Düğün 2010 ağustos ve ramazan gelinleri

kıslar dün kına gecem için bindallımı aldım, çerkez modellerden,sultan fesli filan, snra eklicem resimleri; işte dağıtılacak kınalar ve halayda dağıtmak için mendil ve fular(genelde yazma gibi şeyler oluyo ama annem alan kişi kullanabilsin deyince simli ve renkli fularlar aldık) kına örtüm eldivenim filan, ay sabırsızlanıyorum, biran önce gelsin kınaaaa :dance:

ayyy hayırlı olsun tatlımmmm bende artıkk beklemekten sıkıldımmm gelsin artıkkk geçsin zamann.Bende dün gelinlik provasındaydım, çok güzel olmuş, istediğim gibi gerçi daha işlemeleri yapılmadı ama çok beğendim tam üstüme oturdu, korkuyordum ya istediğim gibi olmazsa diyee.Ayyy çok acayip oldum giyince, daha önce gezerken de hiç denememiştim gelinlik, ilk defa giydim muhteşem bişiiiikaydirigubbakcemile5

ben de dün provaya gittim cnm, beden ölçüsü için daraltmadım ama etek boyu ve üzerinde istediğim değişiklikler ayarlanacak, düğüne 1 ay kala benden ölçüm alınacak, snradan kilo alma ya da verme durumu olursa diye... gerçekten çok heyecanlı, çok güzel şeyler...
bazen her şey çok güzel diyorum ama bazen de boşlukta gibi hissediyorum kendimi, sana olmuyo mu hiç öyle?? bu her evlenen kızda olur diyolar ama ne bileyim, sanki hep aklımda bişeyler soru işareti gbi ama ne olduğunu çözemiyorum bilmiyorumkismile

Hayırlı olsun düğünleriniz şimdiden kızlarrrrr. opuyorumnanaktan Siz evlenmek için , biz de (Ağustos anneleri) bebeklerimizi kucağımıza almak için bi an önce ağustosun gelmesini bekliyoruz. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sorma yaa ben evleniyor muyum diyorum bazen, sanki başkası evleniyor da onun işlerine koşturuyorum, bazen bir hüzün çöküyor, bazen mutlu oluyorum acayip dengesiz duygular içerisindeyim ve herkes aynı sanırım.Bu arada evimizi tuttuk :)))

gissemli09 aramıza hoşgeldin hayırlı olsun:)
berrakada teşekkürler.Siz de inşallah sağlıklı bir şekilde yavrularınızı kucağınıza alırsınız.

gizemlicim hoşgeldin, aynı gün geliniyiz sennle a.s.
aynen görkemrecim ya sanki bişeyle roluveriyo bende içindeyim ama ne oluyo ne bitiyo hepsi hayal gibi.
evlenmek böyle bişeymiymiş diyorum böyle olunca da ( ben shep çok mutlu ve çok heyecanlı olcam zannederdim ama sadece bunlar yok yanında hüzüm burukluk da var, amaaannnn, zor işler miş bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…