Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlar hepimiz güzel günlerde kullanırız inşallah eşyalarımızı :Saruboceq::lepi:
ben de yatak odası takımımı ekliyorum bakalım beğenicekmisiniz????kaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 19
  • $2.jpg
    $2.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 19
mucizemmm cok güzel gercekden cok sık duruyo sende güzel günlerde kulln cnm bnm yatk odamda yapılıyo mayıs 15 gibi teslim edilck inşallh onun sonucundan mutlu oluırumm :)

heracım ve nçakırcım tşk ederim kızlarrr yorumlarınız için opuyorumnanaktan
heracım benim de mayıs 15 gibi teslimat olacak canımm sabırsızlıkla bekliyorummm kaydirigubbakcemile2

heracım benim de mayıs 15 gibi teslimat olacak canımm sabırsızlıkla bekliyorummm kaydirigubbakcemile2

canım çok güzel doğtaş sanırım bende çok bakmıştım onlara opuyorumnanaktan

benmde mayısın 15 i gibi teslimat olcakk gelsn bir an önce o gnler zemuszemus

kıslar ortalama ne kadar düğün nasrafınız olcak düğünden sonra ödeyeceğiniz
ben cok korkuorum bide iştende çıkıcam ya sıkışırıs ödeyemeys die korkuorum gerçi nşanlımın maaşı çok ii ama bilmiorum ya pişmn olurmuuum çıktığıma die düşünceden deliricem.

kıslar ortalama ne kadar düğün nasrafınız olcak düğünden sonra ödeyeceğiniz
ben cok korkuorum bide iştende çıkıcam ya sıkışırıs ödeyemeys die korkuorum gerçi nşanlımın maaşı çok ii ama bilmiorum ya pişmn olurmuuum çıktığıma die düşünceden deliricem.

canım biz herşeyimizi nişanlımla yapıyoruz ailelerimizden maddi olaram desteğimiz yok olsun allah şükür maaşımız var yina elimizden geleni alıyoruz
canım şuan çalıştığın işten memnun değilim demiştin başka bir işe geçebilirsin bence çalışma hayatına alışıksın hem maddi olarak da destek olursun evine hem de insanın kendi parasını harcamak gibisi yok gerçekten :lepi:

mucizeye katılıyorum canmmm insanın kendi parasını harcaması daha güzel oluyorrr kesinlikle ? canım özel bi soru olmazsa nişanlın ne kadr alıyo borclarınız nasıl olcak evlendikden sonra aylık taksitlerinz faln birbirini dengeliyor mu ?

bende manisaya gider gitmez iş bulmak istiyorum kızlar hem maddi açıdan destek olurum hemde kendi paramı kazanırım

mucizeye katılıyorum canmmm insanın kendi parasını harcaması daha güzel oluyorrr kesinlikle ? canım özel bi soru olmazsa nişanlın ne kadr alıyo borclarınız nasıl olcak evlendikden sonra aylık taksitlerinz faln birbirini dengeliyor mu ?

canım nişanlım ikibin tl alıyor.makina mühendisi.benmde çalışmamamdaki en büyük etken kpss.sıkı bir şeklde sakin dinlenk kafayla hazırlanmak istiorum artı çalışırsam kursa falan gidemem.burdan çıkıp daha ii biyere grsem çalışma saatleri uygun biyere grsem öle pat diede istediğim gibi bi iş bulamassınki.yani ben geçici olarak çalışmıcam yine kpss sınavları geçsin duruma göre eğer kazanamazsam tekrar bi iş bakıcam ben duramam zten evde.takstlerimizde bi üzermize mobilya borcu olucak bide kredi çekti nişanlım onun borcu kredi kartları var onlarda eylülde bitio öyle fazla bişi de değil.

ayrıca benm ailem çok destek oldular bana bana hç borç bırakmıcaklar hepsini ödicekler nşnlımın tarafı biras sıkışık zamnında biriktrmemişler bde aniden oldu bu düğün olayı o ysüden sıkıştılar.ama onlarda yardım edicez biz sizi zor durumda bırakmayız diolar.artı düğünde takılarda olucak akrabaların taktıkları bi kısmını onlarla kapatırıs d,e düşünüorum nişanlımda kesnlikle kpss çalış dio.

ah şu kpss bende ona hazırlanıyorum işten çıkıp koştura koştura dershanye gediyorum gecenin bi vakti çıkıyorum artık ne kadar verimli oluyor siz düşünün kızlar :s

kızlar hepimiz güzel günlerde kullanırız inşallah eşyalarımızı :Saruboceq::lepi:
ben de yatak odası takımımı ekliyorum bakalım beğenicekmisiniz????kaydirigubbakcemile2

canımmm yatak odanız da çok güzelmişş güle güle kullanınnn :))) hihoyyyt hihoyyyt

bir de dolap çok kullanışlıya benziyo o çok önemli, sanırım yatak da bazalı o da çok önemlii yerimseniben ben gerçi hiç bazalı istememiştim ama çok eşya toplaması bakımından çok avantajlı oluyo delikafadulden

X