Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yarenkacımmm nasılsın görüşemiyoruz genelde gece giriyosunuz bende gündüz burdayım :KK66:

iyiyim duygucum sen nasılsınopuyorumnanaktan evet genelde gece giriyorum ama gündüz de hiç kimse yok yani herkes terk etti burayı:kızgın:
sen neler yapıyorsun canım hazırlıklar ne alemde

merhaba kıslar nasılsınızzzz ben cok yorgunum hava okadar sıcakki insanın iş yapası gelmiyor

iyiyim duygucum sen nasılsınopuyorumnanaktan evet genelde gece giriyorum ama gündüz de hiç kimse yok yani herkes terk etti burayı:kızgın:
sen neler yapıyorsun canım hazırlıklar ne alemde

iyiyim cnm bendee...evet gece güzel muhabbetler oluyo burda ama gündüz kimsecikler yok ki..ay napayım iş güç iştee daha pek bişeye başlamadım daha doğrusu neye başlayacağımıbilmiyorum ki :) zemuszemus

iyiyim cnm bendee...evet gece güzel muhabbetler oluyo burda ama gündüz kimsecikler yok ki..ay napayım iş güç iştee daha pek bişeye başlamadım daha doğrusu neye başlayacağımıbilmiyorum ki :) zemuszemus
olsun canım daha senin zamanın var rahat rahat yaparsın havalar da serin olur
aynen bugun onu düşündüm varya gelinlk makjay sac ve gecesini düşünmek bile istemiyorum akannehir

evet canım yaa o gelinliğin içinde kalıp gibi nasıl duracağız hiç bilmiyorumohaoldumsmile

ya kızlarr benim önceden taksitlerim vardı herşeyimi alıp ödüyodum.şimdi alacaklarımda azaldı taksitimde yok ama maaşımdan hiç bişey kalmıyo elimde anlamıyorum nereye gidiyo bu para yaa :KK43: sizede öyle oluyo mu? Bugün annemle onu konuştuk taksite mi girsem yeniden en azından bişeylerim olur,,

Allah kolaylık versin canım yaa sıcak olur biraz ama olsun,,

olsun canım daha senin zamanın var rahat rahat yaparsın havalar da serin olur

evet canım yaa o gelinliğin içinde kalıp gibi nasıl duracağız hiç bilmiyorumohaoldumsmile

ya kızlarr benim önceden taksitlerim vardı herşeyimi alıp ödüyodum.şimdi alacaklarımda azaldı taksitimde yok ama maaşımdan hiç bişey kalmıyo elimde anlamıyorum nereye gidiyo bu para yaa :KK43: sizede öyle oluyo mu? Bugün annemle onu konuştuk taksite mi girsem yeniden en azından bişeylerim olur,,

saol dyysercım...bence paranı koy kenara annene ver saklasın vermesin sna parayı

vala yarenkacım artık her yerimize deo.sıkarız terlelememek içinnn bide kokarsak kötü olur sempatiksalakcinni

nasılsınız kızlar??

sormayın sizin haziran ben temmuzda napıcam offff çok sıcak olucak

kızlar albüme gelinlik için bolero resimleri koydum bi ara bakıp yorum yazarsanız sevinirim .. :eek:

Canım aldığın herşeyi taksitle al.
Çok zorlanırsın çünkü düğün zamanı nakite ihtiyaç olacak.
Bence taksitle al düğünden sonra takılarla kredi kartını tamamen kapat.
En güzelii kaydirigubbakcemile5

Canım aldığın herşeyi taksitle al.
Çok zorlanırsın çünkü düğün zamanı nakite ihtiyaç olacak.
Bence taksitle al düğünden sonra takılarla kredi kartını tamamen kapat.
En güzelii kaydirigubbakcemile5

cnm alınacak bi yatak örtüm tülüm mutfak masam e birde günlük ıvırzıvırlar var..düğün zamanıda dediğin gibi nakit lazım olacak daha balayını bile ayarlamadık oyy içim daralıyo bazen..korkuyorum

X