2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

inşllah bğyğdğkleri gibi sütleri de çokolur canımmmturkbayragi

İnşallah...Eşim dalga geçiyor mastar diyor artık onlara :kızgın: (mastar=inek memesi) herkesin göbişler süper buluşalımda göbişleri tokuşturalım kaydirigubbakcemile3

canım maşallah bebişede göbişede allahım sağlıkla kucağındada görmeyi nasip etsin inşallah...

teşekkür ederim :1rolleyes:
5aylık olcaz nerdeyse ama hala kıpırtı yok...göbekte fazla büyümüyor ne zamandır aynı...pazartesini iple çekiyorum ultrasoda kalp atışlarını kımıldamalarını görünce içim rahatlıyor...bir an önce tekmelerini hissetmek istiyorum bende...

maaşallah hepinizin göbüşlerinize de bebişlerinize de
mart anneleri olarak bi ara da biz yarıştırıyoduk göbüşleri şimdi bebişlerin resimleri süslüyor topiğimizi çok şükür
inşallah hepiniz sağlıkla alırsınız bebişlerinizi kucağınıza

maaşallah hepinizin göbüşlerinize de bebişlerinize de
mart anneleri olarak bi ara da biz yarıştırıyoduk göbüşleri şimdi bebişlerin resimleri süslüyor topiğimizi çok şükür
inşallah hepiniz sağlıkla alırsınız bebişlerinizi kucağınıza

ayyyy ınsallah ya ınsallah... ne guzel bebişlerınız kucagınızda:):)agustos bı gelsede bızde alsak hayırlısıyla bebişlerımızı kucagımıza :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar ben çok rahat sırtüstü yatıyorum bebek için birşey olur mu ki ?? :ecrin_bebek:

Olur, bebegın plesanta ıcındekı suyu, sırt ustu yattıgın zaman yana yayılarak bebegın rahat hareket etmesını engeller.. ılerı kı zamanlarda bu durum cok daha cıddı sonuclara yol acar, bunlardan bırı de bogazına kordon dolanması olur, su an karnınız küçük, bu tehlıke su an ıcın yok ama rahat hareket etmesı ıcın yan yatmaya alıstırın kendınızı, bacaklarınızın arasına yastık koyup uyuyun.. sırt ustu yatmaktan vazgecmenızde fayda var.

ayyyy çok şekersiniz hepiniz. maşallah göbişlere bebeklere :nazar:

kasım annesi olucam bende inşallah. yakında bizde ekleriz böyle inşallah :teytey:

son adet tarihini yanlış hatırladığım için 6gün ertelendi doğum:) 31 ağustos sanıyırduk ama 6eylül de geliyor kızım..eylül annelerine geçiyorum haliyle...doktorum amniosentez yaptı dün..içim çok huuzurlu diil bu günlerde..Allah herkesin bebeklerini sağlııkla kucağına versin inş...

00afed47.jpg

KIZLARIM VE BEN 21+ 6

aylindacım maşallah barekallah sana koca göbüşolmuşun baya sivri karnın var benim kızlar yayıldıkça yayıldı anacım acaba fotoda benimde böle çıkarmıki deneyeyim bakalım akşama:KK70:
allahım hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize.....

aylindacım maşallah barekallah sana koca göbüşolmuşun baya sivri karnın var benim kızlar yayıldıkça yayıldı anacım acaba fotoda benimde böle çıkarmıki deneyeyim bakalım akşama:KK70:
allahım hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize.....

Sağol canım hepimize sağlık doğumlar inşallah. Evet ya sipsivri bir karnım oldu, gören erkek karnı diyor ama yeni yeni yayılmaya başladı biraz. diğer kızların göbüşlerine bakınca benimki 8 aylık gibi duruyor.

aylinda canım ne kadar büyük göbüşün maşallah. allahım saplıkla kucağına almayı nasip eder inşallah. aynı erkek göbüşü gibi ama yani:KK70:

X