2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

svethome çok iyi tahmin ediyorum istediklerini :jeyyar:ama burda yazmayım canı çekmesin hamişlerin a.sbende burda bi yatak yaptırayım diyodum .maraşın tahtaoymalı beşikleri çok güzel .ama pahalı uygun bulsam alıcam bi tane :dance:

hoş geldin cnm iyi olmana sevindim aman cnm bol bol dinlen yorma kendini hiç.

Melek - Demet ve Starduat tekrar geçmiş olsun canlarım Allah yaşatmasın bir daha sancı ve kasıılma .. Umarım istirahatla atlatırsınız

kızlar oğlumun son cicilerinide ekledim.benden bu kadar artık birşey almıcam.

canım benim yaa.Yüreğimiz ağzımızda artık bişey olacak diyee..Allah korkutmasın bizi.Yavrularımızı bize bağışlasın...Herşey yolundamıy bak.sakin ol canım...

evet canım çok şükür ..
bugün yine gidebiliriz doktora eşim erken gelirse olmazsa yarın artık...

canım çok teşekkürler..

valla haklısın eşine kızmakta bende kızıyorum öyle çok bilmişlik yaptığında eşime:mymeka:
sanada çok geçmiş olsun lütfen ağrılarınızı gözardı etmeyin bu dönemlerde ve doktorunuza mutlaka danışın...
Rabbim sağlıkla kucaklamamızı nasib eder inşallahhhhhhh hepimizeeeee:Saruboceq:

hoşgeldin canımcım iyi olmana sevindim ayrıca kendini yormadığın ve de dikkat ettiğin için seni ve sana yardım ettiği için ( metazoru da olsa yapıyolar sağolsunlar-tatlicadiarzu- ) eşini alkışlıyorummmmmalkisalkisalkisŞeniz

teşekkürler gamzecimmmŞeniz
kuzularımız iyi olsunda biz her acıyı çekmeye hazırız demi ama tatlım..
tek korkum ona bişey olmasın yeter ki:Saruboceq:
vee hepimizin kuzularını korusun güzel Rabbimmmm:Saruboceq:

gamzecim ben bi sitede harika takımlar gördüm fiyatları da çok uygun geldi durun bulabilirsem resim ekliyeyim size tatlımalkisalkisalkis

kıslar gecelerı artık sol tarafa yatmak bana rahatsızlık verıyor sızde de oluyormu?
hep sola dogru mu yatıyorsunuz?
doktorumun verdıgı gebelık kıtabında son aylarda saga yatın yazıyor.

ben sağada yatıyorum solada nasıl rahat edersem.Ama sırtüstü yatınca nefes almakta zorlanıyorum.

kızlar sız kac kılo aldınız sımdıye kadar

Ben 5-6 kilo gibi aldım canım açlık tokluğa göre değişiyor.

Hoşgeldin canım.

kıslarrrr karpuzlu patigin tekını yapabıldım.hihoyyytalkisalkisalkis
ilk denememde ancak bu kadar oldu.gercekten yapması cok kolaymıs..:hooray:

Çok güzel olmuş tatlım güzel günlerde kullansın bebişin.

Dilara hayırlı olsun canım kızının yatağı.Bende dün internetten aldım stork marka sabırsızlıkla bekliyorum bu hafta gelir heralde.

Maşallah tatlım kuzucuğuna benim oğluşla aynı hemen hemen.Allah nazarlardan saklasın tatlım.

Çook geçmiş olsun tatlım aman dikkat et kendine bundan sonra.Atlattın şükür.

canım.biz 1500 aldık.ama 2 kapılı dolap ve beşik.uyku seti.beşikte büyüyen beşik değil.normal beşik.cicileri bölümüne ekledim.bak istersen.fiyatlar uçmuş.doğru dürüstte indirim yapmıyorlar.bende çok sinir oldum

:) delikafaduldendelikafadulden
doğru sen anlarsın .:))
meşur şeyerli bilirisn işte.özelden yaz doğru tahmin diye söyleleyim canım:))))))
birde etraftan isteeyn çok oluyor ya kadıncağız siparişe yetişemiyor işte:))

Bende oğluşumun çoğu eşyasını aldım bu hafta gelecek hepsi.Ufak tefek eksikleri kaldı artık.Gelince hepsini çekip ekleyeceğim inşallah.Sabırsızlanıyorum az kaldı oğluşuma kavuşmama:)

çok sağol canım

Geçmiş olsun cnm ama bişey olmamıştır merak etme sen tabi bi an once doktoruna git bebegini gözlerinle gör ve rahatla :1hug:

Sayarım bitanem senin icinn, bak basladım bile kaldı 4 tane yatcas kalkcasss alkisalkisalkis

Hosgeldin cnmm, bende haftasonu oda takımı baktım bana 3.500 tl dedilerrrr, bende karsılıgında saglam bisi dedim ama cokta begendimmmm cok pahalıı ya heryerrr :çok üzgünüm:

Demetimmm geçmiş olsunnnn cnmmm tekrar tekrar iyi dinlen dikkat et kendineeee a.s.

hoşgeldin canımmm iyi olmana çok sevindimm... a.s.

Bende oğluşumun çoğu eşyasını aldım bu hafta gelecek hepsi.Ufak tefek eksikleri kaldı artık.Gelince hepsini çekip ekleyeceğim inşallah.Sabırsızlanıyorum az kaldı oğluşuma kavuşmama:)

güzell günlerinizde kullanın aldıklarınızı kıslarr bebişlerinizlee.... pek çoğumuz tamamladık sanırım eksiklerii ufak tefek şeyler kaldıı... :lepi:

çok sağol canım

star dust canım iyi olmana sevindim merak ediyordum seni dinlen yorma kendini
kuzeydeniz sağol canım eee biraz yoruldum tabiii ama çok şükür bitti

demett. kullanıcısından alıntı
günaydın kızlar...

bugün sanki biraz daha iyiyim... ne berbat bi ağrı bu böbrek ağrısı mahfetti beni..
ama ilk korkumu anlatamam size birde sancılar kasılmaları başlatınca artı birde kanı görünce kalbim duracaktı...
her ağrıyı çekerim kızım iyi olsun yeter ki iğne bile yaptırtmadım ona bi zarar verir diye 2 gece sabahlara kadar kıvrandım çok şükür bugün daha hafif

meleğimmm şimdi iyi olmana çok sevindim çok merak ettim seni de tüm temmuz anneleri için dua ettim sancı çektikçe....

Rabbim sağlıkla kuzularımızı kucağımıza alabilmeyi koklayabilmeyi nasib etsin inşallahhhhhh

tatlımm geçmiş olsun iyisin çok şükür:1hug:

star_dust kullanıcısından alıntı
günaydınnnnn
güzel bir hafta olsun hepimize
zuzum saymaya başla please , sen sayınca sanki günleer daha mı çabuk geçiyor ne
eşim yurt dışına gidince ben de annemlerde kaldım geçen hafta , internet yoktu , giremedim o yüzden .. hafta sonu da ctesi döndüm evime ama akşam eşimin iş yerinden bir arkadaşının düğünü vardı , oraya gittik , dn de kahvaltıyı dışarıda yapalım , alışveriş - eve gelip kışlıkları kaldır yazlıkları indir derken vakit geçti .. kimse oklavayı almasın eline , ben oturdum eşim indirdi kaldırdı ben sade yatağa oturdum , giyip gymeyeceklerimi ayırdım ve katladım , yine eşim yerleştirdi herşeyi , aferin bana dimii akşam da kardeşim annemi getirdi bize , derken giremedim uzun zamandır
merak edip mesaj gönderen ve tel. eden arkadaşlarımı öperim bir de buradan

ha bir de , son kontrolde dr. istirahat verdi , kasılma-erken doğum önleyici endol isminde bir ilaç verdi ve magnezyumu günde 2ye çıkardı .. şimdilik yne yatak odasında dinlenerek geçiriyorum günlerimi diyebilirim ..

tatlım hoş geldin sende iyisin çok şükür biraz daha sabretcez bebişler için az kaldı mutlu sona yaklaşıyoruz:1hug:

kızlar merhabalar demet, beyaz çok geçmiş olsun kendinize çok dikkat edin...
diloşum kuzucuğun güle güle kullansın beşiğini inş

oldukça geçmişte itibaren okuyayım dedim ...

star dust canım çok haklısın eşimin en zevkli yaptığı iş olacak bebeğimizin yatağı ve dolabı
canım inş oğluşun zamanında gelir sıkma canını

Teşekkür ederim kızlar iyi dilek ve dualarınız için :1hug:
aklısın diloşcum , insan ne kadar iyi görünse de görünmeye çalışsa da bi yanı hep buruk kalıyor endişeden , vesveseden benneyaptımki
Allah herkese o en hayırlı ve doğru zamanda kucağına almayı nasip etsin mis kokulularını :Saruboceq:

haklısın canım , kıyamıyor galiba bi yandan da anne yatsın poposu büyüsün , aşure kazanı gibi olsun istiyor kaydirigubbakcemile3
İpek kızım nasıl , ne zaman gideceksin bir daha görmeye ???

diloşcummmm çok sevindim eşin ve senin adınıza ..
Allah iş için bekleyen herkese ( görümcemin ve ablamın eşi de dahil ) hayırlı kazanç kapıları açsın :Saruboceq:

iyi günlerde kullanın canım cicişlerinizi ..

Oldumu ekleyebildimmi kızımın resminiii, yirim yirimmm cokacimcoook

zuzummm ne tatlı çıkmış kızın yaa ,poza bak maaaşallahhhh

stur dust eşin ne iş yapıyor canım yurt dışına gitti demişin o bela bizde de var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…