2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Canım aspirin zararlı değil mi hamilelikte,ben öyle biliyorum...

canım ben hamile kalmadan yani net değilken transferden sonra hergün 1 tane bebe aspirini içtim hamile kaldım dr um 9 ay boyunca içeceksin dedi...

evet cnm benim dökülüyor walla.. ne güzell seninki dökülmüyormuşş ne şanslısın walla saçımı da boyayamıyorum yaa onun için daha bi cansız sanki....

evet cnm çok fazla merkez ve tavsiye edilen dr var aslında ama çook uzak bana.. şimdi gideceğim yeri de çok kişi övdü bi gidip bakalım sonra uzak falan napalım gidicez.... çok geç kaldım evet cnm tabii en önemlisi bebeğimin sağlıklı olması çok şükür...

:) saĞol canım ya Çok ıncesın hepımıze yakıŞtı valla yolda gÖrsem dÖner bakar oldum hamıŞlere hamılelık ayrı bı gÜzellık valla anne olacaĞımız ıÇın Çok Şanslıyız rabbıme Çok ŞÜkÜr bu duyguyu yaŞayabılecek Şanslı kullarından olucaz ınŞallah

Gaydın henÜz bÖyle bır Şey onaylanmaıd ama ınŞalah olur.
Çok ısterım valla her aÇıdan rahatlatır ınsanı.
Kanunı oalrak da mıs gıbı hakkımız va rderız.hemde Ücretlı.
Of hele benŞm gıbı staj yapanalr ıÇın nefıs olur.mazeretım dırek 8 ay olur.
BebeĞım ıle rahtÇa ılgılenebılırm.
SÜper olsun ne olur olsun.
Ama henÜz bır Şey yok

Peki canım bu haber uydurmamı yoksa henüz kabul edilmedimi ama gündemde olan bir durummu olması hepimiz için harika olur
Almanyada 2 yılmış kıslar ve ücretli:1shok:

Gaydın süper bir haber bu canım
Zuzu müşsavirdi sanirim , ona soralım

Waowwww inanmıyorumm sonunda müşavirliğimmi kullanıp bi soru cevaplıcammmm delikafadulden Ama korkarım ki ben oyle bisi duymadımm, tasarı bile duymadım hatta bırak kanun değişikliğini :1no2: Cok zor derim ben olursada hayatta bize yetişmez zatenn, işyerleri 16 haftada dahi bu kdar problem yaratırken, 8 ayda isyan cıkarırlar kaydirigubbakcemile3 Üstelik kanunun bazı yerleri hala bos oldugu icin ücretli izin zamanında alınan ücret dahi şirketten şirkete degisiyo , kimi kesintsiz, kimi kesintli, kimi toplu, kimi aylık ödeme yapıyo klava:

valla süper olur.ama biz yetişemeyiz bence.4 ay çok az zaten.en azından doğumdan sonra 6 ay olmalı.emzirmek açısından

Allah allah devlet ödicem diyo yane her hamileninn 8 aylık iznini, hic zannetmiyorum yahuu, nerden duymuslar onu da yazsalarmıs keske :uhm:

dilaracım eşin işe girmiş çok sevindim allah hayırlı kazançlar versin inş...

kızlar bişey soracam sizlere benim tetanoz aşımın 2. dozu 1 hafta geçti imemlekete gittiğim için sizce bi sorun olur mu

Valla bızde dılaradan ÖĞrenıyoruz nurcum meleĞın haberlerını hastaymıŞ raporluymuŞ zayıf dÜŞtÜ herhalde

Nurcum melek bilas rahatsızlanmıs, 3 gün raporluymus, dinleniyomus cnmm

Allah kavustursun evlerine hüzüncümmm üzülme yine gelcekler ne de olsaaaa :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…