2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nurcum göbüşüne maşllah cicişleinizede baktım güle güle kullanın inşallah çok şekrmiş

Eftelya'nin kontrolu vardi bugun. onun bebegi de tersti benim gibi. ne oldu acep?

amniyon sivisi azsa bebek erken mi geliyor?

sıvısı azalan bebekler içeride strese girdikleri için sezeryanla haftasınagöre erken alıyorlar
ama son dönemde azalması gayet normalmiş

canım senin cihazın nasıldı bilmiyorum ama bana 2 tane yuvarlak ölçü cihazı bağladılar biri benim karnımdaki kasılmalar için diğeri bebğin kalp atışları içinmiş hemşire öyle söylemişti..tabi bende 3 çizgi vardı :)

benım bebiş sabahdan akşama kadar hıc durmuyo sıze de oluyo mu :))) nur bana bebek beşiğini seper seklınde olan gosteren senmıydın. ben resım ıstemıstım eklemıstı senmıydın o

sibel25 ne yaptı acaba bılgınız var mı gelısme gerılıgı vardı. duzenlı gıremedıgım ıcın kacırıyorum. ben de bu cumartesı gıdıcem bakalım ıns ıyıdır. 3 haftada bır gıdıyorum ben kontrole sız ne sıklıkla gıdıyoresunuz. doktorum cok sık gelmene gerek yok dedı

kibele bende ctesi nst ye bağlandım 3 grafik vardı bende de canımcım
ilk 2 grafik bebeğin kalp atışları ve hareketleri alttakide benim kasılmalarımı gösteriyodu

canım biz 32. haftadan sonra 2 haftada 1e düştük artık hafada bir gidecez

merhaba tatlı annişler
geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim dün biraz karamsardım bu gün daha iyi gibiyim ama yine de kasılmam ve sertleşmelerim var.........
karnım taş gibi özellikle ayağa kalkınca serleşiyo yatınca biraz yumşuyo
aklım hep sizde ama klakıp yazmaya halim olmuyo...
midem bulanıyo sürekli
başım dönüyo kanım da düşük çıkıyo malesef
9 çıktı kanım....kan hapı içiyorum ama bakalım inşallah yükselir
9 çok mu kötü bi değer acaba ilk defa bu ay düştü çünkü kanım hep 11-12 çıkıyordu

kibele benim bildiğim de biri bebeğin kalp atışı diğeri kasılmalarını ölçüyor

ilk eğri zaten kalp atımları 140 160 arası değişiyor bebişin hareketli olduğu zaman kalp atım hızının artması gerekiyor o yüzden düğeye bastırıyorlar
ikincisi zaten kasılma eğrisi

ya simdi okudum. internette amniyotik sivinin artmasi ile ilgili yazilari okuyorum. hepsi felaket telleli gibi. az amniyotik sivida su olur bu olur. hepsine kulak tikadim. artik okumuyorum. sadece nasil artiririm onlar bulup okuyorum.

her 2 saatte 2 lt su!!!! diyor yabanci bie sitede gulmezoglu soyadli bir doktor. Turk'tur sanirim. ama ne demek ya her iki saatte 2 lt. gunde gece icemedigini varsaysan 16 lt falan su eder.

aman Allah'im.

melekcim hoşgeldin
biras daha ii olmana çok sevindim
evet epey düşmüş kanın heleki sen sezeryan olacaksın ilaclarını düzenli kullan muhakkak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…