2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet gülüm tvden duydum. yaptım memnun kaldım valla. plastik şisede karıştırdım yağlar plastiği bozmuyormuş o yüzden rahat ol. plastik şişe kullanabilirsin yanii
bunu duydugum iyi oldu canım.tekrardan sürmeye devam edeyım bari.kaydirigubbakcemile5

demetcım perde harika olmus.ellerıne saglık.:1hug:

bu 8.80TL hihoyyyt

Nuk_Rose-Blue%C2%A0Askili_Oyuncak_Rose_1.jpg

bu 9.90 TL

BKRZ_3023M_427.jpg

4.50 TL

Kraft_Cingirakli_Inek_11cm_1.jpg

birde kuzu çıngırak var ama onu ekleyemiyorum

ben çok sevdim bunlarııııdelikafadulden

Çok güzelmiş bunlar demettt ben bilem oynarım valla :eek:

çiçeks canımm maşallahhh göbüşünee... :nazar:

swethome canımm maşallahh kuzuna demekk ters dönmüş... ne güzelll darısı başımıza... :nazar:

sağol canımmm :1hug:

Allahımm ya rezilliğin alasını yaşadım şimdi... Ayy yaa bu koltukta nasıl oturacağım ya bennn. Garip şekillerle patronuma yakalandım. Bir ara ayakkabılarımıda çıkarmıştım Allahtan o zaman görmedi..
-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3 ne rezillik olacak canım o utansın boşver hamileyiz biiiiiiizzzz istediğimiz gibi otururuz dimi ama :1closedeyes:

kızlarrrr siz benim yaptığım tülü görmüşmüydünüzzzdelikafaduldendelikafadulden

bakın bakalım nasıl beğenecekmisiniz:teytey:

http://www.kadinlarkulubu.com/dekorasyona-dair-el-emekleriniz/271067-kirpi-ipten-yaptigim-tul-7.html

oğlum gelicek şimdi bana izin valla zaman nasıl geçti anlamadım sizlerle harikasınız

hepinizi öpüyorum Allah a emanet olun yarın görüşmek üzereeeeeeŞeniz:lepi:

Ben daha öncede görmüştüm bu tülü ellerine sağlık becerikli hatunun hali başka canıııııım,ben alıcamda yapıcamda ooooo elim hiç becerikli değildir zaten

22 Mayısa kadar dayancam.. Çok az kaldııııııı.Ben ilk sene hatta belki 2. sene çalışmayı düşünmüyorum. 2010 da KPSS ye gircem Özel şirket bana göre değil...

Arkadaşım delet memuluğunu kazandı bu sene. 8-16 servis, öğle yemeği şeklinde çalışıyor.Eşimde memur zaten kazanırsam istediğimiz herhangi bir ili yazıcaz... Özel de rahat yok... sabah 8 akşam 18 ve nerdeyse 1.5 sa süren yol...Servis vardı ben hamileyim diye geç gelmek istedim.Geç geliyorum biras daha ama bu sfer yol paramı vermiyorlar...

kesinlikle özel sektör çok zor. ben de bu yıl öğretmenlik için kpss ye giriyorum. kursa da gidiyorum hafta sonları. eğer bu yıl alım olmazsa bizden, seneye memurluk ve öğretmenlik için seneye tekrar gireceğim. eğer bebeğim acele etmezse ve bizden alım olursa bu sene kesin kazanırım. ama doğum da yapabilirim o dönemde. inşallah oğlum acele etmez :eek:

selam kislar ben geldimmmmm... cok mutluyumm. kizimi gordumm . masallah benim kizimaa nasil buyumus gorseniz bii... 832 gr olmus. herseyi cok normal ve saglikli dedi doktor.. suyu biraz fazla demislerdi bi ay once. simdi o da gayet normal. hic bi sorun yok cok sukur.. kizim bize guldu ve el salladii.. ilk defa net olarak yuzunu gosterdii.. cok mutluyum coookkkk:):):)

selam kislar ben geldimmmmm... cok mutluyumm. kizimi gordumm . masallah benim kizimaa nasil buyumus gorseniz bii... 832 gr olmus. herseyi cok normal ve saglikli dedi doktor.. suyu biraz fazla demislerdi bi ay once. simdi o da gayet normal. hic bi sorun yok cok sukur.. kizim bize guldu ve el salladii.. ilk defa net olarak yuzunu gosterdii.. cok mutluyum coookkkk:):):)

maşallah canım allah nazarlardan korusun :nazar: keyfi yerinde kızının hadi halay çekelimm:teytey::teytey:

zuzum senı doktorun muayene etmeden mı catı der dedı.kaydirigubbakcemile3

canım ben bu karısımı tv den duymustum sende mı ordan aldın acaba?bırkac ay yapmıstım ama plastik şişeye koydum bırsey olur dıye tedırgın olup yapmayı bırakmıstım.kaydirigubbakcemile3sen cam şişede mı karıstırdın?

evet ılsucum eliyle bakıyor.:bbo:

Yok cnmm ben problemli oldugum icin her türlü muayene oldumm ama hangi muayeneden sora didi onu cıkaramadımmm, hımm ogrenmis oldum böyleliklennn kaydirigubbakcemile2

kızlarrrr siz benim yaptığım tülü görmüşmüydünüzzzdelikafaduldendelikafadulden

bakın bakalım nasıl beğenecekmisiniz:teytey:

http://www.kadinlarkulubu.com/dekorasyona-dair-el-emekleriniz/271067-kirpi-ipten-yaptigim-tul-7.html

oğlum gelicek şimdi bana izin valla zaman nasıl geçti anlamadım sizlerle harikasınız

hepinizi öpüyorum Allah a emanet olun yarın görüşmek üzereeeeeeŞeniz:lepi:

Ben görmüştümmm pek hamaratsın valla demetimmmm... Ben bundan da istiyorummm baan neeedelikafadulden Öpüyorummm cnm seni cok kendine, bebişine ve havalı ogluna iyi bak bakiiimmm :lepi:

herkeslere iyi akşamlar.ben yatcam kalkcam tatile gircem.yarın görüşmek üzere.prens ve prenseslere iyi bakın.

maşallah canım.bugün hep güzel haberler aldık.sonuna kadar hep böyle güzel haberler alalım

kesinlikle özel sektör çok zor. ben de bu yıl öğretmenlik için kpss ye giriyorum. kursa da gidiyorum hafta sonları. eğer bu yıl alım olmazsa bizden, seneye memurluk ve öğretmenlik için seneye tekrar gireceğim. eğer bebeğim acele etmezse ve bizden alım olursa bu sene kesin kazanırım. ama doğum da yapabilirim o dönemde. inşallah oğlum acele etmez :eek:

hayırlısı olsun arkadaşlar tabii memurluk kadar güzel bir şey hele ğretmenlik kafama edeyim anam çok sölemişti kızım öğretmenlik yaz diye ah ah. memurluk trenini bile kaçırdık biz. yaşlıları almıyorlar artık :KK70:
inşallah sizlere olur.çok sevinirim

Sılacmmm hosgeldinnn ve güzel haberlerle gelmişsin, masallah kuzuna cnmm komacan olmusss :dance: Bak hersey normalmişşş kimbilir ne kadar kafana taktın sen su meselesiniii naniknanik Resmini koysana görelimmmm hadi hadiii ben gitmeden koyyy bak gitcem 20 dakkaya delikafadulden

Maşallah canım kızınaa,keyiflenmiş oda annesini görünce bak el bile sallamış nazar değmesin :nazar:

herkeslere iyi akşamlar.ben yatcam kalkcam tatile gircem.yarın görüşmek üzere.prens ve prenseslere iyi bakın.

İyi akamlar selsincim a.s.

çok sevindim.prenseste büyümüş maşallah.bundan sonrada seni üzecek bişi yaşanmasın

2 kere yatcas kalkcas yahuu beni de şaşırttın selsinnnn... Ama deliye hergün tatilll zatiiiii, benim hergünümmm tatil gibi geciyooo :dance:

X