Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hoşbulduuuukk bugün gelinlk ayakkabı çanta perdelri falan alıcaz bakalım heyecan var çok fenaaa delikafadulden

ayyy ayyy tabi heyecan vardır olmaz mı hiç...hera da gezecek bugün cnm ne güzelll cic cici alıp bizede gösterin

selam kızlar...

dün gelinliğiimi teslim almış kayınvalidemler ,bugün de babam davetiyeleri teslim alacak.zaman daralıoyr heyecan dorukta :)

ewt canım ya dün davetiyelerimizide sipariş verdk bakalım nasıl olcaklar 100 tane özel yaptrdk 600 tanede normal davetylerden

ayyyy düşündükçe böle içimde kıpırtılar oluo çok farklı bir duyguymuş bu yaa boshayallersmile

slm kızlar yokmudur kimse?
avizelerimin bir tanesini yanlış getirmişler kızlar yaa nasıl sinirlerim bozuldu anlatamam. aşkımla akşamüstü onu söylemeye gittik. bir de damatlık baktık. ya bişey sorucam size_ sizde damatlıkları kim alıyo? kız tarafımı erkek mi? biz nişanda aldık şimdi düğünde nasıl olacak hiç bilmiyorum ya konuşmadıkta açık açık.
sizler ne yaptınız?

slm kızlar yokmudur kimse?
avizelerimin bir tanesini yanlış getirmişler kızlar yaa nasıl sinirlerim bozuldu anlatamam. aşkımla akşamüstü onu söylemeye gittik. bir de damatlık baktık. ya bişey sorucam size_ sizde damatlıkları kim alıyo? kız tarafımı erkek mi? biz nişanda aldık şimdi düğünde nasıl olacak hiç bilmiyorum ya konuşmadıkta açık açık.
sizler ne yaptınız?

slm cnm ben burdayım nasılsın bizde düğünde damatlığı erkek alır cnm nişanlım almıcak nişandakini giyicek takım elbise giymediği için gerek duymadık içine yelekle gravatınıda abisininkini giyicek gri renk

selam kızlar kimse yok mu:gitme:
bugün davetiyeyi beğendik sipariş verdik, kına için fuşya renk elbise beğendim ama yarın birkaç yere daha bakacağız daha güzelini bulamazsam onu alacağım, damatlık da beğendik ama yarın son kararı vereceğizkaydirigubbakcemile3 pek bir şey kalmadı artık. anneme de anneler günü için düğün ayakkabısı aldım. şimdilik bu kadara.s.

davetiyen hayırlı olsun cnm davetiye işini bitirdik bizde dün gece zarflarına yerleştirdim bi yazması kaldı

davetiyen hayırlı olsun cnm davetiye işini bitirdik bizde dün gece zarflarına yerleştirdim bi yazması kaldı

sağol canım senin de hayırlı olsunopuyorumnanaktan
ben zarfa yazmak için davetiye kalemi alacağım canım öyle daha güzel oluyor, istersen sen de al

ben zarfa yazmak için davetiye kalemi alacağım canım öyle daha güzel oluyor, istersen sen de al[/QUOT

davetiye kalemi derken yaldızlı kalemler oluyoya onladanmı diyosun cnm davetiyenin kenarında sarı yaldızlı mutluyuz yazıyo ona uysun diye sarı yaldızlı kalem almayı düşünüyorum

ben zarfa yazmak için davetiye kalemi alacağım canım öyle daha güzel oluyor, istersen sen de al[/QUOT

davetiye kalemi derken yaldızlı kalemler oluyoya onladanmı diyosun cnm davetiyenin kenarında sarı yaldızlı mutluyuz yazıyo ona uysun diye sarı yaldızlı kalem almayı düşünüyorum

evet canım yaldızlı kalemlerden diyorum. ben de gümüş renk alacağım o uyuyor çünkü. sen kına elbiseni aldın mı canım

kızlar nasılsınız ?? ne güzel hazırlıklar sona gelmiş hepiniz aldıklarınızı güle güle iyi günlerde kullanın

bende bir değişiklik yok :):) geceleride giremedim ama geri dönüşüm muhteşem olacak kaydirigubbakcemile3

X