Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyim cnm sağol bende bindallıma bakmadım hiç ama abiyem hazır sade birşey giyicem bakalım

hım nerden aldın canım kıyafetini merak ettim

ben aldım abiyemi ayakkabımıda aldım damat tarafına masraf olmasın diye

valla şuan 3-4 tane var yeni aldığım birisini seçip giyicem park bravodan var mangodan almıştım onlar var nişanda fazladan abiye almışlardı o var :):):) o gün ki ruh halime göre giyinicem :))

ben aldım abiyemi ayakkabımıda aldım damat tarafına masraf olmasın diye

valla şuan 3-4 tane var yeni aldığım birisini seçip giyicem park bravodan var mangodan almıştım onlar var nişanda fazladan abiye almışlardı o var :):):) o gün ki ruh halime göre giyinicem :))

güle güle giy canım hepsini yerimseniben
bende öle bişey alayımki diom ilerdede giyeyim istiyom

güle güle giy canım hepsini yerimseniben
bende öle bişey alayımki diom ilerdede giyeyim istiyom

sağol cnmopuyorumnanaktan

evt bende öyle aldım yoksa kabarık elbiseleri falan tekrar giymek mümkün değil hem abiye en fazla 1 saat kalıcak üstünde sonra bindallı olucak gece boyunca

merhaba kıslar nasılsınız mucize geçmisi okudumda bunlar nereli kuzum böle Allah sana sabır versin herseyi sen yapıcaksın bide bana laf sölicek cok iyi etmissin nisanlında gerçekten iyi bir insanmıs neler var ailesini secebilirdide ama böle olması daha iyi gördü ogluda sen mutlu ol nisanlı gerisini bosver
yarenka bende bindallı daha bakmadım onu okadar düşünmüyorumda kınada giyceğim abiyeyi düşünüyorum

slm kızlar geldım ben de canım trbzonlular saolsun nısanlım hep yanımda oldu bızden uzak dursunlar bıseylerını ıstemıyorum

slm kızlar geldım ben de canım trbzonlular saolsun nısanlım hep yanımda oldu bızden uzak dursunlar bıseylerını ıstemıyorum

ben rizeliyim ama bizde böle bişey yok benm etrafımda da görmedim
önemli olan nisanlının sana sahip cıkması gerisi yalan

canım ben de basta begenmıyodum gıyınce cok hosuma gıttı bak resmını gonderıyorum benımkının ,ama rengı kırmızı olanı nı aldım model aynı canım:dance:

mucizem göremedim bindallını yaa çıkmam gerekti kusura bakma, bir dahaki görüşmemizde inşallahkaydirigubbakcemile3

kızlar yaa yarın sabah evde badana başlıyor (babamın evinde yanikaydirigubbakcemile3) şimdi evi biraz topladık yarın da devam edeceğiz. birkaç gün sürecek artık

mucizem göremedim bindallını yaa çıkmam gerekti kusura bakma, bir dahaki görüşmemizde inşallahkaydirigubbakcemile3

kızlar yaa yarın sabah evde badana başlıyor (babamın evinde yanikaydirigubbakcemile3) şimdi evi biraz topladık yarın da devam edeceğiz. birkaç gün sürecek artık

kolay gelsin canım Şeniz

güzeldi tabiki siz zaten gezicekmissiniz nisanlın bi sorsun ulasımı nasıl durumunuzu acıklasn ordakilerde cok yardımcı oluyor hayır olsun şimdiden:1hug:

sağol canımopuyorumnanaktan zaten en önemlisi ulaşım, yemeği kötü bile olsa dışarda yeriz zaten otel ucuza geliyor

sağol canımopuyorumnanaktan zaten en önemlisi ulaşım, yemeği kötü bile olsa dışarda yeriz zaten otel ucuza geliyor

zaten en önemlisi beraber olmak ikimiz biyerde olalımda smanlık bile olsa bana yeter artık sabırsızlıkla bekliyorum cok hasret kaldım ben ona belki evli olanlar yazımı okuyunca gülerler samanlıga bile razıyım diyorumya derler evlende görelim costum dimi cok özledim cok:1no2::sinifsinif:eek:haoldumsmile:asigim:

zaten en önemlisi beraber olmak ikimiz biyerde olalımda smanlık bile olsa bana yeter artık sabırsızlıkla bekliyorum cok hasret kaldım ben ona belki evli olanlar yazımı okuyunca gülerler samanlıga bile razıyım diyorumya derler evlende görelim costum dimi cok özledim cok:1no2::sinifsinif:eek:haoldumsmile:asigim:

çok haklısın canım yaa seni çok iyi anlıyorum, nişanlım da askerdeyken (o zaman nişanlım değildi) ben de aynı senin gibiydim 2 dk görsem bile yeter diyordum:gitme:
ama az kaldı canım onsuz uyuyacağın 48 gece kaldı:1hug:

X