Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ncakir cımm bence o zaman nikah yapıp az da olsa hakkın olan paranı al öle çık işten sonra kpss ye güzel hazırlan nasılsa önünde hedefin var, istediklerini bölece çok daha rahat gerçekleştirebilirsiniz. hem ailelerinizde destekmiş size. daha ne olsun bence daha fazla sıkma canını. düğüne şurda ne kaldı ki en ideali bence böle nişanlınla da paylaş bu konuyu bakalım o bu sıralamaya ne diyecek??

ncakir cımm bence o zaman nikah yapıp az da olsa hakkın olan paranı al öle çık işten sonra kpss ye güzel hazırlan nasılsa önünde hedefin var, istediklerini bölece çok daha rahat gerçekleştirebilirsiniz. hem ailelerinizde destekmiş size. daha ne olsun bence daha fazla sıkma canını. düğüne şurda ne kaldı ki en ideali bence böle nişanlınla da paylaş bu konuyu bakalım o bu sıralamaya ne diyecek??

osaman canlarım bi fikir vern bana bn önümsdeki hafta sölemeyi düşünüodum haziranın birindede çıkmayı düşünüodum kurslarda başlıcak ya mayıs sonunda o ysüden.şimdi nikahta düğün gecesi olucak nasol yapayım osaman.onlarada zamnında sölemek sitiorum eleman bulsunlar madur olmasınlar.bende madur olmak istemiorum
kıslar çok oluorum ama yarıdm edn bu konuda bi rahtlasam gersi boş gibi gelio walla bilmiyorumkismile

canımmm yatak odanız da çok güzelmişş güle güle kullanınnn :))) hihoyyyt hihoyyyt

bir de dolap çok kullanışlıya benziyo o çok önemli, sanırım yatak da bazalı o da çok önemlii yerimseniben ben gerçi hiç bazalı istememiştim ama çok eşya toplaması bakımından çok avantajlı oluyo delikafadulden

çok saol tatlımmmmopuyorumnanaktan ben de çok beğendim içime sindi gerçekten
evet bazalı canım karyolam ben özellikle istedim kullanışlı olsun diye canım seninki bazalı mı :uhm:

çok saol tatlımmmmopuyorumnanaktan ben de çok beğendim içime sindi gerçekten
evet bazalı canım karyolam ben özellikle istedim kullanışlı olsun diye canım seninki bazalı mı :uhm:

canım bende bazalı istedim ama olmadı benmkiler bazalı değil malesef ama olsun çok güseller sennkilerde çok güsel canım kullanışlı hem eşyalarınıda toparlar

osaman canlarım bi fikir vern bana bn önümsdeki hafta sölemeyi düşünüodum haziranın birindede çıkmayı düşünüodum kurslarda başlıcak ya mayıs sonunda o ysüden.şimdi nikahta düğün gecesi olucak nasol yapayım osaman.onlarada zamnında sölemek sitiorum eleman bulsunlar madur olmasınlar.bende madur olmak istemiorum
kıslar çok oluorum ama yarıdm edn bu konuda bi rahtlasam gersi boş gibi gelio walla bilmiyorumkismile

canım breezzeppp çok güzel fikir vermiş katılıyorum ben de
nikah düğünde olacak senin canım ,zaten sen mayıs sonu gibi senelik iznini kullanırsın herşey bittikten sonra bir iki hafta daha oyalanırsın işte ondan sonra çıkarsın hem onlarada zaman vermiş olursun hem de paranı alırsın

yüksek okul cnm ama şuan işletme 4,sınıftayım kpss ye önlisans olarak gireceğim.

anladım canım ya ülkemizde böyle sıkıntılar var işte mezun oluyosun ama yine de bitirdiğin bölümde iş bulamıyosun saçmalıkkkk ve büyük haksızlık :eek:lmaz:
emeklerin boşa çıkmaz canım inşallah :Saruboceq:

anladım canım ya ülkemizde böyle sıkıntılar var işte mezun oluyosun ama yine de bitirdiğin bölümde iş bulamıyosun saçmalıkkkk ve büyük haksızlık :eek:lmaz:
emeklerin boşa çıkmaz canım inşallah :Saruboceq:

inş.canım uğraşıyorum işte bişeyler yapmaya olursa artık şansıma olmazsa özel sektörde devam...

canım breezzeppp çok güzel fikir vermiş katılıyorum ben de
nikah düğünde olacak senin canım ,zaten sen mayıs sonu gibi senelik iznini kullanırsın herşey bittikten sonra bir iki hafta daha oyalanırsın işte ondan sonra çıkarsın hem onlarada zaman vermiş olursun hem de paranı alırsın

bu konuyu bu akşam ben nişanlımla bi konusayım en iisi mantıklı geldi saol canım ya opuyorumnanaktan

ya en iisi işsizlik maaşı almak galiba patronlarla konusayım onlar çıkarmış gibi yapsınlar yaparlar büyük ihtimal en asından işsizlik alayım sabah muhasebecmize sordum olur geçmişe dönk 600 günün ödnmesi gerekio dedi.benmde 720 gün olmuş buzmana kadar.

bende kınayı getr aney var aklımda yada güllü annem güllünün şarkısına biizmki biraz bozulablr ama ben her dinlediğimde ağlıorum

herkese merhaba.1-2 haftadır yorum yazmadan takip ediyorum yazılarınızı.benim düğünümde 6 haziranda olacak.bakıyorumda bütün gelin adaylarının duyguları düşünceleri istekleri hep aynı:)

X