2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kuzeydeniz *** demett çok teşekkürler kızlarrr çok sağolun güzell dilekeleriniz için inşallahh herşey yolunda gider......

demetcim bu böbrek olayının doğal bi yöntemi yokmu onu uygulasan en azından rahatlatsa seni sancılarında oluyomuş canım ya

Nurr ve karen hayırlı olsun odalarınız iyi günlerde kullanın inşallah :1hug:

Demetcim sanada çok geçmiş olsun,çok korkmuşsundur eminim kan falan görünce allah korusun neyseki bebişinde sende iyisin.Çok iyi bak kendine aman yorulma fazla a.s.

Diloşş yatağınız çok güzel ya rengi falan harika,iyi günler ve gecelerde yatsın kızınnn :1hug:

cuma günü kontrolüm vardı.ama doktorumun ameliyatı çıktığı için perşembe akşamı doktora gittim.cumada tetonoz aşısının 2.dozunu olduk.bir dahaki 26 ekimde.şimdi oğlumu anlatim.perşembe günü 29+0 olmam gerekiyordu.ama bizimki önden gidiyormuş gelişimi.30+0 dı.meleğim.1510 gr olmuş ve 40 cm.gördüğümüzde inanamadık.kocaman olmuştu.bende sadece son ayda 2 kg almışım.doktor çok iyi dedi.toplamda 14 kg almış oldum.ama 3 boyutlu net göremedik.eçiş bücüş çıktı kuzum.resmi yok yani.hastanenin ultrosonu pek iyi değil.3 boyutlusu.ama babasına benzemeye başlamış.daha önceden bana benziyordu.tabi kocişim ona benziyor diye çok mutlu oldu.

Selsin maşallah oğluşunaaa kocaman olmuş annesi boyu kilosu nazarlar değmesin :nazar: .

şu 4 günlük tatilde bütün eksiklerimizi tamamladık.arabasını aldık.odasının siparşini verdik.16 mayısda gelicek odası.ama fiyatlar uçmuş yani.satıcıyada dedim bu nasıl kriz allah aşkına.adamlar tok satıcı.adamda bana kriz filan yokki dedi.inanamadım yani

Cumartesi Havuzlu hana gititm
epeyce eksiğimizi tamamladık
puset ve cantam eksik
Birde kendime hiç bişi almadım izne ayrılınca da onları tamamlarım

Sizin cicilerinizde hayırlı olsunnn,darısı başımıza bitince insan rahatlıyodur ne güzel

HERKEZE MERHABA,,,,,,,,,,
kötü günler geçirdim hastanedeydik kızımla ama şimdi evimize geldik çok şükür..........
malesef kasılmalarım artınca hastaneye yattık....
7 tane serum taktılar antibiyotik tedavisi fitil falan 3 gün kaldık hastanede....
artık devamlı dinlenmem lazım ....
şimdi daha iyiyim ağrım kasılmalarım geçti gibi şimdilik ama ..........
allah hayırlısını yazsın inşallah
kızım iyi çok şükür yalnız aşırı hareketli...
şimdilik açılmam yok rahim ağzım da kısalmamış....
hastanede dinlendik tedavimizi gördük daha iyi hissediyorum kendimi....
umarım herkez iyidir geçmişe pek bakamıyorum...arada girer bakarım size.............
hepinizi çooooooooook seviyorum canım arkadaşlarım ..
geçmiş olsun dilekleriniz ve beni merak ettiğiniz için teşekkür ederimŞeniz

Melekcim geçmiş olsunnn,merak ettik bizde seni şükürki iyisiniz inşallah bi daha olmaz canım çok çok dikkat et kendine,hiçbişey yapma yat dinlen zaten :1hug:

Demetcim sanada çok geçmiş olsun,çok korkmuşsundur eminim kan falan görünce allah korusun neyseki bebişinde sende iyisin.Çok iyi bak kendine aman yorulma fazla a.s.

Diloşş yatağınız çok güzel ya rengi falan harika,iyi günler ve gecelerde yatsın kızınnn :1hug:

Selsin maşallah oğluşunaaa kocaman olmuş annesi boyu kilosu nazarlar değmesin :nazar: .

Sizin cicilerinizde hayırlı olsunnn,darısı başımıza bitince insan rahatlıyodur ne güzel

Melekcim geçmiş olsunnn,merak ettik bizde seni şükürki iyisiniz inşallah bi daha olmaz canım çok çok dikkat et kendine,hiçbişey yapma yat dinlen zaten :1hug:

teşekkür ederim tatlımmŞeniz

meraba güzel anneler...
beyaz melek iyi olmana çok sevindim endişeyle güzel haberlerini bekledim allaha şükür iyisiniz
demetcim çok çok geçmiş olsun kum dökmek çok zormuş bide hamileyken allah yardımcın olsun canım en kısa zamanda atlatırsın
kızlar bol bol dinleninin boşverin evi işi filan kuzucuklardan değerlimi
lütfen dikkat edin en önemli zamandayız
benim hiç adetim değil ama kadın alıyorum hiç arkasından filan dolanmıyorum yani nasıl yaparsa yapsın diyorum
bebeğimden önemli değil doğduktan sonra yaparım yine kendim

hoşgeldin neslicim çok teşekkür ederimmmŞeniz

valla büyük temizliğe bende alıyorum kadın zaten daha öncedende alıyordum sürekli gelen birisi olduğundan güzelde yapıyor
hele ilk 4 ay ben evde süpürge bile açmıyordum yasaktı iş-güç...
sende dikkat et kendine canım...

demetcim bu böbrek olayının doğal bi yöntemi yokmu onu uygulasan en azından rahatlatsa seni sancılarında oluyomuş canım ya

tek ilacı bol bol su içmek canım günün büyük bi bölümünü wc de geçiriyorum sancılarım bazen dayanılmaz oluyor o zamanda azcıkın ağlıyorum kimseye görünmeden-tatlicadiarzu-

kızım iyi ya çekerim hiççç umrumda değil:Saruboceq:

teşekkürler canımmm

canım bende içemem diyordum ama 2 gün kullan ne kadar faydasını göreceksin... ben meyve suyuma karıştırıp içiyorumm cnm.. tadı kötü değill... toz zaten benim kullandığım....

Bakalım verirse içicem kan ilaçlarınıda öyle diyodum ama zorrla 2 kutuyu bitirdim benden çok eşim seviniyo garibim :1rolleyes:

hoşgeldin çiçeğim a.slm canım..

benim karıştı yazlık kışlık bu ara ama şu ağrılarım geçmeden yapamam sanırım:1no2:

geçmiş olsun canım yeteri kadar süt içmiyorsan da olur bacağında kasılma dikkat et kendine tatlım..[/COLOR][/FONT][/B]

Benim kadar süt içeni var mıdır acaba,hem çok seviyorum süt,peynir,yoğurt yiyorum hergün.Hatta geçen hafta öyle bi gaz sancısı yaptıki kasığımda bütün gece uyuyamadım doktorda bikaç gün sütü bırak dedi kaydirigubbakcemile3 . O gece çok korkmuştuk şükürki kasılma değilmiş

bu 1.546 TL
boxA.jpg

1.790 TL
evanteA.jpg

ayy ben buna bayıldım gerçi genç odası ama harika yaaaalkisalkisalkis hemde 1.550 TL:lepi:
captain.jpg

1.350 TL
greeny1.jpg

belki fikir olur dedimmmm almayan arkadaşlara:içelim:

Selam arkadaslar, 2 hafta izinde idim bende dinlendik kızımla, kaynımın düğününü yaptık. Bugün Allahın izni ile 29 hafta 2 günlük olduk, geçen hafta doktora gittik
Kuzum çok iyi maasallah bi sıkıntımız yok.28 hafta 2 günlük idi o zaman ama bacak boyu ve karın olçümü olarak 29+5 gözüküyordu maasallah.1,376 gr ve 37 cm olmus kuzucuk.Artık 32.hafta kontrolüne gideceğim ve izine çıkacağım insallah Mayıs 20 gibi...

Herkes iyidir insallah, Rabbim cümlemize bebeklerimize sağlıkla zamanında kavusmamızı nasıp etsin insallah...

Selam arkadaslar, 2 hafta izinde idim bende dinlendik kızımla, kaynımın düğününü yaptık. Bugün Allahın izni ile 29 hafta 2 günlük olduk, geçen hafta doktora gittik
Kuzum çok iyi maasallah bi sıkıntımız yok.28 hafta 2 günlük idi o zaman ama bacak boyu ve karın olçümü olarak 29+5 gözüküyordu maasallah.1,376 gr ve 37 cm olmus kuzucuk.Artık 32.hafta kontrolüne gideceğim ve izine çıkacağım insallah Mayıs 20 gibi...

Herkes iyidir insallah, Rabbim cümlemize bebeklerimize sağlıkla zamanında kavusmamızı nasıp etsin insallah...

Hoşgeldin canım.Maşallah kuzucuğuna.

hoşgeldin nilaycım...

maşallah kuzuna kocaman olmuş:nazar:

demett tamamı beyaz olan oldukça şık tam benim hayalim sade ve şık..

Demet yatak odaları çok güzel canım

evet kızlar bende çok beğendim başka bişey ararken tesadüfen buldum almayanlara fikir olsun dedim fiyatları da çok uygun geldi bana:içelim:

ya demetcim mavi ve yeşil çok güzelmiş bayıldım
süper
mavi biraz daha geç odası gibi ama
çok şirin insan hemen hayal ediyo
içinde uyuduğunu

ya demetcim mavi ve yeşil çok güzelmiş bayıldım
süper
mavi biraz daha geç odası gibi ama
çok şirin insan hemen hayal ediyo
içinde uyuduğunu

evet canım sitede daha çok model var aslında ama ben aralarından seçtim şutarafagitti

X