2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

aylindacım maşallah göbüşünede bebişlerinede allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

aylindacım sana ve kızlarına kocaman bir maşallah
çok güzel olmuş göbişin ve t-shirtün aynısından bende aldım zemuszemus

maşallah Aylindacım.. ne güzel büyümüş prensesler...
evet evet o t-shirtün aynısını bende aldım:)

Çok sağolun kızlar , sizin göbüşlerinizede maşallah. Göbeğim her geçen gün daha da büyüyor artık iyice zorlamaya başladı beni.

Kızlar bu th-shirte bayıldım ya çok güzel dimi siz de aynı renklerinimi aldınız? Merak ediyorum başka renkleri varsa ondanda almak istiyorum. Bu arada bilmeyen arkadaşlar için lcw den aldım.

okadar gittim lcw mağazalarına ben hamile tişörtü bulamadım ya.bazı çalışanların haberi bile yoktu.izmir gibi biyerde hemde....

evet canım aynı renk aynı desen:) başka renk bende göremedim..

okadar gittim lcw mağazalarına ben hamile tişörtü bulamadım ya.bazı çalışanların haberi bile yoktu.izmir gibi biyerde hemde....
ist.da da aynısı canım.. bazılarının haberi bile yok.. başka şubelerine bak.. ben 2ayrı mağazada bile bundan görememiştim.. hamile kıyafetleri vardı ama bu yoktu..
fiyatınıda ben yazayım 16küsur lira..

Şirinyerdeki LCW'de ve Yeni konak mağazasının karşısındaki LCW'de satılıyor hamile tişörtleri.

bugün avcılar şubeye gittim yokdu hatta fabrika satışına bile gittim ordada bulmadım.
bakırköy mağzada varmış ama bana çok uzak oarsı ya....alamadım bi t-shört

ışte annesinin melek oğlu DEMıRHAN. Resmi çekerken bile tepikliyor yaramaz oğlum =) 20.haftamızdayız.

Sanki göbeğimden çok göğüslerim büyüyor gibi. Allahım nasıl taşıyacağım ben onları yaaa =)

ayyy canım benım ne guzel masallah... bahcıvanına bayıldım cok tatlı durmus:):) gobusunede bebişinede sanada kocamn bı masallah canım:)
annesı olcak okadar demirhan baya bı sure ordan beslencek bol bol sut olsun ınsallah

Saol tatlım. Allahım cümlemizi nazardan korusun inşallah. Valla o kadar büyüdüler, inşallah rahat beslenirler diyorum.:1hug:

buda benım gobüşüm kızım 22 haftalık:)

Maşallah kuşummm :asigim: . Ben de fiyakalı resim koymak istiyorum. Babamlara göndermek için giyinip kuşanıp resim çektirecektik, onu photofiltre de göbüş kısmına indirip koyabilirim. Ya ben de istiyom, pis kedi kocam takip ediyor beni hep mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…