Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

:nazar: bunalımdayım 2 mayıs
:nazar: pinsur 14 mayıs
:nazar: drearines 5 haziran
:nazar: sea.1013 6 haziran
:nazar:m_ucizem 6 haziran
:nazar: dtes 1312 6 haziran
:nazar: vildan 12 haziran
:nazar:yarenka 13 haziran
:nazar:heraaa 13 haziran
:nazar: fztfatmafzt 13 haziran
:nazar:minito 17-18 haziran
:nazar:yağmur 19 haziran
:nazar:gülpembe 20 haziran
:nazar:graceful-25 haziran
:nazar: ndrcan 26 haziran
:nazar: şebnem - - temmuz
:nazar: sedaemra -- eylül

:nazar: bunalımdayım 2 mayıs
:nazar: pinsur 14 mayıs
:nazar: sea.1013 6 haziran
:nazar:m_ucizem 6 haziran
:nazar: dtes 1312 6 haziran
:nazar:esra8608 12 haziran
:nazar: vildan 12 haziran
:nazar:yarenka 13 haziran
:nazar:heraaa 13 haziran
:nazar: fztfatmafzt 13 haziran
:nazar:minito 17-18 haziran
:nazar:yağmur 19 haziran
:nazar: nem 20 haziran
:nazar:gülpembe 20 haziran
:nazar:graceful-25 haziran
:nazar: ndrcan 26 haziran
:nazar: şebnem - - temmuz
:nazar: sedaemra -- eylül

Son düzenleme:
günaydın herkesee mutlu bigün diliyorum herkese :) kızlarrrrrrr mobilyacıklarınızı beyaz esyalrınızı nerden aldınz bakem :) günlerr geciyor geciyorrr Alalh mutluluk huzur nasip etsinde sevdikleirmzle beraber o güzel günlerimizi yasıyalım :)

canım biz koltuk takımını tepe home'dan aldık 1 ay önce ve bugün geldi, yemek odasını ve tv ünitesini modokodan aldık 2 hafta sonra gelecek, yatak odasını da beğendik ama daha almadık resmini ekleyeyim fikirlerinizi söyleyin.
beyaz eşyayı da vestelden aldık.

Eklentiler

• $istanbul_yatak_detay.jpg
    $istanbul_yatak_detay.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 36
canım biz koltuk takımını tepe home'dan aldık 1 ay önce ve bugün geldi, yemek odasını ve tv ünitesini modokodan aldık 2 hafta sonra gelecek, yatak odasını da beğendik ama daha almadık resmini ekleyeyim fikirlerinizi söyleyin.
beyaz eşyayı da vestelden aldık.

iyi günlerde kullan cnm

beğenmene sevindim canım teşekkürler...
evet sadece 1 güncük var kaydirigubbakcemile2 sen kınayı hangi gün yapmayı düşünüyorsun, biz cuma akşamı yani ayın 11'inde yapacağız

kına aynı gün olcak cnmbenimde 11 inde 12side düğün zaten off zaman azaldıkça kötü oluyorumyaaa:KK43:

kına aynı gün olcak cnmbenimde 11 inde 12side düğün zaten off zaman azaldıkça kötü oluyorumyaaa:KK43:

niye kötü oluyorsun canım ya ne güzel işte sevdiğinle kavuşuyorsun, kendi evin eşyan olacak bundan güzeli var mı yerimseniben

niye kötü oluyorsun canım ya ne güzel işte sevdiğinle kavuşuyorsun, kendi evin eşyan olacak bundan güzeli var mı yerimseniben

bi yandan seviniyorum aşkıma kavuşucam diye bi yandan üzülüyorum baba evinden ayrılıcam diye ikisi bir arada

bi yandan seviniyorum aşkıma kavuşucam diye bi yandan üzülüyorum baba evinden ayrılıcam diye ikisi bir arada

canım herkes aynı duyguları yaşıyor ama yapacak bir şey yok. ilk zamanlar sık sık gidersin babanlara sonra alışırsın zaten evinden başka yerde rahat etmezsin

canım herkes aynı duyguları yaşıyor ama yapacak bir şey yok. ilk zamanlar sık sık gidersin babanlara sonra alışırsın zaten evinden başka yerde rahat etmezsin

evet cnm insan kendi evine alıştımı baba evinde rahat edemiyomuş evine gitmek istiyomuş alışıcaz artık mecbur yeni ev yepyeni eşyalar kocişle uyanmak çok duygu olsa gerek

cnm hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz eğer ailenle aynı şehirdeysen çok problem olmaz ilk zamanlar evine gidersin sık sık ben öyle düşünüyorum yani kaydirigubbakcemile3

X