2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

geçmiş olsun canım hoşgeldin ayağını biraz kendine çek rahatlasın öyle bırak ben neredeyse hergün yaşar oldum artık
ağırlaşmaya gelince akşam eşim acıyan gözlerle bakıyordu bana sağımdan soluma dönerken çok zorlanır oldum yatınca kalkamıyorum daha nerdeyse 2 ay var doğumların başlamasına nasıl olacak bakalım halimiz ama bunada çok şükür

canımm benim bol bol dinlenmemiz lazım bundan sonra ki zamanlarımız zor geçecek sanırım rahat dönemi geçtik artık.. ayak kasılmaları için magnezyum kullanıyormusun cnm?

Hayırr daha bikaç gündür başladı zaten haftaya gidicem doktora o zaman söylerim zaten ilaç içemiyorum bide bunu verirse yandımmmmm.İşe gelirken ayaklarım geri geri gidiyo artık 36-37. haftaya kadar çalışacak olanlar siz nasıl yapıcaksınız ya ben şimdiden bittim sanki :)

selsin bakıcam canım seni cicilere evet indiri felan yapmıyolar ötv felan hi,kaye resmen zam yapmışlar durgun dönemin acısını çıkartıyolar çok sinirliyim onlara şeytan diyoki alma off ya mecbur alıcaz ama bakalım kafamda organize etmiştim ne güsel şimdi sil baştan :1no2:

nurcum bebishroom bu takım bende gördüm yakından çok tatlı canım hayırlısı olsun kaç dediler de indirimle 2200 oldu canımcım hatırlıyomusun bende orda beğendim takımımızı 2000 yapmıyo gıcıklar 2200 en son dediler kararsızım bende

Sağol canım tavsiyene uyucam :1hug: Evet ya şimdiden otururken kalkarken yatakta dönerken şekilden şekle giriyorum.Allah yardımcımız olsun ne diyelim elbet geçecek bugünlerde

adama dedim.hani indirimler.adam salak salak suratıma bakıyor.kriz yok galiba dedim.bana tutup demezmi ne krizi abla.sen millete bakma.giriyorsun soruyorsun ilgilenmiyorlar bile doğru dürüst tok satıcılar valla.alırsan al almazsan alma diyorlar yani

bu arada eyetkiner demet selsin kuzucuklarınız toraman olmuş maşallah onlara ne güsel ya ayy o zaman 2 kilolar anılmaya başlar yakında süper ya maşallah hepsine

canım bende içemem diyordum ama 2 gün kullan ne kadar faydasını göreceksin... ben meyve suyuma karıştırıp içiyorumm cnm.. tadı kötü değill... toz zaten benim kullandığım....

kıslar biri artık sola yatarken zorlandığı söylemiş aynı durum bende de var soluma yattığımda göğüs altıma acaip bi ağrı giriyo dönüyorum hemen gece çok bölündü uykum acab diyorum bizimki döndüde ayaklarımı kaburgalarımın arasında dün akşam oldu ağrım gecede devam etti şimdi yok ama aşağıda acaip hareketli paşam döndümü acaba ya :Saruboceq:

bu arada eyetkiner demet selsin kuzucuklarınız toraman olmuş maşallah onlara ne güsel ya ayy o zaman 2 kilolar anılmaya başlar yakında süper ya maşallah hepsine

sağoll canımm teşk... a.s.

maşallahhh bebişleree ve tatlı hamişlere

gaydincim istersen çamlıcada mobilyacılar çarşısı var.orayada bak.1900 filan dediler.peşin tam takım.bunlar zaten şube gibi asıl yerleri modokoda.ama modokoda daha pahalıya satıyorlar.

İnşallah her şey yolunda gider canım.

kızlar beğendiğimiz oda bu

Çok şeker bir şey bu.Güle güle kullansın canım bebişin.

Aman dikkat et canım çok yorma kendini.Bende biraz iş yapsam hemen belim ağrımaya başlıyor.Nede olsa büyüdü artık kuzucuklarımız.

kızlar merhabalar demet, beyaz çok geçmiş olsun kendinize çok dikkat edin...
diloşum kuzucuğun güle güle kullansın beşiğini inş

teşekkürler canımmmŞeniz

ayy emelcimmmmmmalkisalkisalkis çok sevindim valla canım yaaaaa inşallah doktorunla ilk görüşmende de ısınırsın hem doktora hem hastaneyeeeeee:lepi:
Dualarım seninle tatlımmmmmm:Saruboceq:a.s.

kızlar beğendiğimiz oda bu

ayy nurrr harika gerçektennnn

güle güle sağlıkla kullanın kuzunla inşallah canımmma.s.

hoşgeldin çiçeğim a.slm canım..

benim karıştı yazlık kışlık bu ara ama şu ağrılarım geçmeden yapamam sanırım:1no2:

geçmiş olsun canım yeteri kadar süt içmiyorsan da olur bacağında kasılma dikkat et kendine tatlım..

demetcim ekledim ciciler bölümüne odasını bile ekledim.

ayyy selsincim hemen bakıyorummmmmmalkisalkisalkisdelikafadulden

gaydincim istersen çamlıcada mobilyacılar çarşısı var.orayada bak.1900 filan dediler.peşin tam takım.bunlar zaten şube gibi asıl yerleri modokoda.ama modokoda daha pahalıya satıyorlar.

canım bana özelden adını felan yazarmısın dükkanın cuma veya ctesi karşıya geçicez sanırım birde internet adresi varsa bana atarmısın kocişimede göstereyim canımcım

meraba güzel anneler...
beyaz melek iyi olmana çok sevindim endişeyle güzel haberlerini bekledim allaha şükür iyisiniz
demetcim çok çok geçmiş olsun kum dökmek çok zormuş bide hamileyken allah yardımcın olsun canım en kısa zamanda atlatırsın
kızlar bol bol dinleninin boşverin evi işi filan kuzucuklardan değerlimi
lütfen dikkat edin en önemli zamandayız
benim hiç adetim değil ama kadın alıyorum hiç arkasından filan dolanmıyorum yani nasıl yaparsa yapsın diyorum
bebeğimden önemli değil doğduktan sonra yaparım yine kendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…