Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

canım ne güzel hepsi içindeymiş seninkaydirigubbakcemile2
ben de karacadan almıştım çeyiz seti olarak tatlım ama kahvaltı setim yoktu içindeekaydirigubbakcemile3
canım metalurji ben tam olrak bilmiyorum hangi dal olduğunu akannehir :uhm:

canımm metalurji kelime anlamıyla metal bilimi demek, görev olarak da maden mühendislerinin doğadan bulup çıkarttıkları maden cevherlerinin kullanılabilir hale getirilmesini sağlamaya çalışıyoruz. örneğin demir-çelik, altın-gümüş, cam-seramik-elyaf gibi doğadaki bi çok madeni malzemeyi işleyebiliyoruz. :smiley-cool:

saol tatlım açıklaman için çok güzel mesleğin var canım opuyorumnanaktan
saol şebnemcim sen nasılsın bakalım????

merhabaaa sebbnemmm, iyiyiizz sen nasılsınnn???

saol tatlım açıklaman için çok güzel mesleğin var canım opuyorumnanaktan
saol şebnemcim sen nasılsın bakalım????

iyim kızlar bir nasılsınız diye bakayım dedim dışarı çıkıcam yatak odasına bakıcam bakalım öpüyorum sizi akşama görüşürüz opuyorumnanaktan

ben geldim kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
liseye gittim ders anlattım hoca dinledi veee stajı bitirdiim:lepi:

hos gelip güle güle sebnm inşallh istedğin gibi bişi bulrsn :)
brezep meslğin güzlmiş gercekdennn :)
yarnkacım tebrikler canımmm :)

merhaba kızlar nasılsınız

yarın hastaneye gidiyorum özelden randevu aldım kadın hastalıklarına

bu sabah ssk ya gittim işim vardı ordan kadın hastalıklarına geçtim bakim nasıl bakıyolar ne öneriyolar

kasın sordu migren,yüksek tansiyon,şeker,mide hastalığı,kalp varmı diye bende şaşkınlıkla yok dedim

elime doğum kontrol haplarını verdi yolladı yan etkisi olabilir dedi baş dönmesi,bulantı

oraganikçim ne güzel tedavi etmişler ya çok ilgilnmişler walla gözlerim yaşardı en iyisi özel herlde kızlarrr :S

bencede tatlım özele gidin ben zaten yarın için gidicem gitmişken o işimide halledeyim dedim ümraniye afiyet hastanesine gidicem ssk lıya 25 liraya bakıyolar daha öncede gittim o hastanenin başka bölümlerine temiz biyer zaten yengemin doktorundan randevu aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…