2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

zuzummm ne tatlı çıkmış kızın yaa ,poza bak maaaşallahhhh

Saol canımcımmm o senin kendi güzel gözlerinnnnn delikafadulden

Emelcimmm sonunda yaaa cok sevindim cnmmm insallah burası olur artıkkk 1,3 kg luk patatisininnnn kısmeti annesiiii Şeniz

maşallahh canım kuzuna

wavv süpermişşş denemekk lazımm bunu mutlaka............

aklıma takıldı not etmemeişim.
yeni doğan için detrajansız ve koskusz doğal ısalk mendl.
hengi markanındı.
unibaby de yeni doğan buldum ben acab o mu diye emin oalmadım1 paket aldım sadece.hastaneye koymak için.
ama sitee daha önce bahesdilmişti.
bilen var mı?

zuzum bu arada 3 yatcaz kalkcaz kaldı 1 mayıs tatil unutma alkisalkisalkis

Ay doruuuuu gaydınımmmmm pazartesi stresi diyelim neyseki eşimle barıştım da keyfim yerine geldiiii :asigim:

Nilaycımm hosgeldin cnmmm amanınnn kızınnn 1,4 kilolukkk bi domatisss artıkkk ısırıp ısırıp yemelikk, boyu da süper masallahhh kuzunaaaa

Kızlar ben oda takımı almayı erteledimmm, begendigim takım 3.500 tl onu alsam dogum masrafları bilmem ne derken hem maddi, hem manevi (ay aldım geldi gelmedi havalandı yerleştir) çökücem dogum oncesi, simdilik cok güsel portbebeli beşiklerden alcam, 4.ayda da gitcem o takımı alcam, gönlümden geçen olsunnn onda hayal ettim kızımııı dn gece kaydirigubbakcemile3 4.ayda alırsam 6.ayına kadar hazırlarım sora odasına yatırırmmmmm topacımı insallahhhhh :sm_cool:

canım iki yerde baktık birinde 2500den 2400e indi bi yerde de 2400den 2200e indi hatta içinde uyku seti yoktu zorla onu istedik adamlar tok canım 1 kuruş inmiyorlar

demet süperler görmüştüm ben bunları bi ara şıklar gerçekten canım saol

rica ederim canım

evet canım benim bildiğimde unibaby:CüvCüv:

zuzum sevindim kocişinle barışmana naz yaptın herifine dimiiiikaydirigubbakcemile3 yap yap arada lazım hehe
Şu odanı bulda netten ekle merak ettim nereye baktın bakam modokoda sırf ağaçtan yapılan modeller vardı %100 doğal ağaç 3500-4000 arasındaydı oda tanıdık fiyatı :) çok sağlıklıydı ama pahalı işte hakikaten insan kararsız kalıyo sende koy merak ettim modeli

bende onu duydum canım almayı düşünüyorum ama kararsızım.bebek bakım seti bübschen marka aldım ben sette var ıslak mendil onu kullanacağım galiba.

Canım ben fuardan uni baby aldım ilk o çıkarmıştı 7 paket felan aldım sırf su + pamuk özellikli sürekli kullanmıcam zaten acil durumlarda kullanıcam genelde yıkıcam yaza denk geliyo zaten birde minik penyeler kullanıcam sil at olayı

kızlar evdeyken bende kullanmıycam makyaj pamukları var ya yassı hani üzerleri petekli onlardan alıcam ve ılık su ve pamukla temizliycem... dışarda kullanıcam ıslak pamuklu mendilleri...
hiç pişik falan olmuyor suyla temizleyince...

Sağolun kızlar iyi dilekleriniz için. Rabbim hepimizin kuzuluranıa uzun sağlıklı ömürler versin zamanında kucağımıza alalım insallah.

Bende Nivea'nın atta çantasını aldım içinde 2 paket ıslak mendil var. 1 pakette uni baby yeni doğan ıslak mendil aldım simdilik.Benim kuzenim oğlusuna doğduğundan beridir huggies'in ıslak mendilini kullanıyor çok memnun, ondan da alacağım.
3'lü paketlleri 7,90 tl idi carrefour'da geçen hafta umarım devam ediyordur indirimleri...

ben unıbaby aldım canım onu kullnıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…