Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben iyiyim cnm yarın tatil oleyyy:) istanbula gezmeye gidiyorum bendee yarın yorulcam ama olsun..

gezmeye heee vayyyy bi ben gidemedm ya istanbula düğünden sonra kısmetse artıkın

benm yerimede gez canım

1224.jpg

Kızlarrrr karşınızdaaaaaa gelinliğim yorumlarınızı bekelrimm :) dyser sen ne sorackdın cnm_?

canım yaa çok güzel maşallah güle güle giy inşallah çok beğendim
ya ben şey sorcam :) düğünde set düşünüyomusunuz ben sevmiyorum da inci dizdirsem sadece sizce nasıl olur çok mu basit kaçar yapan arkadaşlarım var çok hoşuma gitti birde sizin fikrinizi almak istiyorum..

canım benm setmde var inci takımımda olucak inş ama ben düğünde hangisini takarım bilemem benmki normal set şimdi ben onu bozdurup trabzon bileziğimn setini yaptırcam onlar daha hoşuma gidio ama inci bence daha güsel durur
yinede sen bilirsin

cnm herkes bozdurunca hiç bir karı olmuyo diyor ondan diyorum hiç almasam onun yerine iki bilezik fazla alsak nasıl olur ki

ya saol cnm herkese söylüyorum bi garip bakıyorlar set istemiyorum deyince sanki beğenmiyorlar gibi canım o zaman keyfim kaçıyo :KK43: canım benim çok güzel güle güle giy inş.düğünden sonra unutma bizi benim düğün ekimde eheheh

ayy yok unutmaamm cok sevdm sizleriii harandan sonrada yapcağımız yemkleri günlük yaşadığımız oalylarımızı paylasırızzz :KK70: sizde unutmayın heee :KK70:

inş.canım yazarız tabi inş.o günler gelsin hayırlısıyla da bende çok alıştım ya aklıma gece bişey geliyo diyorum sabah kızlara yani sizlere sorarım diye :KK70::KK70:

aynen bnde dyserr acaba onlar ne düşünür bi fikirleirni alayım diyorumm gercekdne aramızda güzel bi muhabbet olusduuu devamı gelir inşallh :KK70:

selam vildan hos geldinn sende beyaz esyalrını faln almısıdn sanırım ne güzel problemsiz sekılde halletmişsin senn adına cok sevndm canım :) musmutlu günlerde kullnman dileğiyle :KK70:

sağol heracm allaha şükürler olsun herşey yolunda. bugün yada pazartesi günü mutfak dolaplarım geliyo. inş gönlüme göre olmuştur. bir dahaki hafta evi yerleştiririz yavaş yavaş herhalde.

X