Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Ben evliyim Allaha sukurde cok mutluyum. Sizlerede buyuk mutluluklar diliyorum.

hoşbuldum sağol cnm demet akalının yeni şarkısı :)) çalıverdim bende

nasılsın ??

yok canım Allah birhada bana onu kullandırmayı nasip etmesin kullanmıyorum regli dönmn geldi heralde ondandır

belkide cnm dinlen belkide üşüttün kedini hastalığına yansıdı dikkat etcnm kendine az kaldı düğünlere opuyorumnanaktan

cok güzeldi böle bi kacamak ii geldi ohhh
cok sretsliyim ya ev falan lülülülülülü
iidi ya marttan beri ailemi görmedim

iyi yapmışsın cnm arada gerekiyor kaçamak :):):)
yok cnm stres yapma nasıl olsa herşey olucak bende hiç stres yok en güzeli amannnn :):):)):)

iyi yapmışsın cnm arada gerekiyor kaçamak :):):)
yok cnm stres yapma nasıl olsa herşey olucak bende hiç stres yok en güzeli amannnn :):):)):)

yok kıs benm evimde yokya bende rahatım oh davetiye nikah sekeri kına için gerekli seyler ki daha almadım kına için olanları benm herseyim tamam bi kına ve gelin elçiceğim eksik gerisi tamam
senn durumun nasıl

yok kıs benm evimde yokya bende rahatım oh davetiye nikah sekeri kına için gerekli seyler ki daha almadım kına için olanları benm herseyim tamam bi kına ve gelin elçiceğim eksik gerisi tamam
senn durumun nasıl

valla benimde ev yerleşicek işte daha perdem yok halım yok avizelerim yok davetiyeye bakmadık bile nikah şekerimede bakılmadı kına kıyafetim ayakkabım var bindallım yok kına yerim hazır gelin çiçeğimi canlı yaptırıcam gelinliğim hazır ayakkabım hazır ayyy yoruldum yazarken :):):):sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…