Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sağol cnm seneye kısmetse gelirim ancak kardeşim erasmus a gidecek önümüzdeki yıl zor yani ben bursaya beklerim ama yerimseniben hihoyyyt
sağol canımopuyorumnanaktan kardeşin hangi üniversitede hangi bölüm okuyor
öptüm kızlar uyku vakti ben kaçar yoksa pc başında uyuyacağım yarın akşam görüşürüz allaha emanet olun opuyorumnanaktan

iyi akşamlar komşuu fazla pide yemekaydirigubbakcemile3

sağol canımopuyorumnanaktan kardeşin hangi üniversitede hangi bölüm okuyor

cnm haliç üniversitesinde okuyor bilgisayar mühendisliği

bu arada geçmişi okudum da sabah kalkıp millet diyordur ne bunlar böyle ne konuşmuşlar kaydirigubbakcemile3

cnm haliç üniversitesinde okuyor bilgisayar mühendisliği

bu arada geçmişi okudum da sabah kalkıp millet diyordur ne bunlar böyle ne konuşmuşlar kaydirigubbakcemile3

bölümü çok güzelmiş canım tebrik ederim, ben erasmusa başvurmaya teşebbüs bile etmedimkaydirigubbakcemile3
okusunlar canım geçmişi, biz de öğlen girdiğimizde onların yazdıklarını okuyoruz, hem burda komşu ilişkilerimizi güçlendiriyoruzkaydirigubbakcemile3

bölümü çok güzelmiş canım tebrik ederim, ben erasmusa başvurmaya teşebbüs bile etmedimkaydirigubbakcemile3
okusunlar canım geçmişi, biz de öğlen girdiğimizde onların yazdıklarını okuyoruz, hem burda komşu ilişkilerimizi güçlendiriyoruzkaydirigubbakcemile3

teşekkürler ablası ::)
evet bilgisayarla teknolojiyi çok seviyor istediği bölümde çok şükür ingilizceside iyi bakalım ağustosta gidicek sanırım ama beni mumla arıycak abla gel kirliler birikti abla gel şu olucak gidemem yurt dışına bide evli olucam olmaz kaydirigubbakcemile3

tabii cnm onlarda girsin geceleri napalım biz gündüz yokuz onlarda gece sositososito

teşekkürler ablası ::)
evet bilgisayarla teknolojiyi çok seviyor istediği bölümde çok şükür ingilizceside iyi bakalım ağustosta gidicek sanırım ama beni mumla arıycak abla gel kirliler birikti abla gel şu olucak gidemem yurt dışına bide evli olucam olmaz kaydirigubbakcemile3

tabii cnm onlarda girsin geceleri napalım biz gündüz yokuz onlarda gece sositososito

heralde canım artık gidemezsinkaydirigubbakcemile3 hangi ülkeye gitmeyi düşünüyor peki
topik boş bırakılmaz tabi vardiyalı çalışıyoruz, gündüz onlar gece bizkaydirigubbakcemile3

heralde canım artık gidemezsinkaydirigubbakcemile3 hangi ülkeye gitmeyi düşünüyor peki
topik boş bırakılmaz tabi vardiyalı çalışıyoruz, gündüz onlar gece bizkaydirigubbakcemile3

kısmetse isveçe gidecek

kaydirigubbakcemile3 vardiyalı iyi oluyor ya gündüz kim ne yazdı ona birşey yazarken başka birini yaz zor oluyor bir kaç kişi daha iyi ben seviyorum bu vardiya işini olumunekankayizsmile

kısmetse isveçe gidecek

kaydirigubbakcemile3 vardiyalı iyi oluyor ya gündüz kim ne yazdı ona birşey yazarken başka birini yaz zor oluyor bir kaç kişi daha iyi ben seviyorum bu vardiya işini olumunekankayizsmile

inşallah gider canım
şebnemcim vardiyaya kısa bir süre tek devam et, birazdan sabah olur kızlar gelir zatenkaydirigubbakcemile3 ben çıkıyorum canım yarın kına için elbise bakmaya gideceğiz inşallah bulurum, hadi iyi geceler canım görüşürüzopuyorumnanaktan

inşallah gider canım
şebnemcim vardiyaya kısa bir süre tek devam et, birazdan sabah olur kızlar gelir zatenkaydirigubbakcemile3 ben çıkıyorum canım yarın kına için elbise bakmaya gideceğiz inşallah bulurum, hadi iyi geceler canım görüşürüzopuyorumnanaktan

inşallah cnm :Saruboceq:

tamam cnm ben burdayım her zamanki gibi kaydirigubbakcemile3 inşallah bulursun cnm istediğin gibi kolay gelsin şimiden iyi geceler iyi uykular opuyorumnanaktanboshayallersmile

günydınnlarrrkızlarr keyfler nasılllll ?
gece kuşlarımız 2 di 3 olduuu :)
sebnmcim bn ayakkabalrını göremedmm :KK43: aldıkların hyrlı olsun amaaaa :)
yarenka otele bakdım bnceeee cok hos görnüyo :)

günaydınn herkeseeee :))))

geçmişi okudum daa ne güzell kaynatmışş biizm gece kuşlarımızzz :)))) opuyorumnanaktan

ama sebbnemmm cimm bekliyorumm senii gelin ayakkabılarını ben de çokk merak ettimmm :)))

kızlar günaydınnnnopuyorumnanaktan
yatak odamı ve yemek odamı dün doğtaştan aldım mayıs 15 gibi teslim edecekler hihoyyythihoyyyt

ya canım sıkkın buugn halıcıda beğendğimiz modl elleirnde yokmus bize 1 ay kullnım için başka halılar vericeklermiş 1 ay sonra beğendğimiz halılar gelckmiş :KK43: beyaz esyalarımız geldi ama oda revizyonlu ürünmüş geri gitti canım cok sıkldı senağlama

evet breezep kaynatmışlar yine epey kaydirigubbakcemile3
nöbeti devraldık artık biz kaydirigubbakcemile3

ya canım sıkkın buugn halıcıda beğendğimiz modl elleirnde yokmus bize 1 ay kullnım için başka halılar vericeklermiş 1 ay sonra beğendğimiz halılar gelckmiş :KK43: beyaz esyalarımız geldi ama oda revizyonlu ürünmüş geri gitti canım cok sıkldı senağlama

ya canım üzülme :teselli:
bütün aksiliklerde seni buluo yahuu ne biçim iştir bu başka halı beğenseydniz canım yokmuydu başka beğendiğin model başka yerden alsaydınız yada

ayyy tatlım ya üzüldüm ben de şimdi bilmiyorumkismile
başka yere baksanız halılar için canım ?beyaz eşya önemli canım yenisini getirsinler tabiki

ya kızlar sağ olun biz halıca giitk modeli beğendik ödemesini yaptık teslim edicklerdi 15 güne kadr falan sonra bi telefon ve böyle böylee neyse halıya o kadr canımı sıkmayay calısıorum ama su beyaz esyalra canım cok sıkldı mafoldumben

günaydın kızlar, mucizem eşyaların hayırlı olsun. Güle güle iyi mutlu günlerde kullanın..

Hera'cım hiç canını sıkma daha iyi bence beyaz eşyaların için
kullanıldıktan sonra farketseydiniz daha zordu.
Yeni ciciler gelir sana şimdi olumlu düşün olumlu olsun.
Halılarda öyle şimdi çeyiz sermede filan herkes girip çıkcak halıların istemeden de olsa tozlancak kirlencek.
Sonra senin beğendiklerin sana tertemiz gelecek. Evine misafirliğe gelin görmeye gelenler temiz temiz yenilerini görecekler.. Mutlu ol canım benim.

Bu arada ben dün akşam ilk hapımı içtim. Bulantı filan olmadı.. zemuszemus

X