2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlar yeniden..

demetcim hosgeldin sende..ah canım ya uzuldum ..uff zaten kmseye hak ettgnden fazla deger vermiceksin..temizlikciden yana malesef bnde cok sanssızım bana hobi olsun diye temizlige kadınlar geliodu dusun yani..amaan hic uzme kendni annenki halleder olur biter..sıkma sen canını ve prensesimizi..son donemler artık dikkat et canım kendine..

slm kızlar şükür topiğimiz açılmış bugün ben doğumda misafirlere ikram etmek için telaşlı bir yemekle uğraştım kayınvalidelerle beraber oturduğum terden yapmama rağmen yorulmuşum gerçi çok iyi oldu hazır elimin altında difrizime yerleştirdim.
demetim üzüldüm yaa bende sen girmeyince işleri bitti ne güzel ondan girmiyordur diye düşünmüştüm sıkma canını tatlım
kızlar ben artık sütten dondurmadan cevizden muzdan tiksinir oldum yaaa 15 gün önce gittiğimde kızım 1900 dü drum önemli olan hareketli olması dedi ama ben çok üzülüyorum heralde 2.5 anca doğacak o yüzden saydığım şeyleri abarttım biraz geçen günde dra gidince teyzem büyümüşmü kızın çok küçük diye eleştirmeye kalkıyor sinirlerim bozuldu sanki benim elimden gelen birşey ben kilolu olduğum için dalga geçiyolar bebeğim küçükmüş insan allah sana verdiya sonunda kızımm küçük olsun varsın der ama nerde cahil insanlar

allah analı babalı büyütsün darısı başımızaa inşallahh:asigim:

Derin hıc uzulme. 2 bucuk kılonun ustunde olması yeterlı. benımkı de zayıftı toparladı. ama ben dedıgım gıbı her gun bal, muhallebı vs yedım. gecen cumartesı doktora gıttım acıgı kapatmıs tamamen. bunların faydası oldugunu dusunuyorum. tatlı yemedıgım zamanlarda muzu da cok yıyorudm hatta o donemde kılosu zayıf cıkmıstı. bence tatlı yanı glikoz doktorumun dedıgı gıbı kılo aldırıyor.

ufff kızlar çok sıkıldım sürekli evde yatmaktan
hiç iş yapmıyorum sürekli yatıyorum canım çok sıkılıyor...
annem gelecek ti bi hafta kalmaya ama babannem bize gelmiş şimdi ne zaman gelişr bilmem...

derincim sıkma canını allah beterlerinden korusun...
benim de kızım 2475 gram şı an ve plesentası kireçlenmeye başlamış yani artık çok fazla beslenip kilo alamayacak sanırım çok üzgünüm bende ağlıyorum sürekli dünden beri ama napayım kafamı dağıtmaya çalışıyorum yine de
allah sağlıkla kaavuştursun da kilosu dert değil

evet ben de cok sıkılıyorum. hareketsızlık benı sınır edıyor. artık eskı aktıf halıme donmek ıstıyorum. hatta bı an once ıse baslamak ıstıyorum. ev olmak cok sıkıcı bır seymıs. en fazla 15 gun guzel gecıyor sonrası cok sıkıcı

bende çok sıkıldım evden dışarı çıkamıyorummmm:umursamaz:

bu arada komşumuzun annesi kayıp 20 gündür aranıyoo apartmanca çöktük resmen bide kadın rahatsız unutkanlık var aklı gidip geliyoo biraz oraya çıktım hepsi memlekete gitmişlerdi annelerini aramaya ama hiç bir iz yokmuş 2 gündürde tv ye verdiler ordan arama yapılıyorr:sinifsinif:

derincim bebişin kilolanmıştır hiç merak etmee daha 2 hafta varr bence gayet iyi çıkar son 2 haftada daha çok kilo alıyorlarrkaydirigubbakcemile5

inş annecik yaaa 2.5 veya üzeri olur bende ballı süt içiyorum tatlı dondurma çok yemeye çalışıyorum ama bakalım gerçi önemli olan sağlıklı olması ama yinede üzülüyorum işte

Evet kılosu cok da onemlı degıl oncelerı ben de cok kafama takmıstım. doktorum en son gıttıgımde 2490 olmus dedı. su an dogsa kucagına alıp gıdersın. kuvezde kalmaz kalsa bıle cok az kalır dedı. O yuzden bebegı zayoıf olanlar uzulmesın.

melekcim sende üzülme canım sağlıkla kucağımıza alalımda banada öle söyledi pazartesi dr plesanta yaşlanması var dedi heralde aynı şey ama seni 3 hafta daha idare eder dedi o zamana jkadarda sezeryan tarihin gelir dedi bakalım

bakalım derincim beni de takip etçek artık haftada 2 gün gidiyorum doktora bebeğim kilo almazsa hemen alcak sezeryana gününü beklemeden
hayırlısı olsun ne yapalım....

bakalım cumartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum
ne diyecek doktorumuz kızım nasıl kilosu değişecekmi.............
sağlığı iyi olsun oksijeni bol olsunda ben kilosuna razıyom
2 kilo olan da büğüyor 4 kilo olanda büğüyor önemli olan sağlıklı olmaları

çok midem bulanıyo kızlar son zamanda
artık sıcaktan mı neden bilmiyorum
bide idrar yolu enfeksiyonundan olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…