2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cnm pekı asa ındığı dısardan bakıncadsa bellı oluyormu?

hemde nasıl belli oluyooo bi görsenn görenler zatenn komşularım felan sen dışarı çıkma neyse ihtiyacın biz alıp gelelim diyolarr yolda doğuru vercem diye akılları çıkıyokaydirigubbakcemile3otururkenn dizlerimee deyecek göbeğim o derecee:kedi:

bızım pasada bgn asırı hareketlı karnım asırı derecede kasılıyor bı o yana bı bu yana oynayıp duruyor
bırazdan yuruyuse cıkıcam bende dun yuruyemedımaksam cok agrım oldu
dılaracım ınsallah hayırlısıyla ulasırız bebeklerımıze

inşallah canım hayırlısıyla kavuşcaz az kaldııyerimseniben

oooyyy masallah cnm ya
banada esım bugun bu haftada bıtınce doğacak sanırım dıyor :)o da sabırsızlanıyorda bellı etmıyor hıc
ruyasında gormus dun bebeği nasıl heyecanlı anlatıyor bı gorsenız

maşallahh diloşummmmmmmmmmdelikafadulden

anacım ayakta durma çıkacak kuzuu otur biyerlereeeeee:lepi:

maşallah diloşş göbeğine de kızını da şükür sorun çıkmamış
bende işten çıktım eve geldim çıkarkende patronuma ben ne zaman izne çıkıcam diye sordummm sonun daaa :kedi:
perşembe çık dedi yani topu topu 4 gün izin verdi o 4 güne neyi sığdırıcaz bakalım dinlenmek hayal bizeee bunada şükür burda doğur demedii

teşekkür ederimm canımmŞeniz inşallah işlerin çabuk hallolur canım kendinide yormaa çağır yapsınlar madem yardımcın çok sende biraz dinlen o 4 gündee:teselli:belki utanmasa derdi utandımı acaba:) gel burdan doğuma gidersin gibisırnaşık şey

yüz versem cumaya kadar gel diyecek ne zaman yatıyorsun hastaneye diye soruyor bide pazartesi dedim öylelikle verdi yoksa bu haftayıda bitirecektik strese soktu beni adam
doya doya yaşatmadı hamişliği bile neyse sayılı gün çabuk geçer kızıma kavuşunca hepsinin acısı uçar gider inşallah

inşallah canım herşey unutulur gider yeterki sağlık olsun dimi:içelim:

iyi akşamlar kızlar ben bugün feci yoruldum kalan yazlıkları da çıkartıp tek tek ütüledim yerleştirdim

şimdi temizlik için olan ütüler kaldı yıkanıyolar daha örtüler falan

akşama da oğlumun odasının tüllerini söktürücem eşime söylenir artık bitene kadar ama yapacak mecbur:umursamaz:

yarın akşamda görümcemin çocukları sünnet olacak mecbur oraya gidicez:1closedeyes:

off bugün akşam ve yarın gündüz biter inşallah benim yapacağım işlerrrr:gitme:

bu arada kızkardeşim yoldaa mısırda olan önce antalyaya gidiyorlar orada işleri var bi kaç güne de burdalar inşallahhhhhhdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

oyyyyyy teyzesinin minik kuzusu ilk göz ağrısı erkeki geliyorrrrr:sm_cool::sm_cool:

ooooo derin hanım gelmişlerrrrdelikafadulden

şeref verdiniz efendim hoşgeldinizzzzzzbuyrunnnnnnnnn

iyi akşamlar canım dikkat et kendine yorma fazlaa ama kimee diyom tabiiklava: hadi gözün aydın kardeşinide görceksin hayırlısıylaaa artık seni bi kaçgün göremeyiz buralardaa:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…