Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hoşbulduk cnm iyim sen napıosun ???

benm derdim yine bitmicekki evlendiğimzdede böle hasret kalıcam ona askerliği idi işiydi vizesiydi bi doyamadım halimize şükürler olsun o orda tek basına eger oraya gitmeseydi ben seneye evlencektim cok özlüyorum cok delikafadulden

ne yapalım yarenka ile dertleşiyoruz

gece kuşlarım ben geldim :):))
hoşgeldin tatlım nasılsınopuyorumnanaktan

askerliğini yapmadı mı daha canım

sağol cnm benim duş perdemi aldık minik polar battaniyeler aldım çok şekerler kalpli kalpli :))) saklama kabı aldık mumluk aldık güveç kabı aldık işte bir sürü mutfak eşyası daha kaydirigubbakcemile5

saymayayım daha bence :))

sizler neler yapıyorsunuz

tabiki yaptı okul bitmesini bekledim derken askerlik sonra iş sonra vize sonra biz kavuscaz inş :Saruboceq:
pardon canım yanlış anladım, kavuşacaksınız inşallah çok az kaldıopuyorumnanaktan
iyim yarenkacım benim sen napıosun ayy bir sürü şey aldım evime:):):)

ben de iyiyim şebnem, neler aldın evinekaydirigubbakcemile2

hepsini güle güle kullan şebenmcim

pardon canım yanlış anladım, kavuşacaksınız inşallah çok az kaldıopuyorumnanaktan

ben de iyiyim şebnem, neler aldın evinekaydirigubbakcemile2

oh oh masallah mutlulukla kullan hepsini
ben aynı günlerin gelmesini bekliyorum
yarenkacım kavuscaz inş hepimiz

teşekkür ederim kızlar hadi ben çıkıyorum şimdi gelirim yarım saate opuyorumnanaktan

size iyi muhabetler ben ykkkn fazla kaynatmayın aklinialirimsmile

osgeldin canım nasıl olayım ya aynı evdeydim hafta sonu bişey yapmadım sen nasılsın sen neler yaptın

ben de dün bütün gün evdeydim canım, bugün de nişanlımla kardeşimin toplantısına gittik babam hasta olduğu için bizi gönderdi. hoca bana nesi oluyorsunuz diye sordu ablasıyım dedim, nişanlıma sordu o da eniştesiyim dedikaydirigubbakcemile3 o kadar tuhafıma gitti ki habire aklıma geliyordu:)
ayrıca balayını da ayarladık canım o oteli seçtik, iptal sigortası da yaptırdık ne olur ne olmaz diye. bu iş de aradan çıktı rahatladım gerçektenkaydirigubbakcemile2

sırnaşık şeysırnaşık şey güzel cevaplamıssınız dersler nasıl kaydirigubbakcemile2
hayırlı olsun canım cok sevindim evet iptal sigortasını yaptırdıgınız iyi olmus hadi hayırlısı :1hug:
bütün stresini at sordunuzmu ulasımı peki

dersler idare eder canım ortalaması 3.5 şimdilik
evet canım ya stressiz birkaç gün geçiririz inşallahbayanssulusmile ulaşımı da sorduk, merkeze rahat yürürsünüz dediler, zaten merkezden de her yere ulaşım oluyor. çok yakın bir yunan adası varmış oraya da gideceğiz her gün motor seferi varmış.
gülpembecim söyledin mi hatırlamıyorum ama siz ayarlamış mıydınız

ozman güel bi tatil olcak resimlerinizi bekliyorummm :lepi: dinlen vala doya doya gez
biz martta ayarldık voyage turkbukunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…