2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************

ANNE ADI--------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI
:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------ooray:---------------------29+6:hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4:hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2:hooray:
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6:hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4:hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------22 haziran-----------------37+3:hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:

:nazar:hürrem_s---------------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

düzeltmelere devam tekrar özür:eek::kedi:

Son düzenleme:
kız bebekler daha aceleci derler ama
bakıyorum da genelde erken doğanlşar erkek bebekler
8 kişi doğum yaptı 5 i erkek

huri sen de tablo ile ugrasıcam dıye stresden dogurcaksın :)) bırak bosver anlasılıyo nası olsa
evet ama benimde tarihimi cinsiyetini falan yanlış yazılsaydı bende üzüzlürdüm kendimi kötü hissederim yapamazsam ...ama şu an doğru bir tabloda gidiyoruz....:nazar:gerçi bende 17 temmuz yazıyor benim açılmam var ama olsun
kız bebekler daha aceleci derler ama
bakıyorum da genelde erken doğanlşar erkek bebekler
8 kişi doğum yaptı 5 i erkek

bende aynı şeyi düşündüm kızlar erken doğar derler ama erkekler önce geldi...ay düşünsene büyüyünce bizim kızlar erkek arkadaş getiriyolar bi bakıyorsun bizim veletlerden biri ....hohohohoh

neyse sizin kocalar geldi heralde sesler kesildi bende koca 12:30 a kadar yok siz yemek yiyip sohbetiniz bitip gelene kladar bende uzanayım biraz....

benim de yok huri kociş aynı kaderi paylaşıyoruz demekki bu hafta benim de eşim 12 de gelcek
çok canım sıkılıyor o yüzden

zuzuum bayılma zaten bişi görmüyormusun.yeşil bir örtüden başka :)) bebeğinin ağladığını duyuyprsun bakımları yapılıp getiriliyor sana ufak öpücük kondurma şansın var sonra onu götürüyorlar beni bayıltılar sonrasını hatırlamıyorum çıktığımda bebişim giyinmiş herkesle beni bekliyordu.mışıl mışıl uyuyarak tabii. bayılırsan o ilk halini göremezsin o çok güzel bir duygu

Ay ne biliiim ya cok tırsıııyooorum ben bastan beri pek fikre alısamadımmm cnmmm muhtemel genel anestezi olcam ben onu bolbol öperim insallah soraaa kaydirigubbakcemile3 :nazar:

Baaan ne ben korkuyorum iste son anda bi deli cesareti gelirse bakalımmmm fikir degistirirm belki kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben cıkıyorum baya saatlerdir burdayım yine girerim 10- 10:30 gibi.. Öpüyorum simdilik siziii opuyorumnanaktan

tamam zuzummm git azcık dinlen miniğinle beraber
öptük sizi
görüşürüz bende burda olurum 10-10,30 gibi ozaman

bir dahaki vızıldamaya kadar buradayım ki çok uzun sürmez
kızlar epiduralden korkmayın bende korkuyordum ama hiç bişi olmadı. doğum sonrasında da hemen çıkarmıyorlar oradan ağrı kesici veriyırlar acayip güzel bişi şıp diye ağrınız kesiliyor. eve çıktıktan sonra ağlıyorsunuz geçsin diye. ben çok rahat ettim. tavsiye ederim.
birde benim dikşim yok lazerle dikmişler bir bandaj vardı dün itibarıyla o bandajıda kendim çıkarttım. bir krem verdiler onu sürüyoruz şimdi. biraz şişlik olyor o krem hem hızlı iyileşmeyi sağlıyormuş hemde iz kalmasını hafifletecekmiş.ben ilk günden beri fıldır fıldır ayaktayım. oturup kalkarken eğilirken sorun vardı oda iyice hafifledi.

bir dahaki vızıldamaya kadar buradayım ki çok uzun sürmez
kızlar epiduralden korkmayın bende korkuyordum ama hiç bişi olmadı. doğum sonrasında da hemen çıkarmıyorlar oradan ağrı kesici veriyırlar acayip güzel bişi şıp diye ağrınız kesiliyor. eve çıktıktan sonra ağlıyorsunuz geçsin diye. ben çok rahat ettim. tavsiye ederim.
birde benim dikşim yok lazerle dikmişler bir bandaj vardı dün itibarıyla o bandajıda kendim çıkarttım. bir krem verdiler onu sürüyoruz şimdi. biraz şişlik olyor o krem hem hızlı iyileşmeyi sağlıyormuş hemde iz kalmasını hafifletecekmiş.ben ilk günden beri fıldır fıldır ayaktayım. oturup kalkarken eğilirken sorun vardı oda iyice hafifledi.

merhaba,doğumunu hangi hastanede yaptın?bu arada ben de bu gıdışle temmuz annesi olucam herhalde,bugün gunumuz doldu ama bız de hiçbi hareket yok:)):umursamaz:

X