaman kaldığına, son hafta ne olacak bu heyecan bilemiyorum akannehir

ben napıyım 10 gün kaldı benim.
Heyecanda yok hala ben evleniyormuşum gibi gelmiyor.
Sanırım son gün aklım başıma gelecek.

06.06.2010 evleniyorummm çok az kaldıakannehir çok stresliyim o kalabalığı düşündükçe iyice geriliyorum oooffffff.....

bende gün sayıyorum zaman yaklasıyor bu haftayı saymazsam benim 2 haftam senin 1 haftan kalıoyr ben hala daha evlencekmiyim diye düşünüyorum

bende gün sayıyorum zaman yaklasıyor bu haftayı saymazsam benim 2 haftam senin 1 haftan kalıoyr ben hala daha evlencekmiyim diye düşünüyorum

evet canım yaa zaman gittikçe azalıyor artık her şeyin son rötuşları yapılıyor, inşallah o günü hiç sorunsuz atlatırız da canımız sıkılmaz

X