2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

oraya gelirsem varya ağızını burnunu yirim ısırırım senin....zati canın niye sıkkınmış bakıyım senin ...sanki 7 temmuz yazmadık 7 temmuzda doğuramayacan hhaaeekaydirigubbakcemile gel kız buraya öpücük komasına sokacam seni...:eek: bak düzelttim listeyi hadi bakalım nazar böncüğünüdde gondurdum tepene :CüvCüv:

:gitme::gitme: bana ne bana ne küstüm iştemafoldumben
ne bileyim her şeye ağlıyasım var bu günlerde:umursamaz:
iyi madem hadi gel barışalım o zamanvereliniortak
yoksa çok fena küsmüştüm yaniiii:eek:lmaz:
:1hug:

zuzummmm nasılsın çok az kaldı kuşlarımıza kavuşmaya
çok gerginim son günlerde

Nossun melekimmmm işte yuvarlanıp gidiyorum hala bi o yana bi bu yana kaydirigubbakcemile3 Bazen agrım sancım oluyo heycan yapıyorum delikafadulden Bazen psikolojim bozuluyo panikten aglıyorummm :gitme: Delürdümm zannımca -tatlicadiarzu- Görüyorum cnm gerginligini okuyorum mesajlarını ama üstüne gelmek istemedimmm psikolojimiz bozuk oldumu insana herkes hersey üstüne geliyomus gibi gelir bilirim Şeniz

Az kaldı kuzularımıza ya, aşk öykünüzün mutlu biten sonu olcak, Öykü, melek ve eşi sonsuza kadar mutlu olarak yasadılarrr, aman masallah diyimmm :nazar: a.s. Birer gün arayla alıncak bizim bebeler dimi bi terslik olmazsaaaa kaydirigubbakcemile3

:gitme::gitme: bana ne bana ne küstüm iştemafoldumben
ne bileyim her şeye ağlıyasım var bu günlerde:umursamaz:
iyi madem hadi gel barışalım o zamanvereliniortak
yoksa çok fena küsmüştüm yaniiii:eek:lmaz:
:1hug:
:kedi::asigim: hata ettim tamam kabul sen üzüzlme lütfennn bak bende hamişim seni üzdüğüme üzüzlürsem ipeğimde üzüzlür ama sonra senin öykünü döfer...:utangac:

Ya ben zaten panik insanım epidural olamam normal dogursaydım isterdim ama sezaryen olcam, kan revan görürsem kötü olurum didim, bayıltın beni dicemm bayıltınnn kaydirigubbakcemile3

heycandan bayılacak gibiyim her an
nasıl olcak ta epidural sezeryan olcam aklım ermiyo:eek:lmaz:

naıls yani....ne nasıl olacak çok güzel olacak hiisedeceksin karnından alınışıyla kucağına alacaksın yavrunu göz göze geleceksiniz öykücükle...harika olacak tatlım ama sen kendini hırpalayıp üzmezsen....

slm kızlar artık çok giremiyorum görüyorsunuz.diloş heyecan nasıl? allah salıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
bu arada doğum tarihleri oluşturmuşsunuz biz 14.haziranda doğduk teyzesi.
dün sağlık ocağına gittik topuğundan kan aldılar bebğimim çok canını yaktılar 4 kere iğne batırdılar ayağını sağdılar bir ara ağlamaktan nefessiz kaldı çok sinirlendik o ağladıkça ben ağladım zaten
bugün kendi doktoruna gittik. iyi buldu oğlumu vitamin verdi ona birde yine kan aldılar tiroid bakmak için yine bastık tabi yaygarayı ama dünkü kadar kötü değildi. birazdan uyanacak sütü hazır hemen yediririm fırsat bu fırsat size selam vereyim dedim

slm kızlar artık çok giremiyorum görüyorsunuz.diloş heyecan nasıl? allah salıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
dün sağlık ocağına gittik topuğundan kan aldılar bebğimim çok canını yaktılar 4 kere iğne batırdılar ayağını sağdılar bir ara ağlamaktan nefessiz kaldı çok sinirlendik o ağladıkça ben ağladım zaten
bugün kendi doktoruna gittik. iyi buldu oğlumu vitamin verdi ona birde yine kan aldılar tiroid bakmak için yine bastık tabi yaygarayı ama dünkü kadar kötü değildi. birazdan uyanacak sütü hazır hemen yediririm fırsat bu fırsat size selam vereyim dedim

Amastis tekrar hayırlı olsun. nası zor oluyor mu bakması. dıkıslerın nasıl agrı var mı

Ya süper cnmm ya okudukca heycan basıyo beniii delikafadulden Yerim ben seninnn bıdışını söyle aglatmasınlar oglusu gelmiyim oralara koca gobegimle fena hırpalarım hemsire felan dinlemem :eek:klava: Aynı anda evlendik hamile kaldık ama sen dogurdun bitti bilem ne güselll sıra bende artıkkkk insallahhh :Saruboceq:

Ya ben zaten panik insanım epidural olamam normal dogursaydım isterdim ama sezaryen olcam, kan revan görürsem kötü olurum didim, bayıltın beni dicemm bayıltınnn kaydirigubbakcemile3

zuzuum bayılma zaten bişi görmüyormusun.yeşil bir örtüden başka :)) bebeğinin ağladığını duyuyprsun bakımları yapılıp getiriliyor sana ufak öpücük kondurma şansın var sonra onu götürüyorlar beni bayıltılar sonrasını hatırlamıyorum çıktığımda bebişim giyinmiş herkesle beni bekliyordu.mışıl mışıl uyuyarak tabii. bayılırsan o ilk halini göremezsin o çok güzel bir duygu

Nossun melekimmmm işte yuvarlanıp gidiyorum hala bi o yana bi bu yana kaydirigubbakcemile3 Bazen agrım sancım oluyo heycan yapıyorum delikafadulden Bazen psikolojim bozuluyo panikten aglıyorummm :gitme: Delürdümm zannımca -tatlicadiarzu- Görüyorum cnm gerginligini okuyorum mesajlarını ama üstüne gelmek istemedimmm psikolojimiz bozuk oldumu insana herkes hersey üstüne geliyomus gibi gelir bilirim Şeniz

Az kaldı kuzularımıza ya, aşk öykünüzün mutlu biten sonu olcak, Öykü, melek ve eşi sonsuza kadar mutlu olarak yasadılarrr, aman masallah diyimmm :nazar: a.s. Birer gün arayla alıncak bizim bebeler dimi bi terslik olmazsaaaa kaydirigubbakcemile3

ŞenizŞenizŞeniz evet bitanem her an patlamaya hazır bomba gibiyim
ağlasam mı sevinsem mi üzülsem mi napçamı bilemez haldeyimkafamçokkarıştı
sağol bitanem
umarım hepimiz aşklarımızın biricik meyvelerine kavuşur ömür boyu çoooooooook mutlu yaşarız ailecek

X