2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

benimm göbüşümmm..... göğüs kenarlarımmm hep çatladımm ben yaa...

Aynennn rosemcimmm benimde hem çatım dar, hem yapım minyon, hemde kızım ters duruyoo, sezaryennn olcammm :CüvCüv: İnsallah normal dogum olur cnm ama benim doktorum hic riske atacağa benzemiyooo

Minyon olunca şimdik normal doğum olmuyor mu ben annamadı zuzuuum.Çatım hakkında bir bilgim yok..Ama minyonluğum bariz görülüyor... juniorum bennn kaydirigubbakcemile3
Drum yavaş yavaş dönmeye başladığını söledi.Bu hafta vuruşlarından daha çok döndüğünü hissediyorumm. :CüvCüv:

"hangi bahardan aldın kokunu hangi masal anlatır seni hangi film heyecanlandırır bu bekleyiş kadar beni"
:ecrin_bebek: :emir_bebek: kaydirigubbakcemile5 :asigim: :icecream:

İşte napcan cnm ya umut fakirin ekmeğiii, bi umut belkii normal olur diye bende her gittigimde konusuyorummm ama :çok üzgünüm: Umarım artık seninde su belirsizligin bi an once çözülürrr cnm cok zordur eminimmm

ahh cnm yaa sormaa nasıl zor anlatamam... acil bişi olsa kime gitcemm beennn.... inşallahh haftaya kararımı vermiş olurum inşallahh herşey içime sinerr ve hakkımızda hayırlısı olurr...

Aynennn rosemcimmm benimde hem çatım dar, hem yapım minyon, hemde kızım ters duruyoo, sezaryennn olcammm :CüvCüv: İnsallah normal dogum olur cnm ama benim doktorum hic riske atacağa benzemiyooo
bebısler saglıkla gelsınde ne yapalım hepsıne katlanırız degılmı.kaydirigubbakcemile5

zaten dr unuz söylemişş bana çatın dar bebek ters dese 5 dk düşünmem walla... bakalım haftaya gittiğimde nasıl bi dr ve hastane ile karşılaşıcamm o da ayrıı ama bu son olur ve doğumumu yapacağımm hastane olur inşallahh... vee dr uma sorarımmm nasıl doğurucamm ben diye
eyetkinercım ben dun netten sezeryan resımlerıne baktım.delikafaduldendelikafaduldenbakmaz olaydım pek korktum.delikafadulden
sen henuz doktorunda karar kılmadın mı canım?

yaaa midemde karnımda bi şişlikk var sanki nefes alamıyorumm yaaa.................
çok mu yedimm acaba????

ilsu bende de oluştu sankim ama normal ya sonrasında hallederiz merak etme aslında ne kadarda su içiyoruz kahve içmiyoruz felan ama oluyo nedense şuan müdahale etmem çok kötü durmuyo zaten sonrasında bakarız çaresine

rosem daha dün konuştuk bakmayın etkilenirsiniz dedik ama sen bizi dinlememişsin aferin o zaman sana :eek:klava:
bence hiç kendinizi korkutmayın arkadaşlar akışına bırakın:kahve:

yaaa midemde karnımda bi şişlikk var sanki nefes alamıyorumm yaaa.................
çok mu yedimm acaba????

Canım kuru gıdalar yediğimde benim öle oluyor pasta börek makana pilav gibi onları fazla kaçırdığımda karnımda bir şişlik oldu diyorum.Eşim evet bi şişlik var diyor. delikafadulden

bebısler saglıkla gelsınde ne yapalım hepsıne katlanırız degılmı.kaydirigubbakcemile5

eyetkinercım ben dun netten sezeryan resımlerıne baktım.delikafaduldendelikafaduldenbakmaz olaydım pek korktum.delikafadulden

senağlama senağlama benimm daha bi dr um bilee yokk...... malesef cnm haftaya salı gidicemm dr a bakalım o zaman.... napcaz... -tatlicadiarzu-
bende sezeryan ve normal doğumun videosunu izledimm ikisi de kolayy değill ama ben nedense korkmadımmmm... bebeğimi kucağıma sağ salim versinler de.... nasıl olursa olsunn

rosem daha dün konuştuk bakmayın etkilenirsiniz dedik ama sen bizi dinlememişsin aferin o zaman sana :eek:klava:
bence hiç kendinizi korkutmayın arkadaşlar akışına bırakın:kahve:

:eek:
bakmamla kapamam bır oldu ama bir kere gördüm iste.delikafadulden
bır daha bakmam söz.kaydirigubbakcemile3

kızlar napıyonuz siz yaaa:mymeka:

sakın sakın yapmayın öyle şeyler allah korusun psikolojiniz bozulur yaaa:1no2:

ben hastanede çalışırken doğuma girmiştim sırf meraktan

daha doğum başlamamış kadın sadece bağırıyor bana bişiler oldu

doktor dedi ki hastayı bırakın demete koşun bayılacak-tatlicadiarzu-

gerisini hatırlamıyorumkaydirigubbakcemile3

herşeyi akışına bırakın ve de rahat olun sadece kuzunuzu kucağınızda hayal edin başka da bişey düşünmeyin herşey çok güzel olacak inşallah:Saruboceq::lepi::asigim:

alayım damam minik zuzummmmmmdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:lepi:

gönderiyorum özelle canım.

kızlarr rpanik yapmayın kilolarla beraber gidiyor o selülitte :lepi:

Kandurukçuuuu demetttt :dilcikar: :dilcikar: Banada gönder bnada daha pahalı bisi begeniyimmm mademmm alcannn delikafaduldendelikafadulden

Minyon olunca şimdik normal doğum olmuyor mu ben annamadı zuzuuum.Çatım hakkında bir bilgim yok..Ama minyonluğum bariz görülüyor... juniorum bennn kaydirigubbakcemile3
Drum yavaş yavaş dönmeye başladığını söledi.Bu hafta vuruşlarından daha çok döndüğünü hissediyorumm. :CüvCüv:

"hangi bahardan aldın kokunu hangi masal anlatır seni hangi film heyecanlandırır bu bekleyiş kadar beni"
:ecrin_bebek: :emir_bebek: kaydirigubbakcemile5 :asigim: :icecream:

Cnm benim gibi kısa boylu demiyorum bakk özellikle minyon delikafadulden inssanların belli bir kilodan sonraki bebişleri dogurmaları hem anne hem bebiş açısından problem ve risk yaratabiliyomus onu soledi doktorumda CADIARZU

ahh cnm yaa sormaa nasıl zor anlatamam... acil bişi olsa kime gitcemm beennn.... inşallahh haftaya kararımı vermiş olurum inşallahh herşey içime sinerr ve hakkımızda hayırlısı olurr...

Bana gelcen acil bisi olursaaa izmiri ayaga kaldırcammm bendeeeee Şeniz Allah korusun hemmm hersey zamanında olsun bitanemm acil bisey olmas merak etme sennn

Katlanmaz mıyız? Katlanırısta yiristeeee bu bebişleriiii cokacimcoook Valla cok açımmm yuvarlıcammm simdi birinizinkiniiii kaydirigubbakcemile3 Bakma bakıyım oyle resimlere dicemmm Gaydın beni dövcekk daha dünnn baktım cok korktumm diye aglanıyodummm, sen tam benim kafasın valla Rosemmm, Gaydın bana ben sana kızıyım bareee :eek:klava: Hep ben mi azar işitcem gariiiii delikafadulden

şu benim yaptığım yağdan kullansana be gülüm şu ana kadar hiç bişi olmadı banaki göbişim 3.aydan beridir büyük. belki onun etkisi olmuştur diyorum.:CüvCüv:

amatist nasıl bir yag bu tarifini verırmısın canım?
ben susam,badem ve kakao yagını karıstırıp sürüyorum.
senınkı nasıl acep?:1closedeyes:

şu benim yaptığım yağdan kullansana be gülüm şu ana kadar hiç bişi olmadı banaki göbişim 3.aydan beridir büyük. belki onun etkisi olmuştur diyorum.:CüvCüv:

en başından beriii bebe yağı sürdümm canım ama olacağı varsa oluyoo annemde 1 tane bile çatlak yok... demekki bünyeden bünyeye değişiyor....

Kandurukçuuuu demetttt :dilcikar: :dilcikar: Banada gönder bnada daha pahalı bisi begeniyimmm mademmm alcannn delikafaduldendelikafadulden

Cnm benim gibi kısa boylu demiyorum bakk özellikle minyon delikafadulden inssanların belli bir kilodan sonraki bebişleri dogurmaları hem anne hem bebiş açısından problem ve risk yaratabiliyomus onu soledi doktorumda CADIARZU

Bana gelcen acil bisi olursaaa izmiri ayaga kaldırcammm bendeeeee Şeniz Allah korusun hemmm hersey zamanında olsun bitanemm acil bisey olmas merak etme sennn

Katlanmaz mıyız? Katlanırısta yiristeeee bu bebişleriiii cokacimcoook Valla cok açımmm yuvarlıcammm simdi birinizinkiniiii kaydirigubbakcemile3 Bakma bakıyım oyle resimlere dicemmm Gaydın beni dövcekk daha dünnn baktım cok korktumm diye aglanıyodummm, sen tam benim kafasın valla Rosemmm, Gaydın bana ben sana kızıyım bareee :eek:klava: Hep ben mi azar işitcem gariiiii delikafadulden

aminn canmmm acil bişi olmazz inşallahhhh ama olursaaa seni aramak lazımmm delikafadulden

kızlar napıyonuz siz yaaa:mymeka:

sakın sakın yapmayın öyle şeyler allah korusun psikolojiniz bozulur yaaa:1no2:

ben hastanede çalışırken doğuma girmiştim sırf meraktan

daha doğum başlamamış kadın sadece bağırıyor bana bişiler oldu

doktor dedi ki hastayı bırakın demete koşun bayılacak-tatlicadiarzu-

gerisini hatırlamıyorumkaydirigubbakcemile3

herşeyi akışına bırakın ve de rahat olun sadece kuzunuzu kucağınızda hayal edin başka da bişey düşünmeyin herşey çok güzel olacak inşallah:Saruboceq::lepi::asigim:

canımm yaa kıyamammm bayıldın demek bi de doğumm anını görseymişsin.... :))))) bebeği bırakın demet e bakın falann...... allah hepimizee nasip etsinn doğum sancılarıı içinde kıvranıp.....delikafadulden bebeğimizi kucağımıza almayıııııı :lepi:

X