2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar bişey soracam sizlere benim tetanoz aşımın 2. dozu 1 hafta geçti imemlekete gittiğim için sizce bi sorun olur mu

nurcum sorun olmaz 1 hafta bana da hemşire 1 ay dolmadan önce yapamayız ama sonra olur problem olmaz demişti benim de 1 haftaya yakın geçti 2, dozu öyle yaptırmıştım.:CüvCüv:

Allah kavuştursun cnm üzülme...

allah kavuştursun canım

KAZASIZ BELASIZ GİTSİNLER CANIM ALLAH KAVUŞTURSUN DOĞUMA YİNE GELİRLER NASIL OLSA :teselli:

Alalh kavuştursun canımcım.
Doğuma annen yine gelecek zaten çok üzülme tamam mı

cok sagolun kızlar ıyıkı varsınız evet doguma gelıcekler ama tam alısmısken bırden bıre ayrılmak cok zor gelıyosenağlama

Nurcum melek bilas rahatsızlanmıs, 3 gün raporluymus, dinleniyomus cnmm
zuzum sağol canım her sabah burda olurdu ya ondan merak etmiştim
nurcum sorun olmaz 1 hafta bana da hemşire 1 ay dolmadan önce yapamayız ama sonra olur problem olmaz demişti benim de 1 haftaya yakın geçti 2, dozu öyle yaptırmıştım.:CüvCüv:

teşekkürler canım bende bugün veya yarın gidip aşımı olacam sizlere bi danıayım dedim...

allah kavuştursun hüzünyılı.sağ salim gitsinler.doğuma şurda ne kaldı.sayılı gün çabuk geçer

Allah allah devlet ödicem diyo yane her hamileninn 8 aylık iznini, hic zannetmiyorum yahuu, nerden duymuslar onu da yazsalarmıs keske :uhm:

wavv süpermiş uygulayacak işyerleri için tabiii.....
benim işyerim hayatta kabul etmez.. sanırım benim doğum sonrası iznim 8 hafta ((((

kızlar annemler gıttı az önce yolcu ettım esım göturdusenağlama

allah kavuştursun cnm..
benimkiler de yanımda mayıs ın 10 unda mecburiyetten ist gideceklerr... yine gelecekler tabii ama yine de üzülüyor insan alışlınca bi de zor oluyor....

yıne kaldım yalnız basıma ne zaman bıtecek bu ayrılık bılmemkısenağlama

Rabbim kavuşamayacağınız ayrılık vermesin canım böyle deme bak yine gidip geliyorlar bunada şükür sen onun çocuğuyken böylesin o nasıl dayansın doyabildi mi bakalım o sana seni hamile halinle nasıl bıraktı bide ona sor ağlayıpta üzme onuda kendinide bebeğide klava:

Hüzünyılıcım Allah kavuştursun gelirler gene sende gez arkadaşlarınla felan görüş havanın keyfini çıkar canım yanlızım diye düşünme bizimle takılkaydirigubbakcemile5

hüzünyılı annenler süreklimi orada yaşıyor.yok kısıtlı bir zaman içinmi ordalar.

kızlar annemler gıttı az önce yolcu ettım esım göturdusenağlama

Canım Allah kavuştursun inşaalllah.

kızlar bişey soracam sizlere benim tetanoz aşımın 2. dozu 1 hafta geçti imemlekete gittiğim için sizce bi sorun olur mu

Benim de 5 gün geçti geçen hafta sağlık ocağına sorduğumda bu tarihi verdi. Bi sorun olsaydı tam gününde gel derlerdi herhalde :sm_confused:

zuzum devlet ödeyecek tabi işveren hayatta yanaşmaz bunu resmi gazeteyi sürekli takip edenler bilir herhalde ya net bir bilgi olsa süper olur
Yasal bu izin sonuçta vermek zorunda kalacaklar

HÜzÜn yılı allah kavuŞtursun.
Bak ŞÜkret gÖrÜdn hasret gıderıdn.
Ben gÖrmedım yazdan bu yana .ve 30hazıran da annem ve ablam gelecek.babam ve dıĞer kardeŞleım de gelmeyecek.
Bana gurbet demeyınnnnnnnn

Herkese günaydınnnnnnn umarım iyisinizdir a.s.
Ben az önce kan ilacımı içtim vişne suyuna karıştırıp :bbo: tadı iğrençti inşallah alışırım,bide dünkü iğnenin etkisi geceden başladı popom acıyo galibaa

Melekcim geçmiş olsun canım bol bol dinlen,iyi baksınlar sana en kısa zamanda iyileşip aramıza dön inşallah :Saruboceq:

Hüzüncüm annenler gitmiş allah kavuştursun tez zamanda inşallah canım :1hug:

zuzum devlet ödeyecek tabi işveren hayatta yanaşmaz bunu resmi gazeteyi sürekli takip edenler bilir herhalde ya net bir bilgi olsa süper olur
Yasal bu izin sonuçta vermek zorunda kalacaklar

Canım resmi gazetede yayınlansa zaten yürürlüğe girer bizde güncel kanunda görürdük, en son 29 martta sözleşmeli personelin doğum izni ilgili bi güncelleme yapıldı, bence olsa o zaman bunu da eklerlerdi gibime geliyo, balon haber olabilir yane, bizi heyecanlandırdıgı ile kalır, insallahta hemen şöyle 10 gün içinde tasarlanır yayınlanır kaydirigubbakcemile3 Offf ne güsel kapak olur işyerlerine ama 8 aylık izne yanaşan olurmu ki yaaa :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…