2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet cnm dr um kabızlık yapabilir sıvı al bol bol demişti bende tam tersi oldu....:)))

herkes kabızlık kötü olur bu haftalarda diyor ama ben hemen ishal oluyorumm.. bi gün kabız bi gün ishall... ne bu yaaa:)))
kaydirigubbakcemile3
kabızlık ıcın saglık ocagındakı doktor bana magnezyum ılacının ıyı gelecegını soyledı.suya karıstırılıp ıcılen varya ondan.
.kasları gevsettıgı ıcın ıyı gelıyormus.
kabızlık sorunu oldugunda denedım gercekten cok ıse yaradı.

haklısın zuzummm... ama içtiğimde daha kötü oluyorum ben..

Belki su ana dek içtiklerin yan etki yapıyodur emelcimm, aynı etkiye sahip baska markalarda kullanılabilir, sen doktor işini naptın cnm halledebildinmi, artık o seni güzelce yönlendirir, bi süre sora bitkin düşersin vitamin kan hapı almıyosunn, bebişlerimiz bu haftalarda artık daha cok depodan tüketiyo, sen depoyu doldurmuyosunnn tekrarrr, dikkat et kendine bebişinnn cok cok onemli ama sende onemlisinnnn cnm Şeniz

Kabızlık için banada bi şurup verdi doktorumm, 1 ölçek içiyorum yarım saat soraa hicbisi kalmıyooo kaydirigubbakcemile3 Üstelik ardından normal düzende devam edebiliyorum ishal yapmıyoo, doktorunusa sorarsanız önerebilir kıslarrrr

inşallah hüzüncüm sağolasın tüm hamişlerle beraber yoluna girer inşallah herşey

anladım cnm kabızlık da çok kötüü.. bi arkadaşım kabız olmuştu geçmedii dr ona lağman verdi hamileydi o zaman bile rahatlayamadığını söylüyorduu...

cnm benim henüz bi dr um bile yokk.. en son gittiğim hastane berabattı söylemiştim yaa.... oradan vazgeçtikk... şimdi ayın 28 ,nde farklı bi merkezle randevum var artık seçme şansım çok da yok....dr a gittiğimde zaten 30 haftalım olucam ne kaldı ki böyle giderse dr suz kalıcamm.. sancım ne zaman gelirse o zaman en yakın yere götürecekler beniii -tatlicadiarzu-

Saç döklmeinden bahsetmişsizniz eyetkine canım.
Benim saçım maşallah diyeyim ,hamilelikten önce çok dökülürdü.
çare bulamıyordum.
Doktora bile gitmiştim.
Herkes hamilelikte artcak dedi.
Ama çok şükür hiç dökülmüyor gibi.hatta canlandı sanki.
Kanım da sınır seviyuede:)
maşallah diyeyim bende 2 yıldır dökülmesi ile başedemiyordum.

Günaydın kıslar ancak gelebildim geçmişe bakındım birazda
demetcim maşallah kuzunu büyümüş iyice sağlıkla gelsin utangaç kızın
Melek ilaçları içmedi içmedi şimdi kötü oldu ahh ahh dinletemedik kendimizi geçmiş olsun inş. en kısa zamanda toparlar kendisini insan hastayken iştahıda olmuyo hiç bişiy yapmak istemiyo bünyeside düşücek şimdi:1hug:
hürremcim canım çok geçmiş olsun enfeksiyon için gecikmeden antibiyotiğe başla canım doktoruna git bakalım ne dicek dikkat et kendine canım ya sen artık bayağı yaklaştın 30. haftan ağır geçer zamanın

saç dökülmesi 5. ayıma kadar sürdü ama şimdi maşallah yıkanırken bile çok az geliyo elime bitti dökülmesi

nesquik göbişin çok tatlı maşallah oğluşuna canım kocaman olmuş
pil bulabilirsek bende eklicem bugün göbetumuuuu:icecream:

Emelcimmm diğer ayların anne adaylarını okudugum zaman izmirde cok fazla hamile adayı anne gordumm, bi okusan ya belki bi fikrin olur seninde umarım bu merkezde çözümlenir gerci doktor işin ama geç bi vakte kalmıs cnm yaa :1no2: Ama olsun bebişin saglıklı ya onemli olan bu, hepimis doktora gidiyorus sonucta ama neolcaı mechul tabiii Şeniz

ilsucum canım 10 gündür memlekette idim o yüzden çok giremedim ama sizler çok özledim ya bugün inş evimdeyim ve bi yere gitmeyeceğim bol bol burdayım yani...hihoyyyt
nesquikcim maşşallah göbüşüne canım benim...
diğer bayanlar sizler nasılsınız ya ben geçmişi okudum ama şimdi yazarken unuttum hepiniz iyisiniz değil mi anneler iyiyse kuzucuklarımızda iyidir

kızlar vaktiniz varsa kayahanla karısının ninni düeti var dinleyin bakın insan nasıl duygulanıyor yaa :)

Kıslar size bir haberim var dün mayıs annelerinde okudum sanırım çalışan anneler için doğum izni 8 aya çıkarılacakmış yürürlükteymiş kabul edilmesi için bekleniyormuş ve bu 8 ay ücretli olucakmış bomba bir haber dimi ama bizi kapsarmı o zamana kadar onaylanırmı bilmiyorum müşavir tanıdığı olan felan varsa resmi gazatede yayınlanmış yazısı sanırım bi araştırsanız :uhm:

hürremcim ya sana hamişlik çok yakışmış çok tatlı olmuşsun valla keyfini çıkar söylemek istedim canımcım:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…