2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

diloş kızını bıcı bıcı yapıyor kocişine iş yaptırıyor kendini oyalıyor zaman geçirmeye bakalım...ama hürremi bende çok merak ediyorum ya ....

selsinn bebişin nasıll ayy yerim ben onuuopuyorumnanaktan

çok tatlı canım.çok güzel bir duyguymuş.ama ben üzgünüm.çünkü sütüm gelmiyor.ve bebeğim ememiyor.silikon ile vermeye çalışıyoruz.silikonsuz alamıyor.gelmiyrki süt.sonra sağıyoruz azıcık geliyor.onu kaşıkla veriyoruz.sonrada mama veriyoruz.o yüzden üzgünüm.vede hep uyuyor.mamasını bile uykuda yiyor.altını uyurken açıyoruz.hiç uyanmıyor

selsin yaa..oglusunun resmini ve dogum hikayeni beklioruz..b topik actık bu d. oykuleri icin canım..musait oldugun da yaz tatlım..

ya selsin bu suyun gelmesi nası bişi ya...azar azar mı gelio yani normal akıntıdan nasıl ayırt edicem..?

Arkadaşlar başka kimlerin bebişler geldi? takip edemiyorum herkesi..selsin,adenzar hepinizi tebrik ederim tekrar..Allah sağlıklı uzun ömürler versin bebişlerinize inşallah...:nazar: :nazar:

ya selsin bu suyun gelmesi nası bişi ya...azar azar mı gelio yani normal akıntıdan nasıl ayırt edicem..?

valla canım.saat gece 5 gibi tuvalete gittim.çiş olayını gerçekleştirdim.ilk önce anlamadım suyum geldiğini.dedimki ne kadar çok tuvaletim gelmiş.sonra yattım.çyatınca gene sıcak sıcak aktı.yatakta.ay dedim altıma kaçırdım.hala anlamıyorum sonra 2 dk sonra gene geldi o zaman anladım.sonra eşimi uyandırdım.tuvalete gittim.pembe leke gelmişti.sonra acil hastaneye gittik.hastanede gelmeye devam ediyordu.benim azar azar geldi.4 cm açılmam olmuştu.brn pazartesi ağdaya gidecektim kontrole gidicektim.acil jiletle aldık kılları yarım yamalak tuhaf bir geceydi geçi hiçbirşey anlamadım.heyecanlanmaya bile zaman kalmadıç

huricim listeyi kriz haline sokmak gb b derdim yok tatlım..sadece bu duzensizlige ve gereksiz b cok listeye gerek olmadıgını dusunuyorum..yoksa kimse icin b kriz sebebi olacak b konu degil..

selsincim himuna nın çayı falan var süt arttırıcı hiç denedin mi canım,uyumasıda normal kanımca yeni doğan bebek çok uyurmuş hatta sık emzirin uyursada uyandırın uyuyo diye emzirmemezlik etmeyin diyolardı.gögüs ucun falan vardı dimi,yara falan oldumu yani tek problem süt azlığıımı

Arkadaşlar başka kimlerin bebişler geldi? takip edemiyorum herkesi..selsin,adenzar hepinizi tebrik ederim tekrar..Allah sağlıklı uzun ömürler versin bebişlerinize inşallah...:nazar: :nazar:

çok sağol canım.inşallah sende en kısa zamanda tekrar hamile kalır ve sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

selsincim himuna nın çayı falan var süt arttırıcı hiç denedin mi canım,uyumasıda normal kanımca yeni doğan bebek çok uyurmuş hatta sık emzirin uyursada uyandırın uyuyo diye emzirmemezlik etmeyin diyolardı.gögüs ucun falan vardı dimi,yara falan oldumu yani tek problem süt azlığıımı

emzirmeye çalışıorum ama bir türlü kavrayamıyor.aldık canım bugün içiuorum.yarada oldu tabi.çok ısdırap verici.en zoru emzirmekmiş

X