Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yarenkacım hayırlısı olsun inşallahta zor azızık atanmak :):):)
evet canım çok zor ama bu sene olmazsa seneye dersaneye gideceğim yani mecbur atanmam lazım devlette çalışmak gibisi yok:)
tam üstüne gelmiş temmzuda sınavın var canım
galiba kadrolu calısıyorsun
bilgisayar öğretmenliği okudu

yok canım ben bu sene çalışmıyorum, daha üniversitede formasyon dersleri alıyorum, 28 mayısta bitecek inşallah

evet canım çok zor ama bu sene olmazsa seneye dersaneye gideceğim yani mecbur atanmam lazım devlette çalışmak gibisi yok:)

yok canım ben bu sene çalışmıyorum, daha üniversitede formasyon dersleri alıyorum, 28 mayısta bitecek inşallah

sen daha okuyorsunkaydirigubbakcemile3hadi hayırlısı senn bransın ne peki
bide nisanlın ne yapıcak tayin ccıkarsa

edebiyat hocası lütfen yazarken dikkat edelim gülpembecim :):):):)

hocam düzgün yazıyormuyum imla hatası varmı sositososito

sen daha okuyorsunkaydirigubbakcemile3hadi hayırlısı senn bransın ne peki
bide nisanlın ne yapıcak tayin ccıkarsa
eveet okuyorum ama bittikten 2 hafta sonra evleniyorumkaydirigubbakcemile3 branşımı şebnem söylemiş canım edebiyat öğretmeni olacağım ama benden öğretmen olur mu bilmiyorumkaydirigubbakcemile3
tayinim güzel bir yere çıkarsa nişanlım da eş tayini yapıp yanıma gelecek ama doğu veya güneydoğuya çıkarsa tek gideceğim 1 sene sonra ben eş tayini isteyeceğim. gerçi artık çok zorlaştırdılar tayin olayını ama kısmet artık
edebiyat hocası lütfen yazarken dikkat edelim gülpembecim :):):):)

hocam düzgün yazıyormuyum imla hatası varmı sositososito

aferin çocuğum doğru yazıyorsunkaydirigubbakcemile3 yanlış yazana eksi veriyorum:)

eveet okuyorum ama bittikten 2 hafta sonra evleniyorumkaydirigubbakcemile3 branşımı şebnem söylemiş canım edebiyat öğretmeni olacağım ama benden öğretmen olur mu bilmiyorumkaydirigubbakcemile3
tayinim güzel bir yere çıkarsa nişanlım da eş tayini yapıp yanıma gelecek ama doğu veya güneydoğuya çıkarsa tek gideceğim 1 sene sonra ben eş tayini isteyeceğim. gerçi artık çok zorlaştırdılar tayin olayını ama kısmet artık

aferin çocuğum doğru yazıyorsunkaydirigubbakcemile3 yanlış yazana eksi veriyorum:)

ne güzel işte oh okul bitiyo misler gibi evleniyon tatilinede gidiyorsun :jeyyar: hangi okuldasın peki
inş olursun canım öğretmen bayanlar için en ideal meslek aslında
nisanlındamı öğretmen
tayin işi gerçekten zorlastı Allah yardımcınız olsun

ben bir turkce katiliyim:sinifsinif:

hocam sizden önce yazdım ama kusura bakmayın eyvahedigeldismile

ne zaman sözlü yapacaksınız kaydirigubbakcemile3

cnm valla hayırlısı olsun inşallah iyi bir yere atanırsın yaaa:Saruboceq:bursaya gelllllllllolumunekankayizsmile

kıslar ben kacar hepinize ii gecelerrr sizde yatın ha fazla kaynatmayın özleyin beni anacım

cnm valla hayırlısı olsun inşallah iyi bir yere atanırsın yaaa:Saruboceq:bursaya gelllllllllolumunekankayizsmile

callıstıgımız yerlerden gelsin hocam sırnaşık şey

ne güzel işte oh okul bitiyo misler gibi evleniyon tatilinede gidiyorsun :jeyyar: hangi okuldasın peki
inş olursun canım öğretmen bayanlar için en ideal meslek aslında
nisanlındamı öğretmen
tayin işi gerçekten zorlastı Allah yardımcınız olsun

ben bir turkce katiliyim:sinifsinif:
canım 4 yıl istanbul üniversitesinde okudum bitirdim ama formasyonu yeditepede alıyorum maalesef istanbul için puanım yetmedi. nişanlım da allahtan öğretmen değilkaydirigubbakcemile3 o sosyal hizmet uzmanı canım ama kadrolu olduğu için eş tayini yapabiliyoruz

sözlüyü haber vermeden yaparım kızım öğretmenlerin işine karışılmaz:)
şebnemcim nişanlım da en çok ankara hatay ve bursayı istiyor ama buraların puanları da maalesef çok yüksek:sinifsinif:

canım 4 yıl istanbul üniversitesinde okudum bitirdim ama formasyonu yeditepede alıyorum maalesef istanbul için puanım yetmedi. nişanlım da allahtan öğretmen değilkaydirigubbakcemile3 o sosyal hizmet uzmanı canım ama kadrolu olduğu için eş tayini yapabiliyoruz

sözlüyü haber vermeden yaparım kızım öğretmenlerin işine karışılmaz:)
şebnemcim nişanlım da en çok ankara hatay ve bursayı istiyor ama buraların puanları da maalesef çok yüksek:sinifsinif:

tamam hocam sen ne dersen o şakkıdı
bundan sonra sen benim hocamsın Şeniz

olsun cnm ya kısmet böyle şeyler neden olmasın ki allah gönlüne göre versin inşallah :Saruboceq:

tamam hocam sen ne dersen o şakkıdı
bundan sonra sen benim hocamsın Şeniz

olsun cnm ya kısmet böyle şeyler neden olmasın ki allah gönlüne göre versin inşallah :Saruboceq:

ben sizin hocanızım ben ne dersem o olurkaydirigubbakcemile3
evet canım kısmet inşallah güzel bir yer olur. bugün bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim:ecrin_bebek: 3 yıllık evlilerdi çok istiyordu ama biraz sorun çıktı morali falan bozuktu hiç beklemediği anda hamile kalmış, daha 1.5 santimmişkaydirigubbakcemile3

ben sizin hocanızım ben ne dersem o olurkaydirigubbakcemile3
evet canım kısmet inşallah güzel bir yer olur. bugün bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim:ecrin_bebek: 3 yıllık evlilerdi çok istiyordu ama biraz sorun çıktı morali falan bozuktu hiç beklemediği anda hamile kalmış, daha 1.5 santimmişkaydirigubbakcemile3

tabi hocam buyrunnnnnnnnn

ay ne güzel çok sevindim :)) oyyy nasıl mutlu olmuşlardır :nazar:

benimde bir arkadaşım sanırımilk hafta içinde hamile kalmış 10 gün içinde gelicek bebekcik kaydirigubbakcemile3 oda azıcık bekleseydim diyor

sakın diyor hemen kalma hamile alsanaalsanasmile

tabi hocam buyrunnnnnnnnn

ay ne güzel çok sevindim :)) oyyy nasıl mutlu olmuşlardır :nazar:

benimde bir arkadaşım sanırımilk hafta içinde hamile kalmış 10 gün içinde gelicek bebekcik kaydirigubbakcemile3 oda azıcık bekleseydim diyor

sakın diyor hemen kalma hamile alsanaalsanasmile

sevinmek de ne kelime kanatları olsa uçacak nerdeysekaydirigubbakcemile3
bence de canım ya hemen hamile kalınca evlilikten bir şey anlamıyorsunuz ki, gezip tozacağın zamanlarda evde oturup bol bol kusuyorsunkaydirigubbakcemile3

sevinmek de ne kelime kanatları olsa uçacak nerdeysekaydirigubbakcemile3
bence de canım ya hemen hamile kalınca evlilikten bir şey anlamıyorsunuz ki, gezip tozacağın zamanlarda evde oturup bol bol kusuyorsunkaydirigubbakcemile3

ayy allah daha çok mutlu etsin inşallah :Saruboceq:

bakalım ben korunmayacağım(hocam lütfen bakın nasıl doğru kullanıyorum türkçemizi :roflol:) ne olacak ya nişanlım koruncak yada bebek kaydirigubbakcemile3

ayy allah daha çok mutlu etsin inşallah :Saruboceq:

bakalım ben korunmayacağım(hocam lütfen bakın nasıl doğru kullanıyorum türkçemizi :roflol:) ne olacak ya nişanlım koruncak yada bebek kaydirigubbakcemile3

evet kızım böyle düzgün konuş bütün arkadaşlara örnek olkaydirigubbakcemile3
çok istiyorsan doğur gitsin şebnemcim yaa:) erken anne olmanın da avantajları çok
neyse tatlım ben yatıyorum hadi sana iyi geceler görüşürüz yarınopuyorumnanaktan

evet kızım böyle düzgün konuş bütün arkadaşlara örnek olkaydirigubbakcemile3
çok istiyorsan doğur gitsin şebnemcim yaa:) erken anne olmanın da avantajları çok
neyse tatlım ben yatıyorum hadi sana iyi geceler görüşürüz yarınopuyorumnanaktan

hayırlısı cnm ya kısmet bir düğünümüz olsunda :Saruboceq:
bakarız artık gerçi pek genç annem olmayacağım yine ama :)))

tamam cnm iyi geceler iyi uykular görüşürüz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X