2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar merhabalar demet, beyaz çok geçmiş olsun kendinize çok dikkat edin...
diloşum kuzucuğun güle güle kullansın beşiğini inş

sağol tatlımmŞeniz

amin canım çok sağol alalh tüm işsizlere yardım etsin biran önce hayırlı kağılar açsın:Saruboceq:

eşim aradıı......... ayy çok mutluyummmmmm...alkisalkisalkis
kötü diye adlandırılan bazı şeyler duyduğum hastanede eşimin arkadaşı çalışıyormuş... yarın oraya randevum vardı gitmeyecektim... ama eşimin arkadaşı demiş kiii dr çok iyi duydukların dedikodudur bende o dr a tedavi oluyorum demiş. kötü olsa tavsiye etmem bende buradayım yarın gelin siz de fikir sahibi olursunuz demişş... o bayanda düşük yapıştıı onun için tedavi oluyormuşş ((
yanii yarın o hastaneye gidiyorummmm ve muhtemelen doğumumu orada yapıcamm inşallahhhh :Saruboceq:
bana dua edin nolurrrr.... bu seferrr herşey yolunda gitsin bu hastane hem bana yakın hem çok uygun...

inşallah canım herşey yolunda gider:ecrin_bebek:

hadi inşallah hayırlısı olsun canım senin ve bebişin için

canim benimm... allahim korusun sizi ins. saglikla zamaninda kucagina almayi nasip etsin. bundan sora biraz daha dikkat ins. cnmma.s.

bize hayırlı olsun yok mu kızlar..bizimde beşiğimiz geldi b kerem:dilcikar:

tatlım çok üzüldüm yaa geçmiş olsunn çabuk atlatırsın ayy hakikaten artık tam nazar olduk sanırım iyi olanlarımız bile rahatsızlanmaya başladı bize neler oluyorrrrrr:1no2:

demet gecmıs olsun canım dıkkt et kendıne....

karencım sızınde besıgınız hayırlı ugurlu olsun ınsallah :)

selam kıslar.
demet cok gecmıs olsun canım.:1hug:dıkkat et kendıne.
topıge ne oluyor boyle yahu..
en rısklı aylara gırdık ya o yuzden oluyor sanırım.
cok dıkkat etmemız lazım kendımıze.

günaydın güzel anneler

demet cim geçmiş olsun aman dikkat et inşallah vaktinde doğum yaparsın

patik çok güzel gerçekten güle güle giysin kuzular

demetcim geçmiş olsun canım
nazar değdi hepimize
benimde karnım sepsert oluyor ayakta kalınca özellikle korkuyorum
ama dr um eşilğinde ağrı olursa endişe et dedi

demetcim sanada çok geçmiş olsun .inşallah hemencecik düzelirsiniz canım
nur ve karen bebişlerinizin odaları hayırlı olsun .inşallah huzurlu mutlu bi şekilde mışıldar bebişleriniz

canlarım yaa çok teşekkür ederim iyiki varsınızz iyiki tanımışım sizleriiii

kıslarrrr karpuzlu patigin tekını yapabıldım.
ilk denememde ancak bu kadar oldu.gercekten yapması cok kolaymıs..

ayy bayıldım bende yapıcammmmm delikafaduldenalkisalkisalkisellerine sağlık canım

işte kızlar yatağımızz

diloşşşşşşşşşşşşşş bayıldım yatağaaaa sağlıkla uyusun büyüsün prensesimizzzzzz

chicco nun benim beğendiğim modelinin aynısı vee rengi deseni çok daha güzellll

canım benim sağlıkla gelsin kuzucunnnnnn

tatlım hepimiz hemen hemen aynı durumdayız havadan nem kapıyoruz dün eşim bana diyo ki canım sana bi haller oldu sanki hep tartışmak istiyormuş gibi davranıyorsun banaaaaa-tatlicadiarzu-
onlarında stresli olduğunu unutuyoruz aslında ama ne yapalım biz doğuracaz onlar değil ya:mymeka:
çekecekler her halimizi kaprisimizi:1closedeyes:
kıyamam ben sana asma yüzünü

karen,beyaz melek,demet çok geçmiş olsun kızlar.dikkat edin kendinize.arada atladığım başka hasta arkadaşlar varsa çok geçmiş olsun

teşekkürler selsinimmmmŞeniz

kızzzz kocca adam olmuş ya senin paşannnnn maşallah subhanallahhha.s.:lepi:
kilonda gayet iyi bakalım ben ne kadar almışım:1closedeyes:
ayrıcaaa tekk tekkkkkkk bekliyorum aldıklarını sağlıkla giysinnn yakışıklımızzzzzz

hürremimmmmmmmmbana ağrı ve kasılma demeeeeeee:1no2:
canım çok geçmiş olsun lütfen dikkat et ve de sakın haa ihmal etme öyle kasılmaları falan en azından evham bile olsa git dr a için rahatlasın canım şunun şurasında ne kaldı kiii hele hele seninnnnnnnnnalkisalkisalkis ayy çok heyecanlııııııııalkisalkisalkis

bu arada umursamamaya çalışıyorum ama nasıl sancım var yaaaa pffffff:mymekais böbrek kumları

zuzum ve karen cok tesekkur ederım kızlar ama öksurugum gecmedı sanırım bugun yada yarın tekrar gıdıcem doktorum öle soyledı ınsallah bıran önce gecer:

hüzünn canım çok geçmiş olsunnn bekleme bence tatlım bir an önce git bi doktora biliyorsun öksürük tetikliyor sancıyı:1no2:

bebıs kıyafetlerını yıkayanlar yada yıkayacak arkadaslar sabun tozumu bebe deterjanımı hangısını tavsıye edıyosunuz?

ben hem hacışakirin sabun tozunu aldımmm mis gibi kokusu var, hemde dalinin sıvı deterjanı ve yumuşatıcısını aldım kızlar.şu yağmurlar bi geçsin yavaş yavaş başlıycam yıkayıp ütülemeye ancak zaten...
sıvı deterjan sanki çok leke çıkartmayacakmış gibi geliyor bana ama bi deniycem carrefuar da indirimdeler haberiniz olsun...
bir tavsiyemde doğuma girdiğinizde bebişe ilk giydirdikleri kıyafetleri illaki ilaç lekesi yapıyolar hiç dikkat etmiyolar:mymeka: haberiniz olsun.. o lekeleri de biz loc la çıkartmıştık amway in..o da kimyasal madde içermiyor ben onu da kullanıcam çamaşırlarında kızımın....

ayy sağlıkla bi gelselerr heleeeeeeeee

Günaydın herkesee. Hasta olan arkadaşlarıma geçmiş olsun umarım herkes bir an önce atlatır.
Dilaracım yatağınız çok güzel yavruşun güle güle kullansın inşallah..

teşekkürler canım...

bu arada uzun zamandan beri ilk defa midem yanıyo alev alev oldummm üff yaaaa:1no2:

diloşum dün gece sancılarım yetmiyomuş gibi benimde midemden alev çıkıyodu süt içince azalıyor tatlım ılık süt iç dene çok geçmiş olsunnnŞeniz

zuzummm tatlımm çok teşekkür ederimmmmmmm

teyzoşu valla o kadar korkmuştum ki doktor 1 saate yakın ultrasonla baktı inceledi inanırmısın önceden olsa nasıl zevk alırdım kuzuma bakmaktan ama ben korkudan ölecektim tadını çıkaramadım niye sancım var diyeeeee:1no2:
bu resmide nasıl çekti yakaladı bilmiyorummm-tatlicadiarzu-
fotoğrafını çekerken resmin parladı o yüzden fluu tiizesiiiikaydirigubbakcemile3
tombiş nanaklarını yirim ben onunnnnnnnncokacimcoook aynı abisi meleğim benimm:

derinimmmm çok şükür atlattın tatlımmmm:lepi:
teşekkür ederim canım inan bana merak edilmek çok güzel bir duyguuuŞeniz
eşinle olanlarda yukarda zuzuma da yazdım hep başımızda olan şeyler tatlım üzülme--

canım yaaa dikkat et kendine ve öykümüzeeeeeeee

Demetcim dikkat et canım kendine geçmiş olsun.bebişine de maşallah tatlım allah nazarlardan korusun.

[

Melek - Demet ve Starduat tekrar geçmiş olsun canlarım Allah yaşatmasın bir daha sancı ve kasıılma .. Umarım istirahatla atlatırsınız

canlarım yaa hepinize çokkk teşekkür ediyorum tekrar tekrar iyiki varsınızzzz hepinizi seviyorummmmmmmmmmmm

hoşgeldin canım aramıza sağlıkla kucaklarsın kuzucuğunu inşallah sendeeee

Son düzenleme:
Herkese selammm hayırlı haftalar,ağrısız sızısız günler inşallah :1hug: . Umarım iyisinizdir,benim sağ bacağımda acayip kasılma var,oturduğum yerde ne yapıcağımı şaşırdım.Dünde yazlıkları çıkardık eşimle dolapları sil,yerleştir derken yorulmuşum sanırım kasılmalardan bikaç saat yatmak zorunda kaldım.Bu hafta iyice ağırlaştığımı hissediyorum ben keyifsizim nedense kısıtlanmayı sevmedim sanırım

çok sağol tatlımmŞeniz bende süt içtim biraz hafifledi midem şuan iyi akşama ne olur bilmemCADIARZU

canımm benim bol bol dinlenmemiz lazım bundan sonra ki zamanlarımız zor geçecek sanırım rahat dönemi geçtik artık.. ayak kasılmaları için magnezyum kullanıyormusun cnm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…