2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

benimki en son 7,8 di
seninki yine yükselir tatlım ilaclarını kullan pekmez siyah cekirdekli kuru üzüm ye .
onları da yiyemiyorum ben şuan seker çıktığı için

rosemcim bende fitik kullanmadım hiç onun için yöntemi nedir nasıl uygulanır bilmiyoırum...umarım en kısa zamada çözümlersin cnm..
verdiğin bilgiler için de tşk. ne çok şey varmış anne sütünü arttıran...

benimki en son 7,8 di
seninki yine yükselir tatlım ilaclarını kullan pekmez siyah cekirdekli kuru üzüm ye .
onları da yiyemiyorum ben şuan seker çıktığı için

ben de kan hapımı içmiyorumm yaa... üzülüyorum ama napimm cnm istemiyoo kötü oluyorum içince.. ama en son 1 ay önce baktırdım kanıma 10 du. inşallahh düşmemmiştir..

rica ederım canım boyle buldukca sızınle paylasıyorum.
pc ye kaydedıyorum kı dogumdan sonra elımın altında olsun.dogumdan sonra cok fazla ınternette arastırma yapmaya fırsat olmaz nede olsa.
bu arada keske doktorum bana fitil vermeseydı.kaydirigubbakcemile
kücücük fitili bile yapamıyorum.:mymekalmuyor maalesef.

rosem parmağına al ittir taaa içine doğru gözlerini kapat ve hemencicik ittir yoksa insanın canı yanıyor yarım bırakıyor.

ben de kan hapımı içmiyorumm yaa... üzülüyorum ama napimm cnm istemiyoo kötü oluyorum içince.. ama en son 1 ay önce baktırdım kanıma 10 du. inşallahh düşmemmiştir..

eyetkinercım sen nıye kan hapını icmiyorsun?
benımde 11 e düşmüstü hergun ıcıyorum mecburen.
bırde saclarım cok dökülüyordu hapı ictigimden beri dökülmesi azaldı.

benimki en son 7,8 di
Onları da yiyemiyorum ben şuan seker çıktığı için

benim doktorum şeker testi istemedi ne durumda şekerim onuda bilmiyorum hemen pekmez takviyesine başlarım artık senin baya düşükmüş canım inşallah yükselir değerin

eyetkiner hiç kullanmadıysan muhtemelen düşmüştür canım
bebek sendeki demiri çekiyor cünkü o da kansızlık yapıyor

eyetkinercım sen nıye kan hapını icmiyorsun?
benımde 11 e düşmüstü hergun ıcıyorum mecburen.
bırde saclarım cok dökülüyordu hapı ictigimden beri dökülmesi azaldı.

canım benim de saçlarım çok dökülüyor.. hapı içtiğimde ishal oluyorum ve çok halsiz kalıyorumm... mide bulantısı yapıyor onu da geçtim en kötüsü ishal olmam...onun için içmiyorum...

Hürremcimmm cnm cok geçmişş olsun, ben mütemadiyen hamilelik öncesi ve sonrası kronik enfeksiyon çektiğim için seni cok iyi anlıyorummm :1no2: Kandaki iltihabı antibiyotik yoluyla tedavi ediyolar, tabi suan cok güclü bi antibiyotik kullanamıyorusss ama bence kısa sürede etkili olcaktır, kan içinde sürekli kan yapıcı seyler yices içces artıkkk ama sen moralini yüksek tut üzülme boyle hemennn, bak her derdimizin dermanı var cok sükürrrr :1hug:

merhaba kıslar...mirmirmirmir

Meraba Rosemmmcimmmmm :teytey:

rosem parmağına al ittir taaa içine doğru gözlerini kapat ve hemencicik ittir yoksa insanın canı yanıyor yarım bırakıyor.

maalesef canım acıdı dıye yarım bırakıyorum.
cesaretimi toplayıp yenıden deneyım barı.
kücücük fitili yapamıyorum dogumu nasıl yapıcagım cok kızıyorum kendıme.:mymeka:

benim doktorum şeker testi istemedi ne durumda şekerim onuda bilmiyorum hemen pekmez takviyesine başlarım artık senin baya düşükmüş canım inşallah yükselir değerin

canım şeker tarihin geçmiş zaten .30 .haftana gelmişsin masallah.
evet pekmezle basla sabah aç karnıa bir kaşık ye.sonrada öğlen aksam bir kasık yersin. hapını da ihmal etme ama .
umarım cnım yaptırıcam işte tahlil yine bakalım yükselmiş mi değerim .günde 2 kere gyno ferro sanol içiyorum öğlende elevite basladım .

eyetkiner hiç kullanmadıysan muhtemelen düşmüştür canım
bebek sendeki demiri çekiyor cünkü o da kansızlık yapıyor

evet cnm kullanmadım son 1 aydır hiç içmedimm... dr verdiğinden itibaren sadece 1 kutu içmişim yanii hiç almadım sonradan.. muhtemelen düşmüştür.. 28 inde dr a gittiğimde söylerim artık belki değiştirir......

Yahuuu emelcimmmm bi de boyle cıkıp soluyosunuzzz cok fena hırpalıcammm klava: Hic bakmıyosunn sende ihmal ediyosuunn kendiniiii :mymeka:

Rosemm fitili bi anda koycaksınnn itebildigin kadar it, orda kalsın sonucta her türlü enfeksiyonu buluyo ilaççç

ben şu anda sadece bebe aspirini içiyorumm başka bi ilaç içmiyorum... arada kramlarım artarsa magnezyum kullanıyorum o kadar....

zuzum hosgeldın.
eyetkinercım ilac sende yan etkı yapıyor sanırım.
sac dokulmesı buyuk ıhtımal kanla alakalıdır canım.

haklısın zuzummm... ama içtiğimde daha kötü oluyorum ben..

tamam canım denıcem yenıden..kaydirigubbakcemile

zuzum hosgeldın.
eyetkinercım ilac sende yan etkı yapıyor sanırım.
sac dokulmesı buyuk ıhtımal kanla alakalıdır canım.

evet cnm dr um kabızlık yapabilir sıvı al bol bol demişti bende tam tersi oldu....:)))

herkes kabızlık kötü olur bu haftalarda diyor ama ben hemen ishal oluyorumm.. bi gün kabız bi gün ishall... ne bu yaaa:)))

Sağol zuzucum hayırlısıyla kavuşsak şu kuzulara ya böyle insan dert küpü oluyor fazla bilmek öğrenmekte iyi değil rabbim başka dert vermesin hepimize şifa versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…