2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

iyi aksamlar kıslar.
hurıcım tabloyu yenılemısın eline saglık ama sanırım gözden kacırdıkların oldu.

ay valla bana sıkıntılar bastı akşam akşam eşimi özledim sinirleniyorum başlıycam işine gücüne şöle devlet memuru sabah 8 akşam 5 çalışan bir eşim olamadı

slm kızlar artık çok giremiyorum görüyorsunuz.diloş heyecan nasıl? allah salıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
bu arada doğum tarihleri oluşturmuşsunuz biz 14.haziranda doğduk teyzesi.
dün sağlık ocağına gittik topuğundan kan aldılar bebğimim çok canını yaktılar 4 kere iğne batırdılar ayağını sağdılar bir ara ağlamaktan nefessiz kaldı çok sinirlendik o ağladıkça ben ağladım zaten
bugün kendi doktoruna gittik. iyi buldu oğlumu vitamin verdi ona birde yine kan aldılar tiroid bakmak için yine bastık tabi yaygarayı ama dünkü kadar kötü değildi. birazdan uyanacak sütü hazır hemen yediririm fırsat bu fırsat size selam vereyim dedim

ayyyy ne güzelll yaaaa , canımcımmm oğluşun yanında , küvezdi sarılıktı dertleriniz olmadı maşallah:nazar:
böyel doğum yapıp sağlıkla bebişlerimiz kucağımızda evimize gitmek bize de nasip olur inşallah :Saruboceq:

evet inmeye baladı 5,5 kilo gitti :)

süper yaaaaaaa :nazar:1 haftada 5,5 kilo gitti demek :lepi:

kızlar bu tablo niye yenileniyo ve ben neden eleniyorum anlamadım

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ*************************

ANNE ADI--------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI
:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------ooray:---------------------29+6:hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4:hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2:hooray:
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6:hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4:hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------22 haziran-----------------37+3:hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:

:nazar:hürrem_s---------------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

düzeltmelere devam tekrar özür:eek::kedi:

selam millet..

topik sessiz... ya bu arada bişi dicem...rosem ve ben liste yaptık, sonra huri liste yaptı. ...bana sacma gelmeye basladı..yani hangi topikten takip ediceksek o kalsın.bu kadar cok liste gereksiz...burdaki devam edicekse benim yapmama gerek yok diger topikte..

kızlar selamlar,
bizde oğluşumu bekliyoruz.
efemiz 50 cm, 3200gram 37+3 maşallah maşallah :)
ama çok hareketli olduğundan doğum kanalına girmedi :KK43:
bu sebepten %90 sezeryan dedi doktor ama hala net bişey yok...
Çok korkuyorum ama elimden gelen bişeyde yok. şimdilerde 2-3 günde bir nst.ye gidiyorum. Doktordan şüpheleniyim desem dr. alanında çok iyi.
Sizce bu durum normal mi?

Selamlar,

laptopı balkona getirdim rahat ettim , ohh beee dünya varmış ..şimdi eşimle sahile gitcesss , yürüyüşe çıkıcasssss hihoyyyt

kızlar selamlar,
bizde oğluşumu bekliyoruz.
efemiz 50 cm, 3200gram 37+3 maşallah maşallah :)
ama çok hareketli olduğundan doğum kanalına girmedi :KK43:
bu sebepten %90 sezeryan dedi doktor ama hala net bişey yok...
Çok korkuyorum ama elimden gelen bişeyde yok. şimdilerde 2-3 günde bir nst.ye gidiyorum. Doktordan şüpheleniyim desem dr. alanında çok iyi.
Sizce bu durum normal mi?

Selamlar,

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım ..
sorduğun soruyla ilgili hiç bir fikrim yok canım :1no2:

selam millet..

topik sessiz... ya bu arada bişi dicem...rosem ve ben liste yaptık, sonra huri liste yaptı. ...bana sacma gelmeye basladı..yani hangi topikten takip ediceksek o kalsın.bu kadar cok liste gereksiz...burdaki devam edicekse benim yapmama gerek yok diger topikte..

selam canım hoşgeldinnnnnnnn Şeniz
çıkıcam ben şimdi niye daha önce gelmedin benneyaptımki
ama nasılsa gece kuşu olarak burada olucam :bbo:

huri yapma tatlım izleme gece rüyana girer valla ben kızken bide hamileliğin başında gördüğüm birkaç görüntüden çok etkilenmiştim,dışardan bakınca çok kötü

selam millet..

yok kuşum bu listeyi ben yapmadım aslında bu liste sizin liste ben rosemden aldım listeyi yani onunkisini aldım ordan yaptım demene yapayım bakalım dedim orasıyla burasıyla oynarken nazar boncuğu falan koyayım derken liste birbirine girdi ...sonra şikayetler gelince toplamaya çalışıyorum kafamçokkarıştı tamamen şunu yapsam nasıl olur bunu koysam nasıl durur derken oldu...kendim tek tek yazmadım aslında sizden alıntı yapıpta oldu ....ben zaten bugün yarın doğururum kız :KK70:

bu arada benim kız sabahtan beri oynamıyor yemediğim kalmadı sabah sol tarafa yasladı kıçını uykuya bi yattı yatış o yatışCADIARZU

X