2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

a_seyma maşallah göbüşüne, Allah nazardan saklasın...

dmtumt84 canım çok güzel bir hamile olmuşsun maşallah...

:):) senın koca kedı baya kıskanc ha... benımkı bılmıyo koydugumu bılse ne der bılmıyom vala... annemede gonderıyom bu fotoları eşim kendı ellerıyle cekıyo yanı:):) bıkerelegıne koy kaldır olmazsa canım ya napcan...:)kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

maşallah....
şeymacım ve demetimm çok tatlı olmuşsunuzzz sizzzz....
biz burdayız diyolar artık maşallah maşallah maşallah...

şekerler msj boşaltmak yasak yalnız.. yani msjınıza resim ekleyip silmek..
yüzünü göstermeden sadece göbişini eklesen wildcimm?

İşte annesinin melek oğlu DEMİRHAN. Resmi çekerken bile tepikliyor yaramaz oğlum =) 20.haftamızdayız.

selam demetcim nasılsın
bak sen bizi unuttun ama ben seni unutmadım canımcım opuyorumnanaktan
kocaman olmuş meleğin maşallah
allah nazarlardan saklasın tatlım

İşte annesinin melek oğlu DEMİRHAN. Resmi çekerken bile tepikliyor yaramaz oğlum =) 20.haftamızdayız.

maşşallah sanada oğluşunada canım cok yakışmış hamilelik valla bende resim koyucam ama benim göbiş sıgarmı diye düşünüyorum yani boshayallersmile

canlarım ikinizide maşallah allahım nazarlardan korusun hepimizi çok tatlı olmuşsunuzzz

maşşallah sanada oğluşunada canım cok yakışmış hamilelik valla bende resim koyucam ama benim göbiş sıgarmı diye düşünüyorum yani boshayallersmile

Çok teşekkürler canım. Annelik çok kutsal bir mertebe,kime yakışmaz ki hayatım. Hadi sende koyda bizde görelim meleğimizin anne karnındaki resmini =)

selam demetcim nasılsın
bak sen bizi unuttun ama ben seni unutmadım canımcım opuyorumnanaktan
kocaman olmuş meleğin maşallah
allah nazarlardan saklasın tatlım

Merhaba canım iyiyim sen nasılsın? Aşkolsun unutur muyum hiç. Dur özelden yazıyorum canım öptmm..:1hug:

canım çok tatlısın maşallah
bahçıvanda çok hoş kotları beğenmiyorum ama buna bayıldım:)
nerden aldın bakimŞeniz

buda benım gobüşüm kızım 22 haftalık:)

canımcım sizede maşallah
çok tatlısınız yaaaŞeniz

kocaman olduk teyzesııı:):) canım senın gobusude gorelım baya buyumustur artık:):)

canım maşallah çok tatlı gözüküyorsun bu göbişlerdeki mucizeleri bizleri bi başka güzel yaptılar yaaa,
allahım tüm bebişleri ve annelerini nazarlardan korusunnn

23+6 yız oğlumla aç karnına yiyince dahada fırlıyor :ecrin_bebek:

yenı gordum canım resmını cok tatlı bı anne olmussun bende bı dunyayım cok sıstım benımde gogusler yakında dızımde sektırcem :):):):):):dance:

yenı gordum canım resmını cok tatlı bı anne olmussun bende bı dunyayım cok sıstım benımde gogusler yakında dızımde sektırcem :):):):):):dance:
Çok teşekkür ederim canım. Annelik kimeyakışmaz ki maşallah...

ayyyyy çok tatlı cıkmıs göbüdüğün ya :)maşallah:dance:

Canım Toxı çokgüzelçıkmış karnın maşallahı varvalla yaa..=) allahım nazardan saklasınn..:icecream:

1041 kere maşallah hepinize ne güzel büyümüş bebişleriniz hayırlısıyla kucaklarımıza almayı nasip etsin mevlam :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…