Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

herkese tünaydın :eek:

nasılsınız kızlar ben mutlu bir haberle uyandım evimizin boyalarını seçmeye gidicez nişanlımlaa hihoyyyt

heraaaacım senin içinde sevindim ohh yavaş yavaş oluyor herşey .
birde bayan ve erkek arasındaki yaş bence o kadar önemli değil akıl yaşta değil baştadır demişler ya bende o düşünceye katılıyorum .

sea.1013 canım seçtikleriniz çok güzel hayırlısı olsun

Tünaydınnn kızlar kaydirigubbakcemile2
Heraa cım dün baktığımda yoktum listede belkide ben göremedim işyerinde çok bakıyorum pc ye belki yorgunluktan görememişimdir :1rolleyes:

Heracım bence Erkek en fazla 5 yaş büyük olmalı daha fazlasında ikili arasında sorunlar yaşanabiliyor çevremde var bu tip ilişkiler ikiside farklı şeyler bekliyor hayattan

kızlar hepinizee kocamn günaydınnn ve kocamnn mutluluklarrr :) yeni gelenler hos geldiiiiiiii :) yarenka yatk odana bayuıldım canm dünde ben bu modele bakmısdım netden cok hosuma gitti :) sebnem cim saol evt senden düğün once olunca birazcık onden gideyim dedim :KK70: ayy bugün mutlu mutluyumm mutfak dolplarımzda yapılıyoooo ohhhh :)

sağol canım artık almaya karar verdim 1-2 hafta sonra alacağız inşallah...
canım aslında ilişkide yaşın önemi yok ama bir tarafın biraz büyük olması bazen iyi oluyor. mesela nişanlım benden 7 yaş büyük, iyi ki de öyle yoksa aynı kafada olsak bu kadar güzel yürümezdi ilişki kaydirigubbakcemile3 bir tarafın olgun düşünmesi lazım

saolun kzıalr güzel dilkleriniz için hepinize kocmn sevgi ve tesekkürleirmi buket yapıorum :) yarenka bakalım başka hangi ortakl noktalrımz olcak düğün tarihi aynı nişanlıyla aradaki yaş farkı aynı :KK70: burcun ne cnm senn :KK70:

saolun kzıalr güzel dilkleriniz için hepinize kocmn sevgi ve tesekkürleirmi buket yapıorum :) yarenka bakalım başka hangi ortakl noktalrımz olcak düğün tarihi aynı nişanlıyla aradaki yaş farkı aynı :KK70: burcun ne cnm senn :KK70:

yoksa biz aynı kişi miyiz sempatiksalakcinni burcum başak canım senin ne (başaktır heraldekaydirigubbakcemile3)

tünaydın herkeseee gelin ksılarrrrrrrrrrrrrrr:)
bu arada sea.1013 bayıldım salon ve yemek odana çok güzeller:)

Başakla akrep in cok benzer yanları vardır ama kızlar.Özellikleri cok benzerdir.Yani aynı olmasa da ordada tutturmus sayılıyorsunuz :)

Süpersiniz walla ne diyim :KK66:

Benim burcum aslan , tam bir aslan kadınıyım :) Müthiş uyuyor özellikleri.Doğru bişey bu astroloji gercekten

evet bnde inanıyorum astrolojiye gercekden :) bnde akrep özllikleirni tasıyorum çoğunu :)

kızlar boyaların rengini seçtim başlıyorlar badanaya ohhh üstümden yük kalktı . zemuszemus

X