Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

saol canım fiyatı da uygun geldi bana :icecream:
ben de 20 günden fazla alamam heralde canım onu da evlenicem diye verirler heralde normalde sıkıntılı bizim sektörde ben eczacı diye görünüyorum değiştirmeyi unutuyorum hep memurum aslında

Evet düğündaşız biz kaydirigubbakcemile5
ben özele gittim canım profesöre gittim.
Hapı devam ettirdin mi hastalanmıyormuşsun.
Belki geciktirici bile kullanma gerek kalmaz.
Doktor daha detaylı bilgilendirir seni.

Bende papatyalı kahvaltı takımı almıştım. Çok fazla tabak çanağın yoksa al bence.
Ama varsa almana gerek yok. Birde tabakları büyük olandan al.
Küçüklerin içine ekmek bile girmiyor.

evet canım haklısın ben de özeli düşünüyorum tşk ederim bilgilerin için zemuszemus
hazırlıkların ne durumda canım gelinliğin filan hazırmı merak ettim şimdi düğündaşım kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin tatlım nasılsın ?zemuszemus

canımmm iyiyim sen nasılsınn?? yaa bu havalar beni iyice serseme çevirdiii delikafadulden sürekli aklım uykudaaa yapılcak bi sürü iş var ama ben hiç bişeye konsantre olamıyorummm delikafadulden delikafadulden

Bende papatyalı kahvaltı takımı almıştım. Çok fazla tabak çanağın yoksa al bence.
Ama varsa almana gerek yok. Birde tabakları büyük olandan al.
Küçüklerin içine ekmek bile girmiyor.

tmm canım nişanlımda ben de çok fazla eşya istemiyoruz taşınıcaz çünkü görevlerden dolayı o yüzden olabildiğince az tutuyorum alacaklarımı:hulya:
büyüklüğüne bakıcam beğendiğim modelin

canımmm iyiyim sen nasılsınn?? yaa bu havalar beni iyice serseme çevirdiii delikafadulden sürekli aklım uykudaaa yapılcak bi sürü iş var ama ben hiç bişeye konsantre olamıyorummm delikafadulden delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 haklısın canım aynen ben de uykum geliyo bu havalarda ve koşuşturmaktan bitkin düşüyoruz allah hepimizin yardımcısı olsun hayırlısıyla atlatalım hepsini :Saruboceq:
mesleğin mühendis mi canım merak ettim ???

canm misafir odam siyah beyaz oturma odam açık kahve beyaz işte ne renk seçsem boya bilmiorum bilmiyorumkismile

canm misafir odam siyah beyaz oturma odam açık kahve beyaz işte ne renk seçsem boya bilmiorum bilmiyorumkismile

canım benim tavsiyem koyu bir renkten kaçın , şampanya rengi güzel olabilir ya da heranın dediği vanilya çiçeği var ona da bakabilirsin

ohh ne güzell canımm baya bişey halletmişsinizz :)))

bence boya rengi olarak açık renkler en ideali kese kağıdı, kumru, mum ışığı, kum beji değişik markalarda geçen renklerin bazı isimleri duvarda çok iyi duruyolarr tavsiye ederimm :)))

ayyy hepsine bakim şimdi saolun kıslar opuyorumnanaktan

evimin resimleirni cekınce eklyim bakalım aynı fikirde olcekmiyiz kızlar düğün izni ne kdr kullncksınz ?

heraaaaa nerelerdesinnnn sennn canımm???

valla ben sanırım 2,5 ya da 3 hafta kullanıcam canım zate yıllık iznim 2 hafta evlilik izni de 3 gün geri kalanı içinde ücretiz izin kullanırım napıyım çünkü bizim iki düğün olcak zaten daha şimiden pestilim çıktııı dinlenmekk istiyorummmm :)))

kızlar yaaa kahvaltı takımı aldınızmı sizler?=?? ben daha alamadım onu ama gereksiz alma diyenler var ben de almak istiyorum arkadaşlarım filan gelirse kullanırım diye düşünüyorum

canımmm bence kahvaltı takımları çok güzelll, eğer ona ayırabileceğin paran varsa ben al derimm :)) biz yemek takımızı kütahya porselenden almıştık 1300 tl ye yemek takımı+çatal bıçak takımı+tencere+tava+günlük yemek takımı+kahvaltı takımı hepsi içindeydi. ve yemek takımından bile daha çok sevmiştim kahvaltı takımını :))) hihoyyyt hihoyyyt

aminnn canımmm aminnnnn :Saruboceq: :Saruboceq:

evet canımmm mühendisimm bennn, metalurji mühendisiyimm a.s

brezepp ne kadr ucuza almısın ole hepsini bide küthyaaa hangii ara aldın cnaımmm :) Alalh mutlu mesut kullnmayı nasip etsın kızlrrrr esyalrımızı

brezepp ne kadr ucuza almısın ole hepsini bide küthyaaa hangii ara aldın cnaımmm :) Alalh mutlu mesut kullnmayı nasip etsın kızlrrrr esyalrımızı

valla baya olduuu canımmm, ama o sıra aynı zmanda karacada da kampanya vardı onda ki tek artı yanlış hatırlamıyosam düdüklü tencereydi, bi de çelik çaydanlıktı sanırım. bizim aldığımız daha çok porselen ağırlıklı bi kampanyaydı ama çok memnunum dediğin gibi iy bi fiyat bulmuştuk ama bence bakmak lazımm belki yine güzel kampanyaları vardırrr :))))

aminn canımm inşallah hepimiz iyi günlerde mutlu mutlu kullanırızzz eşyalarımızıııı :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…