Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben trakyalıyım cnm bende doğma büyüme ist bartına slmlar diye yazdığını gördümde ondan sordum

72 bartının plakası olduğu için yazdım canım. nişanlım askerdeyken şafak saymıştım da alışkanlık yapmış burda da kendimce sayıyorum işte kaydirigubbakcemile3

cnm hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz eğer ailenle aynı şehirdeysen çok problem olmaz ilk zamanlar evine gidersin sık sık ben öyle düşünüyorum yani kaydirigubbakcemile3

aynı şehirdeyiz cnm aramızda yarım saat mesafe olucak en fazla biz 2 kız kardeşiz ablam evli 1 yaşında yiğenim benden sonra annemlere çok zor gelicek

anladım cnm bartınla ilgin varmış demekki zamanında

yok canım bartınla ilgim yok kayseride yaptı askerliğini de 72 gün kaldığı için bartın yazıyorsun, mesela yarın 71 olunca kırıkkale yazacağım. aman neyse konu nereye uzadı gitti sırnaşık şey

yok canım bartınla ilgim yok kayseride yaptı askerliğini de 72 gün kaldığı için bartın yazıyorsun, mesela yarın 71 olunca kırıkkale yazacağım. aman neyse konu nereye uzadı gitti sırnaşık şey

anladım cnm asker yolu beklemediğim için hiç aklıma gelmedi

aynı şehirdeyiz cnm aramızda yarım saat mesafe olucak en fazla biz 2 kız kardeşiz ablam evli 1 yaşında yiğenim benden sonra annemlere çok zor gelicek

olsun cnm annenler senin mutlu olduğunu görünce alışırlar . hayatın düzeni böyle napalım
yerimseniben

gülpembe ile aynı gün evleniyorz:)20 haziranda benide ekleyin lsiteye ksılarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)çok zor muş ya bu eşya mobilya gelinlik alma off daraldımm hemen bitsede kurtulsak vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):)

:nazar: bunalımdayım 2 mayıs
:nazar: 6 mayıs nikah
:nazar: pinsur 14 mayıs
:nazar: sea.1013 6 haziran
:nazar:m_ucizem 6 haziran
:nazar: dtes 1312 6 haziran
:nazar:esra8608 12 haziran
:nazar: vildan 12 haziran
:nazar:yarenka 13 haziran
:nazar:heraaa 13 haziran
:nazar: fztfatmafzt 13 haziran
:nazar:minito 17-18 haziran
:nazar:yağmur 19 haziran
:nazar: nem 20 haziran
:nazar:gülpembe 20 haziran
:nazar:graceful-25 haziran
:nazar: ndrcan 26 haziran
:nazar: şebnem - - temmuz
:nazar: sedaemra -- eylül

Son düzenleme:
gülpembe ile aynı gün evleniyorz:)20 haziranda benide ekleyin lsiteye ksılarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)çok zor muş ya bu eşya mobilya gelinlik alma off daraldımm hemen bitsede kurtulsak vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):)

ekledim cnm hayırlısı olsun

kızlar hepinizee kocamn günaydınnn ve kocamnn mutluluklarrr :) yeni gelenler hos geldiiiiiiii :) yarenka yatk odana bayuıldım canm dünde ben bu modele bakmısdım netden cok hosuma gitti :) sebnem cim saol evt senden düğün once olunca birazcık onden gideyim dedim :KK70: ayy bugün mutlu mutluyumm mutfak dolplarımzda yapılıyoooo ohhhh :)

ne gibi yaşın önemi..kızın büyük olması? veya yaş farkının çok olması?

prdon cnm cvbını gec gördüm su sekılde sorsam daha iyi aslkında bi kızla erkek arasnda yaş farkı ne kadr olmalı hos kafa yapısına göre değişir bunlar ama en azından yaşın yani tecrubenınde insana birseyler kattığı kesin :)

X