Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet canım baksana burası kısmet olmuş:)
haftaya pastanede basılacaksınız haberin olsunkaydirigubbakcemile3

beklerim yarenkada yapar valla cnm neden söyledin pastahane ismini :):):)kaydirigubbakcemile3

yarenka cnm silsene ayakkabılarımı

beklerim yarenkada yapar valla cnm neden söyledin pastahane ismini :):):)kaydirigubbakcemile3

yarenka cnm silsene ayakkabılarımı

sildim canımopuyorumnanaktan
yaparım tabi benden kurtuluşu yok hem ikimizin arasına da girdi, nedenlerim çokkaydirigubbakcemile3

bakalım basan sen ol canım nişanlım çalışmasa orda üsst kattayız

cümartesi düğün tarihim belli olcak bize gelcekler zemuszemus

sen tam olarak nerdesinCADIARZU

ben yenidoğan köprüsünün az yukarısında oturuyorumsempatiksalakcinni

canım koçlar pastanesi orası isimleri karıştırıp beni yanıltma lütfenkaydirigubbakcemile3
ben uysal caddesinin girişinde oturuyorum canım, pastaneden dümdüz aşağı yürü kasabın ordaki ışıklardan sola dönkaydirigubbakcemile3
nişanlın nerde oturuyor canım

koçlarmı koçaklarmı öle biliyom ben yaw mor mavinin sırasında kurumcunun börü saten hihoyyyt

ismekten aşağımı ayateş oralardamı ismekte arkadaşlarım var bi ara bende gittim delikafadulden

taksimde oturuyolar karşıda sevmedim oraları -tatlicadiarzu-

tamam işte canım yaşam tıp merkezninin sırasındaki pastane
evet ayedaşın karşısındaki caddede oturuyorum canım, eskiden uysal düğün salonu vardı belki bilirsinkaydirigubbakcemile3

ohh adresleri aldım gelirim kapınızı çalarım istanbula geldiğim de kaydirigubbakcemile3

tamam işte canım yaşam tıp merkezninin sırasındaki pastane
evet ayedaşın karşısındaki caddede oturuyorum canım, eskiden uysal düğün salonu vardı belki bilirsinkaydirigubbakcemile3

dün iski doğalgaz elektirik faturaları yatırdım vallla bilmemni oraları ama düğün saolunu hatırlayamadım bilmiyorumkismile

işlla görüşürüz canım merak ettim senı vallla istermisin tanıdık çıkak sempatiksalakcinni

ohh adresleri aldım gelirim kapınızı çalarım istanbula geldiğim de kaydirigubbakcemile3

mekan belli saklamıyom valla çık çık gel böle tanıdık çıkması hoş yaw çok sevindim :))))))))))

düğün salonu şimdi kahvehane oldu canım karşısında bakkal ayakkabıcı falan var
valla bilmiyorum ki belki de liseden arkadaş çıkarız, orda oturan arkadaşlarım vardıkaydirigubbakcemile3

ben de avrupa yakasına gidiyorum zaten canım, orda buluşuruz misafirim olursunyerimseniben

sağol cnm seneye kısmetse gelirim ancak kardeşim erasmus a gidecek önümüzdeki yıl zor yani ben bursaya beklerim ama yerimseniben hihoyyyt

öptüm kızlar uyku vakti ben kaçar yoksa pc başında uyuyacağım yarın akşam görüşürüz allaha emanet olun opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…