2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar merhabalar demet, beyaz çok geçmiş olsun kendinize çok dikkat edin...
diloşum kuzucuğun güle güle kullansın beşiğini inş

sağol tatlımmŞeniz

oldukça geçmişte itibaren okuyayım dedim ...

Teşekkür ederim kızlar iyi dilek ve dualarınız için :1hug:
aklısın diloşcum , insan ne kadar iyi görünse de görünmeye çalışsa da bi yanı hep buruk kalıyor endişeden , vesveseden benneyaptımki
Allah herkese o en hayırlı ve doğru zamanda kucağına almayı nasip etsin mis kokulularını :Saruboceq:

haklısın canım , kıyamıyor galiba bi yandan da anne yatsın poposu büyüsün , aşure kazanı gibi olsun istiyor kaydirigubbakcemile3
İpek kızım nasıl , ne zaman gideceksin bir daha görmeye ???

diloşcummmm çok sevindim eşin ve senin adınıza ..
Allah iş için bekleyen herkese ( görümcemin ve ablamın eşi de dahil ) hayırlı kazanç kapıları açsın :Saruboceq:

iyi günlerde kullanın canım cicişlerinizi ..

zuzummm ne tatlı çıkmış kızın yaa ,poza bak maaaşallahhhh :nazar:

amin canım çok sağol alalh tüm işsizlere yardım etsin biran önce hayırlı kağılar açsın:Saruboceq:

eşim aradıı......... ayy çok mutluyummmmmm...alkisalkisalkis
kötü diye adlandırılan bazı şeyler duyduğum hastanede eşimin arkadaşı çalışıyormuş... yarın oraya randevum vardı gitmeyecektim... ama eşimin arkadaşı demiş kiii dr çok iyi duydukların dedikodudur bende o dr a tedavi oluyorum demiş. kötü olsa tavsiye etmem bende buradayım yarın gelin siz de fikir sahibi olursunuz demişş... o bayanda düşük yapıştıı onun için tedavi oluyormuşş :KK43:((
yanii yarın o hastaneye gidiyorummmm ve muhtemelen doğumumu orada yapıcamm inşallahhhh :Saruboceq:
bana dua edin nolurrrr.... bu seferrr herşey yolunda gitsin bu hastane hem bana yakın hem çok uygun... :nazar:

kötü diye adlandırılan bazı şeyler duyduğum hastanede eşimin arkadaşı çalışıyormuş... yarın oraya randevum vardı gitmeyecektim... ama eşimin arkadaşı demiş kiii dr çok iyi duydukların dedikodudur bende o dr a tedavi oluyorum demiş. kötü olsa tavsiye etmem bende buradayım yarın gelin siz de fikir sahibi olursunuz demişş... o bayanda düşük yapıştıı onun için tedavi oluyormuşş :KK43:((
yanii yarın o hastaneye gidiyorummmm ve muhtemelen doğumumu orada yapıcamm inşallahhhh :Saruboceq:
bana dua edin nolurrrr.... bu seferrr herşey yolunda gitsin bu hastane hem bana yakın hem çok uygun... :nazar:
inşallah canım herşey yolunda gider:ecrin_bebek:

hadi inşallah hayırlısı olsun canım senin ve bebişin için

nurcum hayırlı olsun bebeğinin odası güle güle kullanın :)

demetcim çok geçmiş olsun iyice korkar olduk ya kan man değince çok üzüldüm aman dikkat et kendine hamilelikte taş kum olayları epeyce artıyor

canim benimm... allahim korusun sizi ins. saglikla zamaninda kucagina almayi nasip etsin. bundan sora biraz daha dikkat ins. cnmma.s.

bize hayırlı olsun yok mu kızlar..bizimde beşiğimiz geldi b kerem:dilcikar:

tatlım çok üzüldüm yaa geçmiş olsunn çabuk atlatırsın ayy hakikaten artık tam nazar olduk sanırım iyi olanlarımız bile rahatsızlanmaya başladı bize neler oluyorrrrrr:1no2:

demet gecmıs olsun canım dıkkt et kendıne....

karencım sızınde besıgınız hayırlı ugurlu olsun ınsallah :)

demetcimmm çok geçmiş olsun cnm ..
maşallahh bebeğine bu arada ne güzell çıkmışş tombiş yanaklı kızın galiba.. bol bol yat dinlen cnm inşallah hayırlısıyla sağlıkla gelir bebişlerimiz...:Saruboceq:

günaydın iyi pazarlar benim dün badana işim bitti şlerinde çoğunluğu bitti sayılır bugün akşama kadar bişi kalmaz eşimde yardımcı oluyor üzerimden büyük yük kalktı yatak odamıza bebeğimize dolabını ve yatağını koymak için yer açtık komidinleri filan attık bazı fazlalıkları inş bir ay sonra babamız yapacak yatağını ve dolabını bana herkes kızıyor çok acelecisin diye ne yapayım işim bitsinde rahat oturayım gezeyim sonra
demetcimmmm canım geçmiş olsun yat dinlen canım annen yakınındaydı heralde yardımcı olur sana maşallah yesin onu teyzesi ne tatlıda çıkmış canım

selam kıslar.
demet cok gecmıs olsun canım.:1hug:dıkkat et kendıne.
topıge ne oluyor boyle yahu..
en rısklı aylara gırdık ya o yuzden oluyor sanırım.
cok dıkkat etmemız lazım kendımıze.

günaydın güzel anneler

demet cim geçmiş olsun aman dikkat et inşallah vaktinde doğum yaparsın

patik çok güzel gerçekten güle güle giysin kuzular

demetcim geçmiş olsun canım
nazar değdi hepimize
benimde karnım sepsert oluyor ayakta kalınca özellikle korkuyorum
ama dr um eşilğinde ağrı olursa endişe et dedi

demetcim sanada çok geçmiş olsun .inşallah hemencecik düzelirsiniz canım
nur ve karen bebişlerinizin odaları hayırlı olsun .inşallah huzurlu mutlu bi şekilde mışıldar bebişleriniz

canlarım yaa çok teşekkür ederim iyiki varsınızz iyiki tanımışım sizleriiii

kıslarrrr karpuzlu patigin tekını yapabıldım.
ilk denememde ancak bu kadar oldu.gercekten yapması cok kolaymıs..

photo0237.jpg

photo0238f.jpg

ayy bayıldım bende yapıcammmmm delikafaduldenalkisalkisalkisellerine sağlık canım

işte kızlar yatağımızz

diloşşşşşşşşşşşşşş bayıldım yatağaaaa sağlıkla uyusun büyüsün prensesimizzzzzz

chicco nun benim beğendiğim modelinin aynısı vee rengi deseni çok daha güzellll

canım benim sağlıkla gelsin kuzucunnnnnn

Günaydınn arkadaşlar, güzel bir hafta olur umarım hepimis içinnn... Geçmişi okuyamadım ara ara okucammmm umarım bir terslik yokturrrr... Eşimle bilas atıştımmm moralim bozukkk canım da hicbisi yapmak istemiyo bugün sadece okuyarak katılıyım size :1no2: Öpüyorum hepinisiii, 4 tane yatcas kalkcass sora tatillllll

tatlım hepimiz hemen hemen aynı durumdayız havadan nem kapıyoruz dün eşim bana diyo ki canım sana bi haller oldu sanki hep tartışmak istiyormuş gibi davranıyorsun banaaaaa-tatlicadiarzu-
onlarında stresli olduğunu unutuyoruz aslında ama ne yapalım biz doğuracaz onlar değil ya:mymeka:
çekecekler her halimizi kaprisimizi:1closedeyes:
kıyamam ben sana asma yüzünü

karen,beyaz melek,demet çok geçmiş olsun kızlar.dikkat edin kendinize.arada atladığım başka hasta arkadaşlar varsa çok geçmiş olsun

cuma günü kontrolüm vardı.ama doktorumun ameliyatı çıktığı için perşembe akşamı doktora gittim.cumada tetonoz aşısının 2.dozunu olduk.bir dahaki 26 ekimde.şimdi oğlumu anlatim.perşembe günü 29+0 olmam gerekiyordu.ama bizimki önden gidiyormuş gelişimi.30+0 dı.meleğim.1510 gr olmuş ve 40 cm.gördüğümüzde inanamadık.kocaman olmuştu.bende sadece son ayda 2 kg almışım.doktor çok iyi dedi.toplamda 14 kg almış oldum.ama 3 boyutlu net göremedik.eçiş bücüş çıktı kuzum.resmi yok yani.hastanenin ultrosonu pek iyi değil.3 boyutlusu.ama babasına benzemeye başlamış.daha önceden bana benziyordu.tabi kocişim ona benziyor diye çok mutlu oldu.

şu 4 günlük tatilde bütün eksiklerimizi tamamladık.arabasını aldık.odasının siparşini verdik.16 mayısda gelicek odası.ama fiyatlar uçmuş yani.satıcıyada dedim bu nasıl kriz allah aşkına.adamlar tok satıcı.adamda bana kriz filan yokki dedi.inanamadım yani

teşekkürler selsinimmmmŞeniz

kızzzz kocca adam olmuş ya senin paşannnnn maşallah subhanallahhh:nazar:a.s.:nazar::lepi:
kilonda gayet iyi bakalım ben ne kadar almışım:1closedeyes:
ayrıcaaa tekk tekkkkkkk bekliyorum aldıklarını sağlıkla giysinnn yakışıklımızzzzzz

GÜNAYDIN KIZLAR hepinize iyi haftalar
dün ağrım vardı kasıklarımda ve belimde bugünde bi kaç defa kasılma yaşadım doğurcam mı napcamm delikafadulden
akşam ya doğurursam diye uyuyamadım daha çantamız bile hazır değil hazırlamayada korkar oldum :) gerçi 8.aya girdik ama daha doğacak kadar büyümedi pamuğum
bu arada melek nasıl oldu haber alan varmı ?

selsincim ve dilaracım bebişlerin eşyaları hayırlı olsun güle güle kullanın

hürremimmmmmmmmbana ağrı ve kasılma demeeeeeee:1no2:
canım çok geçmiş olsun lütfen dikkat et ve de sakın haa ihmal etme öyle kasılmaları falan en azından evham bile olsa git dr a için rahatlasın canım şunun şurasında ne kaldı kiii hele hele seninnnnnnnnnalkisalkisalkis ayy çok heyecanlııııııııalkisalkisalkis

bu arada umursamamaya çalışıyorum ama nasıl sancım var yaaaa pffffff:mymeka:pis böbrek kumları

zuzum ve karen cok tesekkur ederım kızlar ama öksurugum gecmedı sanırım bugun yada yarın tekrar gıdıcem doktorum öle soyledı ınsallah bıran önce gecer:

hüzünn canım çok geçmiş olsunnn bekleme bence tatlım bir an önce git bi doktora biliyorsun öksürük tetikliyor sancıyı:1no2:

bebıs kıyafetlerını yıkayanlar yada yıkayacak arkadaslar sabun tozumu bebe deterjanımı hangısını tavsıye edıyosunuz?

ben hem hacışakirin sabun tozunu aldımmm mis gibi kokusu var, hemde dalinin sıvı deterjanı ve yumuşatıcısını aldım kızlar.şu yağmurlar bi geçsin yavaş yavaş başlıycam yıkayıp ütülemeye ancak zaten...
sıvı deterjan sanki çok leke çıkartmayacakmış gibi geliyor bana ama bi deniycem carrefuar da indirimdeler haberiniz olsun...
bir tavsiyemde doğuma girdiğinizde bebişe ilk giydirdikleri kıyafetleri illaki ilaç lekesi yapıyolar hiç dikkat etmiyolar:mymeka: haberiniz olsun.. o lekeleri de biz loc la çıkartmıştık amway in..o da kimyasal madde içermiyor ben onu da kullanıcam çamaşırlarında kızımın....

ayy sağlıkla bi gelselerr heleeeeeeeee

Günaydın herkesee. Hasta olan arkadaşlarıma geçmiş olsun umarım herkes bir an önce atlatır.
Dilaracım yatağınız çok güzel yavruşun güle güle kullansın inşallah..

teşekkürler canım...

bu arada uzun zamandan beri ilk defa midem yanıyo alev alev oldummm üff yaaaa:1no2:

diloşum dün gece sancılarım yetmiyomuş gibi benimde midemden alev çıkıyodu süt içince azalıyor tatlım ılık süt iç dene çok geçmiş olsunnnŞeniz

Bu arada Demetiiimmm kuzucummmm cnm cok cok geçmiş olsun sanada kum dökmedim ama dökenlerdennn biliyorummm umarımm bi an once atlatırsınn cnm, bebişinde cok flu cıkmasına ragmen cokta güsellll cıkmıs, net cıksa bi de ne canlar yakıcakkk yirim ben onuuu alkisalkisalkis

zuzummm tatlımm çok teşekkür ederimmmmmmm

teyzoşu valla o kadar korkmuştum ki doktor 1 saate yakın ultrasonla baktı inceledi inanırmısın önceden olsa nasıl zevk alırdım kuzuma bakmaktan ama ben korkudan ölecektim tadını çıkaramadım niye sancım var diyeeeee:1no2:
bu resmide nasıl çekti yakaladı bilmiyorummm-tatlicadiarzu-
fotoğrafını çekerken resmin parladı o yüzden fluu tiizesiiiikaydirigubbakcemile3
tombiş nanaklarını yirim ben onunnnnnnnncokacimcoook aynı abisi meleğim benimm:

günaydınlarrr çok şükürki temizliğim bitti kızlar öyle bir rahatladımki çok korkuyordum erken doğum olur öylece kalırım kim yapar diyordum eğer buradan kalkabilirsem 2 saatlik bi işim kaldıalkisalkisalkis
rosem karpuzlu patikler çok güzel eline sağlık canım
dilara yatağınızı güle güle kullanın iyi günlerde inş
beyaz melek demet ve star dust onları çok merak ediyorum girselerde iyi haberlerini alsak
zuzuuum ve eyetkiner kızlar heralde bizim sinirlerimiz bozuk bende dün eşimle atıştım ağladım senağlama zavallı adamlar pazara gidiyorduk ceket niye almadın dedi başladım sinirlenmeye yazında ceketmi giyeceğim dedim kızını düşünüyo:asigim: ama akşamüstü biraz dolaşmaya çıktık işler bitince 3 tane gül kopardı en küçüğü kızıma dedi tabii benim yelkenler hemen fora zaten ikimizde hiç küsemeyizsırnaşık şey

derinimmmm çok şükür atlattın tatlımmmm:lepi:
teşekkür ederim canım inan bana merak edilmek çok güzel bir duyguuuŞeniz
eşinle olanlarda yukarda zuzuma da yazdım hep başımızda olan şeyler tatlım üzülme--

HERKEZE MERHABA,,,,,,,,,,
kötü günler geçirdim hastanedeydik kızımla ama şimdi evimize geldik çok şükür..........
malesef kasılmalarım artınca hastaneye yattık....
7 tane serum taktılar antibiyotik tedavisi fitil falan 3 gün kaldık hastanede....
artık devamlı dinlenmem lazım ....
şimdi daha iyiyim ağrım kasılmalarım geçti gibi şimdilik ama ..........
allah hayırlısını yazsın inşallah
kızım iyi çok şükür yalnız aşırı hareketli...
şimdilik açılmam yok rahim ağzım da kısalmamış....
hastanede dinlendik tedavimizi gördük daha iyi hissediyorum kendimi....
umarım herkez iyidir geçmişe pek bakamıyorum...arada girer bakarım size.............
hepinizi çooooooooook seviyorum canım arkadaşlarım ..
geçmiş olsun dilekleriniz ve beni merak ettiğiniz için teşekkür ederim

canım yaaa dikkat et kendine ve öykümüzeeeeeeee

Demetcim dikkat et canım kendine geçmiş olsun.bebişine de maşallah tatlım allah nazarlardan korusun.

[

merhaba kızlar.

demetcim çok çok geçmiş olsun şimdi iyi olmana sevindim cnm allah korusun meleklerimizi sağ salim gününde gelirler inş.

beyaz melek iyi olmana sevindim çok şükür tekrar geçmiş olsun cnm.

Melek - Demet ve Starduat tekrar geçmiş olsun canlarım Allah yaşatmasın bir daha sancı ve kasıılma .. Umarım istirahatla atlatırsınız

Geçmiş olsun cnm ama bişey olmamıştır merak etme sen tabi bi an once doktoruna git bebegini gözlerinle gör ve rahatla :1hug:

Sayarım bitanem senin icinn, bak basladım bile kaldı 4 tane yatcas kalkcasss

Hosgeldin cnmm, bende haftasonu oda takımı baktım bana 3.500 tl dedilerrrr, bende karsılıgında saglam bisi dedim ama cokta begendimmmm cok pahalıı ya heryerrr :

Demetimmm geçmiş olsunnnn cnmmm tekrar tekrar iyi dinlen dikkat et kendineeee .

demett. kullanıcısından alıntı
günaydın kızlar...

bugün sanki biraz daha iyiyim... ne berbat bi ağrı bu böbrek ağrısı mahfetti beni..
ama ilk korkumu anlatamam size birde sancılar kasılmaları başlatınca artı birde kanı görünce kalbim duracaktı...
her ağrıyı çekerim kızım iyi olsun yeter ki iğne bile yaptırtmadım ona bi zarar verir diye 2 gece sabahlara kadar kıvrandım çok şükür bugün daha hafif

meleğimmm şimdi iyi olmana çok sevindim çok merak ettim seni de tüm temmuz anneleri için dua ettim sancı çektikçe....

Rabbim sağlıkla kuzularımızı kucağımıza alabilmeyi koklayabilmeyi nasib etsin inşallahhhhhh

tatlımm geçmiş olsun iyisin çok şükür::

star_dust kullanıcısından alıntı
günaydınnnnn
güzel bir hafta olsun hepimize
zuzum saymaya başla please , sen sayınca sanki günleer daha mı çabuk geçiyor ne
eşim yurt dışına gidince ben de annemlerde kaldım geçen hafta , internet yoktu , giremedim o yüzden .. hafta sonu da ctesi döndüm evime ama akşam eşimin iş yerinden bir arkadaşının düğünü vardı , oraya gittik , dn de kahvaltıyı dışarıda yapalım , alışveriş - eve gelip kışlıkları kaldır yazlıkları indir derken vakit geçti .. kimse oklavayı almasın eline , ben oturdum eşim indirdi kaldırdı ben sade yatağa oturdum , giyip gymeyeceklerimi ayırdım ve katladım , yine eşim yerleştirdi herşeyi , aferin bana dimii akşam da kardeşim annemi getirdi bize , derken giremedim uzun zamandır
merak edip mesaj gönderen ve tel. eden arkadaşlarımı öperim bir de buradan

ha bir de , son kontrolde dr. istirahat verdi , kasılma-erken doğum önleyici endol isminde bir ilaç verdi ve magnezyumu günde 2ye çıkardı .. şimdilik yne yatak odasında dinlenerek geçiriyorum günlerimi diyebilirim ..

tatlım hoş geldin sende iyisin çok şükür biraz daha sabretcez bebişler için az kaldı mutlu sona yaklaşıyoruz:

canlarım yaa hepinize çokkk teşekkür ediyorum tekrar tekrar iyiki varsınızzzz hepinizi seviyorummmmmmmmmmmm

kızlar merhaba,yeni üye sayılrım ama aranıza yeni katıldım 27+2 haftalık hamileyim. oğlum olucak inşallah, paylaşımlarınız harika umarım güzel şeyler paylaşırız. bu arada rahatsız olan bütün anne adayları hepinize geçmiş olsun ve sağlıklı doğumlar nasip etsin allah inşallah

hoşgeldin canım aramıza sağlıkla kucaklarsın kuzucuğunu inşallah sendeeee

Son düzenleme:
Herkese selammm hayırlı haftalar,ağrısız sızısız günler inşallah :1hug: . Umarım iyisinizdir,benim sağ bacağımda acayip kasılma var,oturduğum yerde ne yapıcağımı şaşırdım.Dünde yazlıkları çıkardık eşimle dolapları sil,yerleştir derken yorulmuşum sanırım kasılmalardan bikaç saat yatmak zorunda kaldım.Bu hafta iyice ağırlaştığımı hissediyorum ben keyifsizim nedense :KK43: kısıtlanmayı sevmedim sanırım

canlarım yaa çok teşekkür ederim iyiki varsınızz iyiki tanımışım sizleriiii

ayy bayıldım bende yapıcammmmm delikafaduldenalkisalkisalkisellerine sağlık canım

tatlım hepimiz hemen hemen aynı durumdayız havadan nem kapıyoruz dün eşim bana diyo ki canım sana bi haller oldu sanki hep tartışmak istiyormuş gibi davranıyorsun banaaaaa-tatlicadiarzu-
onlarında stresli olduğunu unutuyoruz aslında ama ne yapalım biz doğuracaz onlar değil ya:mymeka:
çekecekler her halimizi kaprisimizi:1closedeyes:
kıyamam ben sana asma yüzünü

teşekkürler selsinimmmmŞeniz

kızzzz kocca adam olmuş ya senin paşannnnn maşallah subhanallahhh:nazar:a.s.:nazar::lepi:
kilonda gayet iyi bakalım ben ne kadar almışım:1closedeyes:
ayrıcaaa tekk tekkkkkkk bekliyorum aldıklarını sağlıkla giysinnn yakışıklımızzzzzz

hürremimmmmmmmmbana ağrı ve kasılma demeeeeeee:1no2:
canım çok geçmiş olsun lütfen dikkat et ve de sakın haa ihmal etme öyle kasılmaları falan en azından evham bile olsa git dr a için rahatlasın canım şunun şurasında ne kaldı kiii hele hele seninnnnnnnnnalkisalkisalkis ayy çok heyecanlııııııııalkisalkisalkis

bu arada umursamamaya çalışıyorum ama nasıl sancım var yaaaa pffffff:mymeka:pis böbrek kumları

hüzünn canım çok geçmiş olsunnn bekleme bence tatlım bir an önce git bi doktora biliyorsun öksürük tetikliyor sancıyı:1no2:

ben hem hacışakirin sabun tozunu aldımmm mis gibi kokusu var, hemde dalinin sıvı deterjanı ve yumuşatıcısını aldım kızlar.şu yağmurlar bi geçsin yavaş yavaş başlıycam yıkayıp ütülemeye ancak zaten...
sıvı deterjan sanki çok leke çıkartmayacakmış gibi geliyor bana ama bi deniycem carrefuar da indirimdeler haberiniz olsun...
bir tavsiyemde doğuma girdiğinizde bebişe ilk giydirdikleri kıyafetleri illaki ilaç lekesi yapıyolar hiç dikkat etmiyolar:mymeka: haberiniz olsun.. o lekeleri de biz loc la çıkartmıştık amway in..o da kimyasal madde içermiyor ben onu da kullanıcam çamaşırlarında kızımın....

ayy sağlıkla bi gelselerr heleeeeeeeee

teşekkürler canım...

diloşum dün gece sancılarım yetmiyomuş gibi benimde midemden alev çıkıyodu süt içince azalıyor tatlım ılık süt iç dene çok geçmiş olsunnnŞeniz

zuzummm tatlımm çok teşekkür ederimmmmmmm

teyzoşu valla o kadar korkmuştum ki doktor 1 saate yakın ultrasonla baktı inceledi inanırmısın önceden olsa nasıl zevk alırdım kuzuma bakmaktan ama ben korkudan ölecektim tadını çıkaramadım niye sancım var diyeeeee:1no2:
bu resmide nasıl çekti yakaladı bilmiyorummm-tatlicadiarzu-
fotoğrafını çekerken resmin parladı o yüzden fluu tiizesiiiikaydirigubbakcemile3
tombiş nanaklarını yirim ben onunnnnnnnncokacimcoook aynı abisi meleğim benimm:

derinimmmm çok şükür atlattın tatlımmmm:lepi:
teşekkür ederim canım inan bana merak edilmek çok güzel bir duyguuuŞeniz
eşinle olanlarda yukarda zuzuma da yazdım hep başımızda olan şeyler tatlım üzülme--

canım yaaa dikkat et kendine ve öykümüzeeeeeeee

canlarım yaa hepinize çokkk teşekkür ediyorum tekrar tekrar iyiki varsınızzzz hepinizi seviyorummmmmmmmmmmm

hoşgeldin canım aramıza sağlıkla kucaklarsın kuzucuğunu inşallah sendeeee

çok sağol tatlımmŞeniz bende süt içtim biraz hafifledi midem şuan iyi akşama ne olur bilmemCADIARZU

Herkese selammm hayırlı haftalar,ağrısız sızısız günler inşallah :1hug: . Umarım iyisinizdir,benim sağ bacağımda acayip kasılma var,oturduğum yerde ne yapıcağımı şaşırdım.Dünde yazlıkları çıkardık eşimle dolapları sil,yerleştir derken yorulmuşum sanırım kasılmalardan bikaç saat yatmak zorunda kaldım.Bu hafta iyice ağırlaştığımı hissediyorum ben keyifsizim nedense :KK43: kısıtlanmayı sevmedim sanırım

canımm benim bol bol dinlenmemiz lazım bundan sonra ki zamanlarımız zor geçecek sanırım rahat dönemi geçtik artık.. ayak kasılmaları için magnezyum kullanıyormusun cnm?

X