Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sıkıcı dimi oturmak

teske benmde telasım olsa diyorum ama yokki:umursamaz:

yok cnm ben sıkılmıyorum evde varda telaşe bana yansımıyor pek :):):)

ee nasıl geçti günün ??

olsun cnm ya olsa bir dert olmasa bir dert rahatız biz iyi böyle kaydirigubbakcemile3

yok cnm ben sıkılmıyorum evde varda telaşe bana yansımıyor pek :):):)

ee nasıl geçti günün ??

olsun cnm ya olsa bir dert olmasa bir dert rahatız biz iyi böyle kaydirigubbakcemile3

gerçekten de öle bi yan önce bitsede kurtulsak diye bakarız sıkıntıya girdikce biz böle iyiyiz kaydirigubbakcemile3
ben bugun lazere gittimboshayallersmile
sen neler yaptın

gerçekten de öle bi yan önce bitsede kurtulsak diye bakarız sıkıntıya girdikce biz böle iyiyiz kaydirigubbakcemile3
ben bugun lazere gittimboshayallersmile
sen neler yaptın

evdeydim cnm napim çeyizleri çıkartmaya devam ediyoruz poşetliyoruz yarın yine götürürüz eve yavaş yavaş götürüyoruz kaç posta gitti daha gidecek offf :hulya:

anneme diyorum alma bir iğne bile evlendikten sonra alamıcam evime birşey :çok üzgünüm:

nasıl memnunmusun lazerden cnm hangi bölgene yaptırıyorsun ??

kolay gelsin canım sana
neden alamıcan canım alırsın tabikide
ben genital bölgeme yaptırıyorum memnunum

kolay gelsin canım sana
neden alamıcan canım alırsın tabikide
ben genital bölgeme yaptırıyorum memnunum

sağol cnm

ya diyorum az olsun sonuçta alıcam sonrada almak bitmiyorki ama beni dinleyen yok :umursamaz:

ne güzel cnm sonra hep rahat edersin ben cesaret edemiyorum ne ağdaya nede lazere

sağol cnm

ya diyorum az olsun sonuçta alıcam sonrada almak bitmiyorki ama beni dinleyen yok :umursamaz:

ne güzel cnm sonra hep rahat edersin ben cesaret edemiyorum ne ağdaya nede lazere

vala annem 26 yıllık evli hala eksiği var ki bizde evlenioz ya herseyi istiyoruz sırnaşık şey

vala agdayı etmem cunku lazer tek biyeri acıtıyor ki oda acı denmez lastik carpması gibi agda bütün hepsini kopardıgı için dayanılmıyo onun acısına ohaoldumsmile

selam kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
bu akşam teknosada kampanya vardı panasonic 106 ekran plazma 1700 liradan 1300 liraya düşmüştü hemen kaptık aldıkkaydirigubbakcemile3 artık tüm elektronik eşyalar bitti çok şükür

:):):) öyle valla çok şükür eskiden öylemiymiş bir çekyat o kadar evleniliyormuş herşeyimizi var bizlerin

ne bileyim ben jilete devam

hoşgeldin cnm benimmm

ohhh hayırlısı olsun televizyonunuz a.s.

hoşgeldin cnm benimmm

ohhh hayırlısı olsun televizyonunuz a.s.

hoşbulduk tatlım teşekkür ederimopuyorumnanaktan
bizim de üst kattaki komşumuz taşınıyor ya ona biraz üzüldük:gitme: gerçi kendilerine ev yaptılar yani kendi evlerine gidiyorlar ama yine de üzülüyor insan. kızıyla da aramızda 3-4 yaş vardı arkadaş oluyorduk, 10 yıldır hep beraberdik insanın zoruna gidiyor

:):):) öyle valla çok şükür eskiden öylemiymiş bir çekyat o kadar evleniliyormuş herşeyimizi var bizlerin

ne bileyim ben jilete devam

hayırlı olsun yarenkacım tv güle gle kullan bol bol diziler izleyesin kaydirigubbakcemile3

bende jilaet yapıyordum lazerdn sonra yok böle bir rahatlık diyorum :lepi:

hayırlı olsun yarenkacım tv güle gle kullan bol bol diziler izleyesin kaydirigubbakcemile3

bende jilaet yapıyordum lazerdn sonra yok böle bir rahatlık diyorum :lepi:

sağol gülpembecim valla tayinim falan çıkarsa biraz zor izlerim, eski 55 ekran televizyona muhtaç kalırımkaydirigubbakcemile3

olmak için yırtınıyorum canımkaydirigubbakcemile3 kpss'ye gireceğim artık türkiyede her yeri tercih edeceğim neresi çıkarsa

benm nisanlımda ögretmenlk okudu ama yerlesemedi oda vazgeçti mesleginden iikide öle oldu
atanırsın dicem ama zor dimi
siz ögretmenlerin Allah yardımcısı olsun

benm nisanlımda ögretmenlk okudu ama yerlesemedi oda vazgeçti mesleginden iikide öle oldu
atanırsın dicem ama zor dimi
siz ögretmenlerin Allah yardımcısı olsun

valla çok zor canım zaten düğün üstü de olduğu için sıkı çalışamadım okul da olduğu için hep beraber yürümedi. nişanlının branşı ne canım

valla çok zor canım zaten düğün üstü de olduğu için sıkı çalışamadım okul da olduğu için hep beraber yürümedi. nişanlının branşı ne canım

tam üstüne gelmiş temmzuda sınavın var canım
galiba kadrolu calısıyorsun
bilgisayar öğretmenliği okudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…