Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

herkese merhaba.1-2 haftadır yorum yazmadan takip ediyorum yazılarınızı.benim düğünümde 6 haziranda olacak.bakıyorumda bütün gelin adaylarının duyguları düşünceleri istekleri hep aynı:)

hoşgeldin canım aramıza opuyorumnanaktan benim de nikahım 6 haziranda olacak kaydirigubbakcemile2

bn daha düşünmedim kına yakırken calsın diyee :KK70: ayy cumrtesi yakın arkdsımın kınası var azz gözlem yapıyım neler oluyo die :KK70: hos geldin damlaaa :)

hoşgeldn damlacım senn hazırlıklar nasıl gidio peki düğünlerms aynı gün sennle

tekrar hoşbuldum.benim nikahım 4 mayısta.evi tuttuk.eşyalar 20 mayısta teslim.gelinliğimi kiraladım mayısın sonlarında teslim alacağım.bi tek evin parkeleri badanası yapılacak.

evet kızlar 6 haziran grubu bile oluşturabiliriz sankiiikaydirigubbakcemile3
çoğu şeyleri halletmişsin damlacım
istanbulda nerden tuttun evi ?anadolu yakasındamısın yoksa???:kahve:

evet kızlar 6 haziran grubu bile oluşturabiliriz sankiiikaydirigubbakcemile3
çoğu şeyleri halletmişsin damlacım
istanbulda nerden tuttun evi ?anadolu yakasındamısın yoksa???:kahve:

evt mucizem çoğu şey bitti gibi.ben avrupa yakasında oturuyorum zaten.çalışıyorum.patronum bana dairesini kiraladı.çalıştığım yerin yan binasında oturacağım.nasıl sizce:)
bu arada bende baktım da 6 haziranda evlenecekler daha çok sanki

evt mucizem çoğu şey bitti gibi.ben avrupa yakasında oturuyorum zaten.çalışıyorum.patronum bana dairesini kiraladı.çalıştığım yerin yan binasında oturacağım.nasıl sizce:)
bu arada bende baktım da 6 haziranda evlenecekler daha çok sanki

ooo süper bence hiç sabah işe geç kaldım derdin olmaz kaydirigubbakcemile3
ne kadar anlayışlı patronlar varmış öyle şanslısın canım hayırlı olsun :icecream:

ooo süper bence hiç sabah işe geç kaldım derdin olmaz kaydirigubbakcemile3
ne kadar anlayışlı patronlar varmış öyle şanslısın canım hayırlı olsun :icecream:

çok sağol cnm.8 senedir aynı işyerimdeyim.dediğin gibi geç kalma derdi olmaz ve gün içinde evime gider gelirim işim oldukça:)

sen hangi semtte oturacaktın

kızlar yaa benim avatar resmim neden gözükmüyo ne sorunluyumben yahu kaydirigubbakcemile5

çok sağol cnm.8 senedir aynı işyerimdeyim.dediğin gibi geç kalma derdi olmaz ve gün içinde evime gider gelirim işim oldukça:)

sen hangi semtte oturacaktın

evet canım senin için büyük rahatlık gerçekten
ben anadolu yakasındayım tatlım düğünün nerede olacak ??? benim istanbulda nikah+ kokteyl olacak inşallah:Saruboceq:

kızlar yaa benim avatar resmim neden gözükmüyo ne sorunluyumben yahu kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3 canım bir kerede benim bu şekilde olmuştu kullanıcı profilinden bişeyler yapmıştım pek hatırlamıyorum tatlım yaa yardımcı olurdum yoksa olumunekankayizsmile

bn daha düşünmedim kına yakırken calsın diyee :KK70: ayy cumrtesi yakın arkdsımın kınası var azz gözlem yapıyım neler oluyo die :KK70: hos geldin damlaaa :)

hoşbulduk heraaa
bence kına türküsü bir tanedir malum yüksek yüksek tepelere......ve canlı canlı söylemeleri daha güzel...hiç bir gözyaşı direnmez akmayayım diye:)bol bol ağlarsın

evet canım senin için büyük rahatlık gerçekten
ben anadolu yakasındayım tatlım düğünün nerede olacak ??? benim istanbulda nikah+ kokteyl olacak inşallah:Saruboceq:

benim düğünüm yeşilpınar tarafında olacak.gündüz düğünü.öyle uygun gördük.hem misafirleri hem kendimizi düşündük...

damla bnmkide gündüz düğünü olcak daha raht ediliyo evet bakalım hyrlısıyla su düğün telasıda sonuclansa keske :)

aranızda bana yakın olan var mı..ben bayrampaşada oturuyorum.adaparka yakınım bileniniz varsa

X