Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyim yarenkacım sen nasılsın nasıl geçti partiniz :dance:

sen yoktun bende girmedim benneyaptımki boşluğun tabiki belliydi opuyorumnanaktan

parti falan değil canım yakaydirigubbakcemile3 öyle oturduk sohbet ettik bayağıdır gelmiyordu bize, ders çalışıyordukaydirigubbakcemile3
sen ne yapıyorsun

aynen sebnemcim nısanlım gonlumu almaya calısıyo o da tavrını koydu bıze karısmayın bız mutluyuz dedı ıplerı kopardım onlarla nısanlım yeter bana zaten surada 1 ay kaldı ugrastıgım seylere bakın kızlar annem babam emeklı medenı ınsanlar kımlerle karsılastık dıye uzuluyo onlarda
neyse sızın moralınızı de bozmayayım kızlar ben suan cok ıyıyyım takmıyorum artık kımseyı
sızler napıyosunuzzz yarenkacım akşam parti yaptın maşallah kuzenıne ama :nazar:

iyi olmana sevindim canım, nişanlını da tebrik ederim yani resti çekmiş ama bu durumda kim annesini savunabilir kiÇok üzgünüm çoook neyse canım artık önümüzdeki güzel günlere bakalım değil mikaydirigubbakcemile2

parti falan değil canım yakaydirigubbakcemile3 öyle oturduk sohbet ettik bayağıdır gelmiyordu bize, ders çalışıyordukaydirigubbakcemile3
sen ne yapıyorsun

iyi yaptınız cnm hasret giderdiniz kaydirigubbakcemile3

iyi bende na yapayım bildiğin gibi hiçbir gelişme yok uyuyorum kalkıyorum :):))

mucizem en iyisini yapıyorsun cnm takma oğlunu düşiünmeyen insan seni hiç düşünmez inşallah oğullarının mutluluğun için bundan sonra değişirler cnm :Saruboceq:

iyi olmana sevindim canım, nişanlını da tebrik ederim yani resti çekmiş ama bu durumda kim annesini savunabilir kiÇok üzgünüm çoook neyse canım artık önümüzdeki güzel günlere bakalım değil mikaydirigubbakcemile2

evet canım haklısın artık uzmıcem kendımı baskaları ıcın :umursamaz:
bırazdan practıkere gıdıcez nısanlımla kızlar camasır sepetlerı var ya kapaklı onlardan alıcam avıze fılan bakıcam makyajımı yapıyorum bıyandan kafam gezıcem bıraz kafam degıssın hihoyyyt

ben de dün bindallı denedim ama hiçbir model hoşuma gitmedi yaakaydirigubbakcemile3 gözüm hiç alışık değil öyle şeylere, galiba sadece kırmızı bir elbise giyeceğim

evet canım haklısın artık uzmıcem kendımı baskaları ıcın :umursamaz:
bırazdan practıkere gıdıcez nısanlımla kızlar camasır sepetlerı var ya kapaklı onlardan alıcam avıze fılan bakıcam makyajımı yapıyorum bıyandan kafam gezıcem bıraz kafam degıssın hihoyyyt

biz de yarın praktikere gideceğiz canım, gazete bugün reklamını vermiş de matkap seti alacağızkaydirigubbakcemile3

iyi yaptınız cnm hasret giderdiniz kaydirigubbakcemile3

iyi bende na yapayım bildiğin gibi hiçbir gelişme yok uyuyorum kalkıyorum :):))

mucizem en iyisini yapıyorsun cnm takma oğlunu düşiünmeyen insan seni hiç düşünmez inşallah oğullarının mutluluğun için bundan sonra değişirler cnm :Saruboceq:

cok haklısın tatlım kaydirigubbakcemile5

biz de yarın praktikere gideceğiz canım, gazete bugün reklamını vermiş de matkap seti alacağızkaydirigubbakcemile3

bende broşürden gordum canım kaydirigubbakcemile3 bızde gecen hafta ufak matkaplardan aldık nısanlım cok meraklı boyle seylere evımızın kucuk tadılatları ondan sorulucak artık:lepi:

bende broşürden gordum canım kaydirigubbakcemile3 bızde gecen hafta ufak matkaplardan aldık nısanlım cok meraklı boyle seylere evımızın kucuk tadılatları ondan sorulucak artık:lepi:

hangisine gidiyorsunuz canım kartala mı. biz ümraniyeye gideceğiz

ben de dün bindallı denedim ama hiçbir model hoşuma gitmedi yaakaydirigubbakcemile3 gözüm hiç alışık değil öyle şeylere, galiba sadece kırmızı bir elbise giyeceğim

canım ben de basta begenmıyodum gıyınce cok hosuma gıttı bak resmını gonderıyorum benımkının ,ama rengı kırmızı olanı nı aldım model aynı canım:dance:

Son düzenleme:
merhaba kıslar nasılsınız mucize geçmisi okudumda bunlar nereli kuzum böle Allah sana sabır versin herseyi sen yapıcaksın bide bana laf sölicek cok iyi etmissin nisanlında gerçekten iyi bir insanmıs neler var ailesini secebilirdide ama böle olması daha iyi gördü ogluda sen mutlu ol nisanlı gerisini bosver
yarenka bende bindallı daha bakmadım onu okadar düşünmüyorumda kınada giyceğim abiyeyi düşünüyorum

X